Küresel

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve uykusuzhergece34 tarafından 18 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Etkinlik haritasında bir adet hounding yaratığını çemberden köye çektim tek bir gemi bile çemberin dışına çıkıp arama yapmıyor bilin bakalım neden? , bende itliğine kesmiyorum sürekli böyle yapıcam emeğyle oynayan kişilere burdan sesleniyorum sizlerde böyle yapın, madem biz kazanamıyoruz, otolarda kazanmasın, yapacağınız etkinliğe..

2. Mineral

Mineral User

Oyun chatinde yaz oyunculara .

3. Hahahhahaha akşam akşam iyi güldüm iyi yapmışsınız ellinize sağlık :D:D

4. titans___

titans___ User

böyle yapan çok var tmr için vakit oluyor o kadar bot var ki don kişot gibi olunuyor ha bende kendi şirketimde botları kesyorum veya düşmanla beraber sıkan olunca kesyorm 3500 cubi kesme grvi var bot benden önce tıklıyor bende onları kesyom ara veryom kesyom zevkine de bot kesyom fayda ediyor mu etmez tabi adam chat de biriyle atışyor sen benim kim oldumu biliyon mu diyor 50 çaım var diyor du ne olcak 50 bin çarın olsa nasıl egomanyaklar dolu .