Öneri Kubbe oluşumu için düzenleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Kratoss tarafından 20 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

önerdiğim değişiklik yapılmalı mı?

1. destekliyorum

71,4%
  2. desteklemiyorum

14,3%
  3. destekliyorum ama biraz değişmeli (yorumlar kısmına yazdım)

14,3%
  1. Kratoss

Kratoss User

selamlar arkadaşlar,

geçenlerde avcı konfisinde boss tallon keserken aklıma geldi bu fikir.avcı konfisinde yaratık kesmek oldukça zor bilirisiniz ağır konfide olduğunuz zaman elmas düzenini kullanabiliyorsunuz yada sab cephanesini.peki neden can yüklemesi yapan bir droid düzeni olmasın.

Kubbe droit düzenin an itibari ile durumu:

F-17-DM: Kubbe Oluşumu
    (150.000 Uridium)
    [​IMG]Kalkan puanları % 30,
    yenileme ise saniyede % 0,5 artar. Roketler ve roketatarların bekleme süreleri % 25 azalır.
    Lazer hasarı ve hız % 50 düşer.
    kubbe uçus düzenine önerdiğim değişiklik

F-17-DM: Kubbe Oluşumu
    (150.000 Uridium)
    [​IMG]Darbe puanları % 30,
    yenileme ise saniyede % 0.5 artar.Roketler ve roketatarların bekleme süreleri % 25 azalır.
    kalkan puanları ve hız % 30 düşer.
    daha çok PvE üzerine yapılacak bir değişiklik olmasını amaçladım.bu sayede canımızı savaşırken doldurabileceğiz.

yorumlarınız nelerdir? fikirlerinizi bekliyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 May 2020
    ateistkeci bunu beğendi.
  2. bu düzeni kim nerde kullanıyor bilmiyorum zaten, o yüzden mantıklı

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi Forumlar.

4. O zaman pve için olacaksa, %1 hp yenileme yapılabilir. Ancak pvp sırasında bu özellik kullanılmaz olsun :) Spectrum gerçekten ölümsüz olur öbür türlü yeteneğiyle :D

5. Kratoss

Kratoss User

ilk başta %1 yazmıştım ama geçen satürnle yapıtığım bir denemede 1 milyon darbe puanına ulaşınca %0.5 olarak kalması gerektiğine karar verdim. üstelik bu denemede güve düzenindeydim kubbenin %30 artıracağı düşünülürse 1.2 milyon bile olabilir buda saniyede 12.000 can demek:eek:. cyborg yeteneğini bile engelliyor,

Sayfayı Paylaş