Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. şu uriyi garanti verıyo dıyenleri kapı gelıpte alamayınca burdaki yorumlarını cok merak edıyom,herkes kafasına göre bi hesap yapmış %100 verıyo diyo:p darkorbit üç beş yaratık kestiripte bedavaya 200 bin uriyi kımseye vermez...
    darkorbit parayı uri satarak kazanıyosa,ekmek teknesine çomak sokmaz,
    keşke verse süper olur ama 6 senedir oynuyorum bu oyunu öyle bi dünya yok arkadaşlar...

Mumu bunu beğendi.
  2. Aliens

Aliens User

Bende 9. Bizler test serverin deki sürümüne göre konuşuyoruz. Siz neye göre konuşuyorsunuz? Test etmediyseniz kapıyı böyle yorum yapmanız doğal.

3. test serverınde ödülü heralde kesin verır vermeseydi gelınce yapıp yapmama konusunda tereddütte kalıcak mıllet(kaz gelıcek yerden tavuk esirgenmez) şu an gelınce herkes saldırıcak kapıya uri kasmayı bu kadar kolay hale getırmezler arkadaşlar oyunda eskıysenız tanırsınız darkorbıtı,inşallah olurda ben haksız cıkarım bekleyip görelim

4. qwerty2

qwerty2 User

Kapının verdiği 200k uridyum diğer kapılara nazaran az bir miktar. çünkü kapı hiçbir şekilde elit cephane vermiyor ve harcadığın elitinden oluyorsun. Şöyle hesaplarsak kapı yaklaşık 1500- 2000 galaksi enerjisine açılıyor. Twicte admin 1800 küsür enerjiye açtı buda 180k uridyuma eş değer öte yandan kapıdan gelen toplam uridyum 215k 180k düşersek 35k uridyum kar kalıyor. Fakat dediğim gibi bu harcadığın elit cephaneyi karşılamıyor bile. Örneğin zeta kapısıyla kıyaslama yaparsak Zeta; 35k uridyum 25 ganimet anahtarı(37.5k uridyum değerinde) 50 günlük dosyası(15k U), 25k ucb100 X4 mermisi (125k U) toplamda 212k uridyum değerinde eşyayı bize vermektedir. Bununla beraber verdiği tecrübe ve şeref kuiper kapısından çok daha fazla aynı zamanda değeri 100k uridyumun çok çok üstünde olan Havuç diroidi kazanma şansı var. Yani kuiperin hiç birşey vermeyip sadece uridyum vermesi (215k kadar) uçuk birşey değil benim fikrimce zaten baktığınızda maliyetini anca çıkardığını göreceksiniz.

Mumu bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

Tebrik ediyorum. Çok güzel özeltediniz. Keşke diğer arkadaşlarımız da aslında kapının Uridium dışında hiçbir kârı olmadığını anlayabilse.

6. moderatör arkadaşlar bu konuyu kılıtlemeyın lütfen,kapı gelıpte ödülün şansa cıktığını görünce kesin alıcaz dıyen arkadaşların yorumlarını görmek ıstıyorum...

7. Aliens

Aliens User

Siz anlamamakta ısrar mı ediyorsunuz? Biz test sürümüne göre konuşuyoruz. Ayrıca her dediğimiz doğru olacak diye bir şey yok. Yanılabilirim, insanım. Şansa bağlı olursa da, yanıldım derim geçerim. Neyin peşindesiniz çözemedim.

8. Bana kalırsa sab+x3 dışında elit kullanmam ve enerji basarken beleşten geliyor :D Günde 10 kere yapsam 350k uri iyi olur :)

9. Merhaba. Kuiper Kapısı ile ilgili bir önerim olacak. Bilindiği üzere Kuiper Kapısı sadece GG ile açılabilecek ve uri ile kapı parçası basılamayacak. Bu da demek oluyor ki GGleri kuiper için saklamamız gerekiyor. Benim öneim şu olacak; GG basma uri ile mi yoksa GG ile mi açmak istediğimizi seçenekle sunmalı. Örneğin GG leri kuipere ayırdığımdan Kronos çift katta kapı basamadım. Bu ciddi bir sorun bana göre. Özellikle GG indirimi olduğunda da bu seçenek çok işe yarayacaktır. Ben kuiper kapısından ötürü GG yerine uri ile kapı basmak istiyorum fakat bu şu anda mümkün değil. Acil olarak güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

10. Lapseki

Lapseki User

önemli bir noktayı atlıyorsunuz,kapı x4 vermiyor. sadece 200k uri, savaşta düşmanın kafasına uri mi atacaksanız, mecbur onu da gidip diğer kapılara basacaksın, gelişmekte olan arkadaşların uri sağlaması için güzel bir kapı, ama geliştikten sonra cephane lazım.Benim düşüncem bu 200k uri vermez diyen arkadaşların yeni başlayan oyuncuların gelişip kendileri gibi olmasını istememeleri, Zira bu şekilde onları kesip duruyorlar

11. Bu kapı urisiz gg ile açılacak deniyordu. Günde 10 kereyi unutun 1 kere bile zor yaparız :D ama gg toplayıp indirim varken hem bu kapıyı yaparız hemde gelen uriyle diğer kapıları.

12. NEII

NEII User

1- Güçsüz oyuncular için gerekli. Kesinlikle tasarım verilmesin ve sadece uri verilmesi daha iyi olur. Belki uri biraz düşürülebilir. Nedeni güçsüz oyuncu zaten topu topu 1 kez girecek onda da speardhead elite tasarımı çıkarsa oyundan iyice soğur. Ayrıca çoğu tasarımı kredi ile alabilmektedir.

2- Güçlü oyuncular için gerekli. Zaten her tasarım ellerinde vardır. Kapıdan 15k uri ile dönerlerse tekrar yapacakları sanmıyorum. Burda da eğer hiçbirşey alınamazsa x4 ve ubr100 cephane ödülü getirilmelidir. Cephanenin miktarı kullanılan gg nin değerine yakın olması gerekir.

Sonuç güçsüz/güçlü ayırmaksızın tüm oyuncuların kazanabileceği bir kapı olur.

Forum modları tavsiyemi adminlere iletirse sevinirim.

13. ÇORBACI

ÇORBACI User

Darkorbit Türkiye de server açıldığı gün oyuna başladım zaman zaman ara versemde hala aynı hesabımla oyunu oynarım Darkorbitin bedava uri verdiğini hiç görmedim etkinlik yapar harcadığın mermiyi uriye vursan verdiği uri ödülünün en az 5 katını harcamış olursun bu kapıda öyle birşey işte 5 defa kapı bitirirsin 1 defa 200k uri alırsan şanslı hisset kendini genelde boş kalacak elleriniz

Obezinho ve Lapseki bunu beğendi.
  14. Lapseki

Lapseki User

sana katılıyorum bende ara vererek 5 senedir oynuyoru.Darkorbitin oyuncu yararına birşey yaptığını hiç görmedim.Zaman içerisinde oyun aşırı pahalı bir hal aldı.Birde şu yönünden bak, oyuna gelişmek için çok para harcamak gerektiğinden yeni başlayanlar 1 hafta sonra bırakıyor bende bu kapı bu işe bir çözüm diyerek getirecekler.Yeni başlayan 1 lf4 bulmak için 150K uri harcıyor, havoc ve herculleri saymıyorum bile

15. kardeş oyuna girmiyor bağlanıyor diyor girmiyor yaw

test sunucusuna girmiyor bağlanıyor yazıyor ama girmiyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Kasım 2015
  16. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Adminimiz test sunucusunun kısa bir süre olduğunu belirtmiş.Büyük ihtimalle süresi dolduğundan kapanmış olabilir.

Ayrıca Forum kuralları gereği alt alta yazmanız uygun değildir.

Keyifli Forumlar.

17. R0MJKE

R0MJKE User

Kuiper kapısı hakkındaki düşüncem gene basit . çok basit. aşırı basit bir kapı daha. ( full lf3lü gemi ile yaptım x4le yaptım gerçi ama asıl gemimde gene full lf3 ama kamikazeli yapıcam rahat rahat )
    Diğer kapılardan farklı olması güzel ama diğer kapılarda sadece canavar öldür ileriye git 1+1 = 2 mantıgı var. Bunda streuner turret tarzı + rocketeer olması felan güzel . Yoksa gene ne bileyim böyle macera aksiyon cık olmadı . missing Tunnel of Terror :)

18. qwerty2

qwerty2 User

Strenuer ganimet kutuları tamamen saçma sapan içerikler vermektedir yaklaşık 100 adet açmama rağmen elle tutulur birşey yok hatta zarara giriyorsun. 1500 uriye aldığın anahtarla maxsimum 1500 urilik cephane veriyor mcb50 en çok çıkan şey bunun dışında zarara çıkan şeylerde var Rb214 türü lazerden 150 adet veriyor bu lazerin tanesi zaten 5 uridyum 150 tanesi 750 uri eder ki ganimeti 1500 e açıyoruz. herhangi bir item çıktığını görmedim 100 kutuda iyleştirilme yapılması gerek. öte yandan bonus kutuları gayet güzel içerikler veriyordu özellikle birkaç kutuda 30 galaksi enerjisi aldınız dedi söylentilere kulak verir ve kuiper kapısının yanlızca enerji ile açılacağını hesaba katarsan 1 haftalık etkinlikte gayet güzel içerikler veriyor.

19. Kapıda çok sorun var npclere tıklanmıyor bir şeyler oluyor işte. Sonraki bölüme geçiş için olan kapı ile çıkış kapısının yerleri ters olmuş.

Yarınki etkinlik için olan kutularda çok berbat 15-31 gg nedir ya chatte botcu adam günde 5-10k gg diye hesabını yapıyor şimdiden. Katlayıcı arge pet derken oyun battı.

-_AslaPesEtme_- bunu beğendi.
  20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kutulardan cikan gg cok gercegi boyle olcaksa cok adaletsiz olur surekli toplayanlarla ucurum olur onun azaltilmasi adil olmasi gerek