Kutlama Küçük Bir Teşekkür ve Sonra Ki Adım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ıııııııı tarafından 15 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Uzun zamandır haritalarda bu kadar keyifle kasıldığımı hatırlamıyorum son güncellemeyle birlikte haritaların nefes aldığını görüyorum gidip cubikon'da kesiyorum invoke'de. Gereksiz gemilerin hepsinde sarı sarı yanmalar :) Bu güncelleme için çok teşekkür ederim.
    Ancak kulağıma çalınan bir kaç durum var bu güncellemeyi aşmanın bir yolunu bulmuşlar galiba malesef, bir sonra ki adımda yönetimin elinde bir hamle var mı ? Hevesimiz kursağımızda kalmasın istiyorum şuan o kadar rahat oynuyorum ki en son 2017 sonu gibi böyle oynamıştım.
    Ayrıca bir yasaklama gelecek mi bu adımdan sonra ısrarcı oyuncular için çünkü artık bunun bir oyun olduğunun gelişirken de zevk alabileceğinin bilincinde olsun istiyorum oyuncuların.
    Konumun özeti bir teşekkür etmek ve bir sonra ki adım hakkında bilgilendirilmek istemem. iyi forumlar.

2. Umarım böyle devam eder
    Umarım böyle devam eder eskisi gibi oyundan daha fazla zevk almaya başladım :)

[][][]-[][][] ve ıııııııı bunu beğendi.
  3. Merhabalar,

Bir sonra ki adım hakkında maalesef bilgimiz yok. Evet yeni gelen yazılım başarılı ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Program kullanan oyuncular ne kadar önlem alırsa, yazılım da kendisi buna göre önlem alacaktır. Henüz çok yeni bir sistem olduğu için bekleyip görmek en mantıklısı :)

İyi Forumlar.

ıııııııı bunu beğendi.
  4. Aynen katılıyorum.

ıııııııı bunu beğendi.
  5. Modum dün konu açtım da hiç cevap vermiyorsunuz , bu yüzden sizi kınıyorum. Bu antibot çemberinde toplanması gereken kutu uyarısı çok çabuk gidiyor okuyamadan kayboluyor. Yanlış toplayınca başımıza ne gelecek ? Hep siyah toplanacak sanıyordum, Sistem günlüğünde 2 kırmızı kutu topla demiş. Başıma ne geleceğini söyleyebilir misiniz ?

6. 5-3 yine eski durumuna gelmeye başladı. Ortada tek tük çemberde gemi var. Aynı adamlar oto yapmaya devam ediyor. Bence her oyuncuya sık aralıklarla kontrol yapılmalı.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Normalde kaybolmaması gerekiyor. 7/24 Forum Kanalında müsayit olamıyoruz. Özel hayatlarımız var ve bu görevi gönüllü olarak yapmaktayız. Durumun tekrarında ekran kaydı alarak Support Takımımıza iletiniz.

İyi Forumlar.

8. Ekran kaydı alacak kadar kalmıyor dostum. Ekrana eğilene kadar kayboluyor. Supporta bilet atmaktan yoruldum açıkçası. Bugünkü çalışma sonrası hiç olmayan sorunlar da olduğum servera geldi. Bu Bigpoint bir harika :)

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

O zaman bu sizin sorununuz olur :). İnceleme yardımında bulunmuyorsanız sorun raporlanamaz ve hesabınız incelenemez yine de siz Support Takımımıza bildirin.

İyi Forumlar.