Duyuru Küfür Etmek Çirkinliktir

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 24 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar ,

Arkadaşlar bu konuyu küfür edenlere açıyorum , yapmayın bence , bir kez olsun tekrar düşünün , karşınızda ki insana ne olursa olsun küfür etmemek gerekir , küfür acizliktir , küfür çirkefliktir , çirkinliktir.

Zamanında bende sinirliyken ediyordum fakat artık sinirliyken birisi bana küfür etse dahi gülüp geçiyorum , bana ne olacakta demeyin , buradan Artemis adminede teşekkür ediyorum zamanında ne kadar büyük bir yanlış yaptığımı bana göstermek için ufak bir kaç ceza vermişti küfürden daha doğrusu ders vermişti tabii o zamanlar genciz kanımız kaynıyor kızınca sövüyorduk ama yaş belli bir yere gelince dur bi dakika diyor insan her ettiğim küfür pişman ettirdi beni.

Düşmanım dahi olsa karşımda ki insana küfür etmemek bence en büyük erdemdir. Ne olacak demeyin siber zorbalığa giriyor.

Bu video biraz sizi dahada bilinçlendirir diye düşünüyorum iyi forumlar , iyi oyunlar küfürsüz hoş sohbetler dilerim.

Son düzenlenen: 24 Ağustos 2020
    HÆ¥ÆLΣŦ™ bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde kurallarımıza aykırı olan içerikleri paylaşmak yasaktır. Yazılı olarak forumda paylaştığınızda ceza alacağınız içerikleri medya olarak paylaşmanızı da kabul edemeyiz bu nedenle. Mesajınız düzenlenerek paylaşmış olduğunuz video kaldırılmıştır. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ağustos 2020
    Zer0DayLover bunu beğendi.
  3. Pardon modum videoda hakaretin avukata söylendiğini unutmuşum. N/A nın dava videosunu koymak mantıklı olur diye düşünmüştüm.

Youtube'dan video eklemek yasak değil değil mi artık ? Önceden paylaşabiliyorduk ?

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Forumda tabi ki de video paylaşımı serbesttir lakin belirli kurallar içerisinde. İlgili videoda bir çok argo, küfür ve benzeri durumlar geçmektedir. Kural ihlali olmadığı yani bu gibi durumların olmadı her video paylaşımına izin verilebilir. Lütfen paylaşım yaptığınız videoların uygunluğuna dikkat ediniz.

İyi Forumlar.

Zer0DayLover bunu beğendi.

5. Tamam modum daha dikkatli olmaya çalışırım kusuruma bakmayın ekstra iş çıkardım istemeyerek size.

İyi forumlar.