Küresel de Orcus Bugu Kullananlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HOMOSAPİENS tarafından 18 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Küresel server'de sıralamadaki ilk 10 daki insandan bile 4-5 i orcus buglu bu orcusları nasıl alıyor bunlar? böyle bir şeye izin veriliyorsa biz de alalım izin verilmiyorsa eğer banlar nerede ?

2. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

teknik ekibe sorunu iletirler dostum rahat ol :)

alindaefesi bunu beğendi.
  3. Merhaba,

Bahsedilen hesaplar payment bugu kullanarak bu gemileri elde etmişlerdir. Bu hesaplar için daha önce işlem başlatıldığı yönetim tarafından duyuruldu. Şu an sadece işlem yapılmasını bekliyoruz.

İyi Forumlar.

4. ora41

ora41 User

:D ya bitti oyun la :D

5. ihtiyar

ihtiyar User

Bu oyun yönetimi neden bukadar bekliyor şirket politikasımı biz onlara yetişmek için bitaraflarımız açılıyor ama namümkün. Arkadaşlar sadece ilk 10 da4-5 kişide var olduğunu söylemişlerde oyunu ya anasayfadan oynuyolar sadece yada oyuna girdikleri yok ilk 200 deki oyuncuların %85'inde var gittikçede artıyor ve yönetim bunu biran önce yapsa yerinde olur artık. yaklaşık 1 aydır ne bir güncelleme nede bi iyileştirme yapılıyor oyunda ne bi duyuru nede bir açıklama çok güzel bir yoldasınız siz ve ekip dediğiniz yönetim allah sonumuzu hayr-etsin.
    İyi Forumlar.. zaten bitek Forum sorunsuz çalışıyor :)

6. Merhaba,

Neden bu kadar uzun sürdüğü konusunda bir fikrim yok. Bütün serverlar da bu açığı kullanan hesapları tespit etmek uzun bir süreç istiyor olabilir. Umarım en yakında zamanda işlem yapılır. :rolleyes:

İyi Forumlar.