Kuiper,bekleme süresi,mimesis kaçınma mantık yok oyunda

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 13 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. (Başlığı değiştirmeyin eleştirimize saygınız olsun)...Kuiper kapısının 200k uri şansını kaldırdılar, sonrasında tasarım atan kapılardan zetayı çıkarıp kuiperi eklediler(şuan berserker tasarım kampanyası var), yani işin özeti zeta,kuiper yapıp karlı çıkan oyuncuların karlarını azaltalım demişler bu yapmış oldukları rezalet değilde nedir, oyunda bunun gibi rezalet ötesi çok şey var mesela, bekleme süresi %75 e sabitlenmesi, mesela mimesis kaçınmasının %100 e geçmesine rağmen hasar alması, indirim paketinin şevkiyattaki robotların urisine etki etmemesi, yani darkorbit oyuncuların akıllarıyla dalga geçiyor ya da başka bişi var bu işte...

2. Aliens

Aliens User

Evet, katılıyorum. Bakalım daha oyunda oyuncuların sevdikleri nelere balta vuracaklar merakla takipteyim. Sırayla sevilen her türlü içeriğin kellesini uçuruyorlar. Ama uyarayım buradan onları; bu gidiş kendileri için iyi bir dönüş olmayacak. Artık baltayı taşa vura vura baltanın ucu kırılıyor, bilmeleri gerekiyor.

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Kuiper durumu için; Oyun içerik ve etkinlikleri BP tarafından değiştirilmesi mümkündür.
    Bekleme süresinde azalma durumu için; 100% olması durumunda bazı gemiler fazla avantaj kazanmaktaydı. Buna yönelik oyuncu talepleri doğrulturunda düzenleme olmuştur. Mimesis gemisinde de henüz açıklaması yapılmamasına rağmen 100% kaçınma durumu kaldırılmıştır. İlerleyen güncellemelerde bunu açıklığa kavuşturacaklardır.
    İndirim avantajı durumu da standart satın alım olarak sunulduğundan dolayı etki etmemektedir. Bunu daha öncesinde merkeze ilettik oyuncu görüşü olarak düzenleme yapacaklarını düşünmüyorum ama olursa oyuncularımıza duyururuz.

İyi Forumlar Dilerim.

4. bu açıklamanız kimse okuyup tatmin olmuyor yaptıkları bizim aklımızla dalga geçme bu olacak iş değil oyunun dengesini bozuyorlar sonra yanlış yöntemlerle toparlamaya çalışıyorlar daha ne saçmalık olacak merak ediyoruz başlığıda düzeltmeyin dedik yani

UCB ve -=KRALTÜRK=-|SmT| bunu beğendi.
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kurallarına uygun olmak üzere başlığınız düzenlenmiştir ve düzenlenecektir. Sizlerin talebi üzerine kurallara aykırı başlıklar tutulmamaktadır.

Oyun politikasını belirleyen ne yazık ki bizler değiliz dileriz ki düzgün bir politika ile yapılan hatalar telafi edilir. Elimizden geldiği kadar tüm şikayetleri raporlamaktayız.

İyi Forumlar.

6. bu raporları inceleyenler bu kadar dengesizliği düzelmeye niye çalışmıyorlar acaba çok garip şeyler var oyunda ilk yazdıklarım mesela xemonit bile üretmıyor skylap daha çok şey var

-=KRALTÜRK=-|SmT| bunu beğendi.
  7. Üretiyor aslında ama sen alamıyorsun sen normalde oyun içinde nasıl xenomit üretmek için xenomite ihtiyacın varsa skylabında promerium üretmesi için xenomite ihtiyacı var bunu sana göstermiyor almanı engelliyor amas aslında üretiyor :)

UCB bunu beğendi.
  8. her şey neyse de indirim veya vip paketlerinde yazılan kuralda, uridium ile alınan her malzemede indirim diyor. Cidden oyunu bilmeyenler, oyuna etkinlik koyuyor. Bir sorun bilenlere, aga biz böyle bir şey yapıyoruz ama oyun "kurallarımıza" uygun mudur diye. Hukuk fakültesinden yeni mezun adama anayasa yazdırmak gibi bir şey olmuş bu.

9. Mineral

Mineral User

Dolaylı veya açıkça eleştirilerden kaçının yoksa hemen hedef olursunuz.Hak aramayın biat edin.Eğlenmeyin onlara eğlence parçası olun.O zaman zarar görmezsiniz .Sistemin parçalarını eleştiren ve hak arayanlara õnerimdir. Ben tam tersini yapsamda oyunun işleyiş şekli budur. îtiraz edecekler parmak kaldırmadan konuşmasın lütfen:D

10. sekiz

sekiz User

ben şu yazıyı okuduktan sonra gerçekten darkorbitte görevli olan tüm insanlar adına üzüntü duyduğumu hissettim. biraz vip biraz uridium için savunmak zorunda kaldığınız şirkete bir bakın. yazık. ben alayım vipinizi çıkıp dürüstçe konuşun.

ekleme: pek gururlu arkadaşlarım, gururunuzu incittiysem mesajı silmeniz yeterlidir. narsistlik yaparak mute/ban atmayınız. teşekkürler.

Son düzenlenen: 19 Ağustos 2021
  11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Arkadaşım adına cevap vereyim size; :) Bizlerin VİP ve Uridium'a ihtiyacı yoktur bunu baştan netleştirelim. Görevli arkadaşlarımızın sabit bir mesleği ve işi vardır. Gönüllü olarak buradayız bizler.

Nacizane düşünceniz için Takım adına teşekkür ederim. :)

İyi Forumlar.

12. Viraaa

Viraaa User

bize faydasi olucak yonetici lazim.senin merkez ekibin seni takmiyor bize ne faydan olacak :)) tanimadigin insanlara gonullu calisiyorsun.komsun yardim istese yüz cevirirsin birak Allah askina:=) o kadar sivil toplum kurulusu var git onlarda calis.sosyal yardimlasmada calis.tanimadigin merkez ekibe calismakta neymis:))) hemde gonullu :))

UCB bunu beğendi.
  13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Hiyerarşik belirli bir düzen arasında iletişim ve raporlama sağlanmaktadır. Merkez ekiple gerekli tanışımlar sağlanmaktadır siz bunu dert etmeyiniz. :) Lütfen gram bilgi sahibi olmadığınız özel hayatımla ilgili kendi çapınızda eleştiri ve akıl yürütmeye çalışmayınız. :)

İyi Forumlar.

14. Viraaa

Viraaa User

:)))) iste bunu demek istedim.raporlamadan baska bisey yapamiyosunuz.o raporlarida merkez ekibin tinlamiyor.senden once kac kisi geldi gitti ama otolar halen duruyor.:)) o yuzden bi faydan yok deyince zoruna gitmesin:)) ozel hayatindan banane.butun gun pc basinda gonullu duruyon iste burda :==))) bi ozelin zaten yok:)

UCB bunu beğendi.
  15. YARGU

YARGU Guest

Ben üstüme düşen vazifeyi yaptıktan sonra vicdanım rahat bir şekilde uyuyabiliyorum. :) Zoruma giden bir durum yok ama karşılıklı konuşmada üslup kurallarına veya karşınızdaki kişiye karşı konuşmanıza dikkat etmediğinizden anlatmak istediğiniz farklı bir boyutta algılanıyor. Öncelikle üslup :)

Özel hayatımdan sizene kesinlikle bu yüzden haddiniz olmayan konulardan yorum yapmamanız daha iyi olacaktır. :)

kaptan34 bunu beğendi.
  16. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Ben durum neyse onu belirtirim. Hesabımda bulunan içerikleri bilseydiniz aklınız şaşardı. Burada bulunmam tamamen insanlara yardım etmek istediğim içindir.

Oyunda benim çözdüğüm sorunları bir bilseniz aklınız şaşar. Burada sizlere ileriye dönük bir bilgilendirme yapıyorum. Sorunu iletirken çözen bir birimde görev alıyorum. Forumda Helper olarak bulunuyorum.

Konuya gereken açıklamayı daha öncesinde yaptım. Merkez Tarafından resmi açıklama yapmamız istenirse bunu duyururum.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.