KSİ Modülleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba;

adminlerim ve arkadaşlarım bu istasyon modüllerinin 16 level olduğunda şekil değiştirdiğini söylediler acaba diğer modüllerde HULM-1 modülü gibi 16 level olduğunda şekil değiştiriyor mu? Değiştiriyor ise modüllerinin 16 level resimlerini atarmısınız?

Teşekkürler...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Şekil değiştirme değilde eskisinden daha büyük ve orta göbeğe daha yakın oldular ve rakip kamufle iken bile ateş edebiliyor.

3. Bu yenilik ne zaman oldu? Ben birkaç gün önce düşman istasyona kamufleyle mayın atıyordum istasyon bana sıkmıyordu.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Eski formumuzda geliştirme hakkındaki bilgiden hatırlıyordum belki şikayetler doğrultusunda kaldırılmış olabilir eğer teknik bir hata var ise ileteceğim ve sanırım var gibi.:)

5. Modum büyük ihtimalle var cunku ben 3-4 gün önce istasyondakiler mayın ata ata onları patlatmıştım ;) adamlar istasyonu kurup gemileri içinde afk bırakmışlar o da ayrı bir konu ;)

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet sanırım teknik bir hata var ben ileteceğim
    ilk sorunuza yardımcı olabildimmi bilmiyorum dediğim gibi bir değişiklik yok modüllerde daha büyükler ve orta göbeğe daha yakın duruyorlar.

7. Anladım yani sadece gövdenin şekli 16 levelde değişiyor. Diğer modüller ise 16 level olduğunda aynı kalıyor.

Bir sorum daha olacak. Bu istasyonu inşa ederken istasyon dakika topluyormu? Mesela 30dk lık inşa süresi yaparsak inşa edildikten sonra 1 saat koruması olurmu?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2014
  8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Akşam saat 19:00 ile 22:00 arası kurar ve korumaya başlarsanız en az 20 saat kadar koruma kalkanı olacaktır bu saatler dışında 30 dk lık koruma size en fazla 15 dk fazlalık sağlar o kadar.

9. Teşekkürler modum konu kilitlenebilir.

İyi forumlar.

10. Merhaba ;

Gerekli cevaplar verildiği üzere kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.