Kronos

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WooDyWooDPeCKeR tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Başlıktanda anlaşılacağı gibi kronos günü ne zaman çıkabilir son kronos günü 01.03.2014'te cıktı ayda 1 cıkmıyomuydu bu etkinlik genelde ben mi yanılıyorum sistem belirliyor demeyin lütfen. x3'ü de sistem belirliyorda x3 olunca her pazar saat 20:00'de cıkmasını biliyo aksatmadan :) neticede bu sistemide kuran/ayarlayan bir insan.

2. Merhaba ;

Sistem belirlemiyor, teknik ekibimiz belirliyor. Ayda 2 kere çıktığı da oluyor, 2 ayda 1 kere çıktığıda oluyor. X3'te her Pazar çıkmıyor Çarşamba günleri çıktığına da şahit oldum ben kendim :) Bu durumda size bir tarih tahmin ederek yanıltmak istemem.

Keyifli Forumlar.

KARANLIK bunu beğendi.
  3. Rica etsem teknik ekibinize sorup kronos gününün tarihini bizlere söyleyebilirmisiniz :) Ayrıca sunuda söylemeden gecemicem x3 aksatılmadan her pazar 20:00'de cıkıyor sanırım siz dikkat etmediniz ama çeken oyuncular bilir bunu :)

4. Teknik ekibimizle direkt olarak irtibata geçemiyoruz maalesef, bizler Smod'larımıza, Smod'lar Adminlere, Adminler Teknik Ekibe... Hiyerarşi böyle gitmektedir. Uridium çekecek kadar paralı olmadığım için dikkat etmemişim, özür dilerim :)

Keyifli Forumlar.

KARANLIK bunu beğendi.
  5. Sıkıntı yok modum siz bizden biz sizden öğreneceğiz bilmediklerimizi forum bu yüzden var zaten :) her neyse beklemeye ve gg toplamaya devam edelim cıkar elbet kronosta, siz ordan bi çıtlatsanız Smodlarımıza, onlar Adminlerimize, onlarda Teknik Ekibe olmaz mı sıkıldım topla topla gg'leri gördükçe basasım geliyo :)

6. Bilgiler gizlidir maalesef, dışarıya sızdıracaklarını zannetmiyorum. Başka sorunuz yok ise konuyu kapatmak durumundayım.

Keyifli Forumlar.

KARANLIK bunu beğendi.
  7. Kapatabilirsiniz.

8. Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

KARANLIK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.