Duyuru Küresel Sunucuya Özel Ödeme Paketleri

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve Amiral34 tarafından 19 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Yeni Özel Ödeme Paketleri artık PvE sunucusunda mevcut! Güçlü Prometheus Lazer, yüksek kaliteli jeneratörler ve çeşitli kaynaklara sahip olma şansını kaçırmayın!

  Henüz PvE sunucumuza göz atmadınız mı? O zaman ne bekliyorsun? Europa (Batı) sunucu listesinin en altına gidin, “Küresel” adlı sunucuya tıklayın ve bugün kaydolun. Yeni geminizi ve kaynaklarınızı inşa edin ve haritalardaki en korkunç düşmanlara meydan okuyun! PvE sunucusu, tüm pilotlara diğer oyunculardan koruma sağlar ve yalnızca ve ancak her iki oyuncunun da kabul etmesi durumunda PvP savaşına katılma seçeneği sunar.

  Özel Ödeme Paketleri, 19 Mayıs saat 10.00'dan (LST) 25 Mayıs 23:59'a (LST) kadar geçerli olacaktır.

  Hızlı Zenginleştirme Paketi
  Hızlı Zenginleştirme Paketi ile avantajlı bir başlangıç yapın! 15 G3N-7900, 100 ABR ve 6 Indoctrine Oil dahil, bu paket sizi kesinlikle rahatlatacaktır!

  Prometheus Zenginleştirme Paketi
  Bu Prometheus Zenginleştirme Paketi ile bir adım önde başlayın! 1 Prometheus Lazer, 100 ABR ve 6 Indoctrine Oil içeren bu paket, sizi kesinlikle rahatlatacaktır!

  Mega Zenginleştirme Paketi
  Bu Mega Zenginleştirme Paketi ile bir adım önde başlayın! 1 Prometheus Laser, 2 SG3N-B03, 15 G3N-7900, 600 ABR ve 24 Indoctrine Oil dahil, bu paket kesinlikle sizi rahatlatacak!

  PvE sunucumuzda yeni bir maceraya hazır mısınız? Yoksa mevcut geminizi PvE sunucusunda güçlendirmek mi istiyorsunuz? Yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olan özel Zenginleştirme Paketlerine göz atın!

  Geri bildiriminizi burada almaktan mutluluk duyuyoruz,

  https://board-tr.darkorbit.com/thre...oedeme-paketleri-geri-bildirim-konusu.161948/

  DarkOrbit Ekibiniz