Öneri KUCURBIUM İstilası Artık Şirket Haritalarında!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce gelmeli mi?

1. Evet.

94,7%
  2. Hayır. (nedeniyle)

5,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aliens

Aliens User

Olamaz! Çok büyük bir felaket yaşandı! İstila kapılarının portallarında madde transfercisi bozuldu! Geçidin içindeki çok özel KUCURBIUM NPC'leri yarıktan kaçıp haritaları istila etmeye başladılar. Hepsi bu kadarla da sınırlı değil. Kucurbiumların başında bir liderleri var. Ve hep birlikte hareket ederek büyük yıkımlara sebep oluyorlar. Onları bir an önce yok etmelisin!

KUCURBIUM Lideri:

Merkezde bir ( UberKucurbium ), çevresinde 6 adet BossKucurbium ve her BossKucurbium'un çevresinde de 6'şar Kucurbium olacak. 36 Kucurbium'dan birinde insta kalkan olmayacak. Her kesilen NPC birsonraki hedefin instasını düşürecek. Bu en son liderlerine kadar böyledir. Her şirketin eski ve yeni evreninde aynı anda bir Kucurbium çetesi olacak. Eski evrende ki kucurbium yeni evrendekinin 4/1 kadar güçte olacak ancak ödüllerinde bir fark olmayacak. Eski evrendeki Kucurbiuma 2-16 level arası oyuncular saldırabilecek. Yeni evrendeki ise 17 ve üstü oyuncular katılacak. Hasar dağılımı düşük levelden yüksek levele doğru sıralanacaktır.

Kucurbium çetelerinin eski ve yeni evrende izleyecekleri rota:
    MMO:1-2/1-3/1-4
    EİC:2-2/2-3/2-4
    VRU:3-2/3-3/3-4
    MMO:1-5/1-6/1-8/1-7
    EİC:2-5/2-6/2-8/2-7
    VRU:3-5/3-6/3-8/3-7

UberKucurbium ödülleri:
    DP:25.000.000
    KP:10.000.000
    DMG:10.000/20.000/30.000/40.000
    50.000 Uridium
    50.000.000 Credits
    20.000.000 TP
    200.000 ŞP

BossKucurbium ödülleri:
    12.500 Uridium
    12.500.000 Credits
    5.000.000 TP
    50.000 ŞP

Kucurbium ödülleri:
    6.250 Urisium
    6.250.000 Credits
    2.500.000 TP
    25.000 ŞP

Bu NPC'ler normal kucurbium gibi vurmayacak. Hasar alanları meydana getirecekler. Aynı anda bu hasar alanı menzilikdeki herkes hasar alacak.
    Ancak burada önemli bir püf nokta var! 4 aşamalı bir hasar alanı vardır. NPC'ye ne kadar yakınsanız o kadar çok hasar alırsınız. Ancak sizinde NPC'ye verdiğiniz hasar o kadar katlanır.
    Örneğin:
    50.000 vurduğunuzu düşünün. NPC'nin hasar alanının en dışındasınız. Size x1 kat vuracak. Sizin NPC'ye vuruşunuzda da bir artış olmayacak.
    Ama siz 3. hasar alanına girdiniz. NPC size x2 güçte vuracak. Sizinde ona vuruşunuz 100.000 olacak.
    Hasar 2 bölgesine girdiniz. Artık size x3 güçte vuracak. Ancak sizinde vuruşunuz 150.000 olacak.
    Hasar 1 bölgesine girdiniz. Gerçekten çok ağır hasar alacaksınız. Ancak sizinde vuruşunuz 50.000'den 200.000'e çıkacak.

-Peki bunun bana yararı nedir?

Yaratığa ne kadar çok vursanız o kadar çok ödül alırsınız. Bu sizin ödül almanızı arttıracak.

-Peki ama o aşamada çok hasar yiyeceğim. Düşmanlardan nasıl kurtulacağım?
    Hasar alanında size hiçbir oyuncu saldıramaz. Sizde saldıramazsınız.

Bu etkinlik her Cumartesi ve Pazar saat 15:00 ve 18:00 saatleri arasında olacaktır.

Evet arkadaşlar. Yeni bir etkinlikle karşınızdayım. Umarım hoşunuza gitmiştir.

Son düzenlenen: 23 Ocak 2016
  2. Bi nebze hitac gibi olmuş yeni haritaya gerek yok bence. Kullanılmayan eski haritaları biraz canlandırır böyle bir şey :)

3. Aliens

Aliens User

2 farklı güçtekiler için bir etkinlik olsun. 1-17 leveller bu kucurbiuma 18 ve üstüde öteki kucurbiuma. Teşekkür ederim.

GREED ve Silence™DSSMN™Danger bunu beğendi.
  4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ve etki alani icinde ic dıs dusmanlar birbirini kesemicek eklense tadindan yenmez:D

GREED bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

-Peki ama o aşamada çok hasar yiyeceğim. Düşmanlardan nasıl kurtulacağım?
    Hasar alanında size hiçbir oyuncu saldıramaz. Sizde saldıramazsınız.
    kısmını görmediniz sanırım.

GREED ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel gormemisim bu hitac veya demanerde kamu gezen amaclari sadece dusman kesmek olanlardan gina gelmisti :)

GREED bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

:D Bunda hasar aşırı büyük olduğu için saldırıya korumalı alan. Benim tasarladığım konuları okursanız yeni başlayanlara veya güçsüzlere çok önem veririm. Burada da öyle.

8. KUZURBİUM nedir kuzuların robot versiyonu mu? :D

9. Aliens

Aliens User

Düzenlendi. Geri bildirim için teşekkür ederim. Görüşünüzü de öğrenmek isterim.

GREED bunu beğendi.
  10. GREED

GREED User

Olsun arada güçsüzleri de düşünmeliler. +1

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. İlk paragraf "transtercisi" ve "Gepsi" düzeltilmeli. Tavsiye olarak yazım denetimi olan tarayıcı öneririm :)

Konu hakkında görüşlerim;
    • Hasar olayını beğenmedim güçlüler daha güçlü olsun gibi bir durum oluyor. Eşitlik olması şart bu yüzden belli bir hasarı olsun kişi başına bölüp dağıtsın.
    • İnsta olayı iyi olmuş.
    • Etkinliğe herkesin katılabilmesi için eski haritada daha kolayı olmalı.
    • Saati uygun değil ama onu ayarlarlar.
    • Kucurbium yakınında saldırı koruması süper olur.

12. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim.
    Hemen düzeltiyorum. Koruma zaten mevcut. Eski evrendeki 4/1 oranında. Ödülleri aynıdır. (bu kucurbiuma sadece 17 level altı katılabilir.) Hasar konusu da sizden gelen geri dönüşe göre levele göre hasar alımı artacak. Yani 20 levelde 10.000 hasar alınıyorsa 21 levelde bu rakam 11.000 olacak. Ama vuruş arttırması güçsüz arkadaşlarıma da yarayacağını düşünüyorum. Saat konusu ise bence çokta ters değil. Oyunuzu kullanmanızı istesem?

13. Seviyeye göre pek doğru olmaz. Ben 21 lvl olamama rağmen zeusu bile 1-2 ay önce almıştım. Tabi 1-2k oynama olabilir ama yüksek derecede olmasın.

Biraz uykum var oyu unutmuşum :)

GREED ve Aliens bunu beğendi.
  14. Aliens

Aliens User

Ama şimdi zeusu alamamanız sizin sorununuz oluyor. 21 level olan kişilere genel olarak baktığımızda Full'e yakın oluyor. Sadece bir kişiye göre bakmak pek mantıklı olmaz. Oyunuz ve çok değerli görüşleriniz için gerçekten müteşekkirim. Sizin en sevdiğim yönünüz. Yıkıcı değil, yapıcı eleştirileriniz.

15. Çok iyi bir fikir.. (+1)

GREED ve Aliens bunu beğendi.
  16. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim. :D Bende diyorum bu nerede? :D

GREED ve ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  17. Rica ederim. :)
    Tek elle zor oluyor ya ondan. :(

GREED bunu beğendi.
  18. Amaç en adil ve güzel fikir oluşturmak :) Bazen uyku oluyor iyi düşünemiyorum :D

Tek bende olsam eşitlik ve adil olması için hasarı abartmamak iyi olur:)

19. Aliens

Aliens User

Tabii ki aşırı büyük hasar olmayacak. Sadece UberKucurbium saldırabilecek.
    Yine nereni kırdın? -,- Bıktım bu çocuktan. Hergün bir yerini kırıyor. :confused:

20. GREED

GREED User

Geçmiş Olsun neyiniz var ?

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.