Destek Kronos parçası sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve M-A-Y tarafından 29 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Her yazana, görsüğüne6inanmayacaksın :) toplum olarak böyleyiz işte hemen inanıyoruz benim gibi kontrol etseniz hataya düşmeyecektiniz dün yaptım gayet mutluyum hem choromin de kasmış oldum işime de yaradı :)

2. Kardeş hata mata yok.Verilmeyen ödül var.Bekliyoruz.Onuda verecekler.Bizde o zaman mutlu oluruz,sıkıntı yok:).Sen mutlu ben mutlu oooh:)Ama şunu yapma.Burada hata bizde değil.Kraldan fazla kralcı olma.Böyle yaptığında inan tek uri bile vermezler sana.Kapiş?

3. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Kral kim, kralcı kim? Ben her zaman kendime bakar hatayı kendimde ararım. Orta da bi yanlış varsa yanlışın %50 si yarısı bizdedir :) Her hangi bir konu da. Konu çarpıtılacak sana kolay gelsin geçmiş olsun.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Takvimde Cumartesi günü Kronos için 2 parça diyorsa ve eğer oyuna o gün gelmiyorsa ortada bir sorun vardır ve oyuncular mağdur durumdadır. Durumu sana şöyle açıklayayım:

Birisi gelip sana Cumartesi günü sana paranı vereceğim diyor ancak o kişi sana paranı o gün vermiyor. Hata sende midir, parayı Cumartesi günü vereceğini söyleyen kişide midir? :)

5. Kardeş herhalde farklı kültürlerin insanıyız.***, ***tarihinde fotoğraflı bir paylaşım yapıyor.Takvimde 29 Şubatta yani çifte kronos kapı ödülü verileceği yazmakta.Yorum yapılmış, cevap gelmiş.Hata var ,düzeltilecek ,bekleyin denmiş.Biz madurlar olarak beklemedeyiz.Sen bunu yapmak yerine hiç kapı yapmamayı tercih etmişsin.Eyvallah.Saygı duyarım.Ben takvime göre yapılmış olan "29 Şubatta çifte ödül verilecek" bildirimine inanarak alfa kapısını yapmış fakat tek kat ödül geldiğini farkederek araştımaya başlamış ve bu paylaşımları görerek 2.alfayı ve kappa yı da yapmışım.Bu hatanın farkında oldukları ve merkez ekibe bildirildiği,hatanın bir şekilde telafi edileceği yazılarda mevcut.Tek problem zaman.Konunun çarpıtılacak bir tarafı yok.Yine olsun yine yaparmıyım kapıları :asla yapmam.çünkü çok zaman kaybettiriyor ve oyundan soğutuyorlar insanı.Olsun buda iyidir.Daha az masraf ediyorum oyuna:).Ha bide forumda çok vakit gidiyor.:).Sanada kolay gelsin .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Mart 2020
  6. Ben anasayfada kronos çifte ödül günü olduğunu göremeyince yapmamıştım. Arkadaş da aynısını söylemiş. Oyun ana sayfasında çıkan bildirimler kesindir. Takvime işlenen bir etkinlik de son anda iptal edilebilir. Ama tabiki ortada mağduriyet var ve yanıltıcı bir durum var. Telafisi şart.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Mart 2020
  7. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Yok kardeşim illa tartışma çıksın. Lütfen benim açımdan bakna :)

8. Cabbar kardeşim bak hala ve sabırla sana kardeşim diyorum.Daha da uzatma istersen ha.Hala kardeş kalalım.Mecbur değilsin yorum yapmaya.Dediğim gibi kraldan fazla kralcı olma istersen.Bak ekip birşey diyor mu?Demiyor.Neden, çünkü onlara da herhangi bir bilgi gelmedi anlaşılan.Bı dur da bi dur..Ha ayrıca şimdi şunu öğrenmiş oldum yada yorumladım.İlk anda vardı çifte ödül sonradan iptal edildi .Bu doğru mu Saldırı-Hattı??Çünkü ben bunu hiç görmedim ve bu yönde bi paylaşımda ilk kez oluyor.Ne oyunculardan nede ekipten.Kardeşim bulmaca çözdürmeyin bize da.Neyse açık açık söyleyin şu durumu.Bizde içeceksek soğuk suyumuzu içelim uyuyalım.Atla deve değil ya!

Son düzenlenen: 8 Mart 2020
  9. İlk anda oldu değil ilk anda olacaktı ama olmadı. Neden olmadı, bilinçli bir iptal mi var bunu en iyi merkez ekip bilir. Benim bildiğim oyun ana sayfasında gözüken etkinliklerin kesin olduğu ve geçen cumartesi oyun ana sayfasında kronos çifte ödül yoktu.

JαbbαŔ bunu beğendi.
  10. Benim için asıl olan ekibin yorumları ve taahhütleridir.Ve onlarda "bekleyin telafi edilecek" diyor.Ha olmadı edilmedi, edilemedi vs.vs. oldu.Onada eyvallah.Bırakmama bir sebep daha olur o kadar.Ha belkide hayırlısı budur..Ayrıca "tek ödül verildiği" bildirimi yapıldıktan sonra "hata olduğu ,telafi edileceği "de neden söylendi onu anlamadım?Dediğim gibi öküzün altında buzağı aratmayın ,aklımıza .DΞŁİ. sorular getirtmeyin,lütfen.Net bilgi sahibi olan yazsın diğerleri fikrini beyan etsin.Buna moderatörlerde dahildir.Konu nerden nerelere geldi.Görüyorsunuz değil mi?

Son düzenlenen: 8 Mart 2020
  11. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda, forum içi bile olsa link paylaşmak yasaktır, istediğiniz kullanıcıyı "@" komutu ile mesajlarına etiketleyebilitsiniz. Bu nedenle mesajlarınızı düzenledim.
    Lütfen forum içerisinde tartışma yaratacak mesajlar atmayınız.

Konu ile alakalı tarafımıza bir bilgi verilmedi, sanırım haftasonu olduğundan dolayı, bir bilgi gelir gelmez sizlerle paylaşacağız. Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.