Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. DraydiBoy

DraydiBoy User

Test server ne zaman açılsa ya görmüyorum (genelde öyle oluyor) yada işim olduğundan girmiyorum oyuna kapıyı çok merak ediyorum 1 - 2 haftaya kadar kapı için gg toplamaya başlayacağım :) test sunucu da daha açılmaz diye tahmin ediyorum. Modlara Bir soru Açılır mı ? :)

2. Merhaba ,

Şu anda kontrol ettim ve Test2 Sunucusu açık gözüküyor. Bende bir deneyeyim dedim giriş yapabilmiştim. :)

İyi forumlar.

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

iyi bare eğer olursa sabahlarız :) denerim hem Teşekkürler.

4. Merhaba ,

Rica ederim :) fakat ne kadar açık kalır bilemiyorum. :D

İyi forumlar.

5. venom yerine neden cerrah degil bu ya zaten cerrah cikartmiyorsunuz actigimiza degsin bari

6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

etkinlik neden gelmemis?bugun degilmiydi.

7. Merhabalar;

Yakın bir tarihde çıkacağı söylenmişti en son.Şuan test sunucusu aktiftir sanırım ilk orda oyuncuların test etmesi isteniyor daha sonra oyuna dahil edilecek.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 18 Kasım 2015
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. DraydiBoy

DraydiBoy User

Kapıya girebildim en sonunda :) neyse kapı ilk 3 bölümden zorluyor sonrasını zaten yapmadım canım sıkıldı x4 le 20 k vuruyo gemi :D vur allah vur patlamıyorlar kapının geneli zor olacağını düşünüyorum eğer normal serverlere gelirse kapı tahminimce cok tutar sebebi 200.000 uri kim istemez ki zaten :) kutular konusuna gelirsek cok fazla ödül ! Daha Fazla bot demek olur o ödüllerin olmaması lazım :)

9. -PARS-

-PARS- Guest

Daha detaylı olarak hangi dalgalarda, Hangi NPClerde ve hangi saat dilimindeki test sunucusunda nasıl bir sorunun olduğuna dair görüntü veya video iletebilirseniz gerekli düzenlemeleri zamanında yapabiliriz. Test sunucumuzu hatalarımızı görebilmek için açmaktayız.

10. Video konusunda biraz sıkıntılıyım ama yazılı olarak ifade etmek gerekirse;

Kapının ilk dalgasında gelen streunerlardan 2 tanesine tıklanmıyordu petle koruma açtım kami attım olmadı. Haritada 2 streuner kaldı ve devam edemeyince patlayıp tekrar girdim.

Tekrar girince kalan 2 streunerıda kestim sonraki bölüme geçince ilk gelen dalgadaki streunerlar içinde yine 2 tanesi tıklanmıyordu, diğerlerini kestim 2 tane kaldı sonraki dalga gelince bu 2 tanesi gelen dalganın içine karışıp tekrar geldiler her zamanki gibi tıklanmıyordu.

Yine patlayıp çıktım. Kapının kötü ve zaman kaybı olduğunu düşünerek tekrar girmedim zaten test amaçlıydı test etmiş oldum.

Sorunları giderilene kadar kapının gelmemesi gerektiğini düşünüyorum. Kısaca sorun kapıda gelen streunerlar içinde 1-2 tanesine tıklanmıyor hiçbir şekilde patlamıyorlar.

11. Sayın adminlerim.. Test sunucusunu açmışsınız güzel yapmışsınız bi sıkıntı var ben giremiyorum girmeye çalıştığımdan oyundan atıyor. login error hatası veriyo kendi sunucuma girmeye çalıştığımdada giremiyorum test sunucusunun kapanmasını bekliyorum tekrar girebilmek için kendi hesabıma bendemi bi sıkıntı var yoksa sunucumu sıkıntılı çözemedim bi yardım ederseniz sevinirim .. Forumada konu olarak açtım bunu.. supportada yolladım artık desteğe başvur demeyin......

12. Kutusuna karşıyım arkadaş!

Bir kutuda 35 GG nedir ya? Katlayıcı, ArGe, Protokol ile bunlar 100'ü geçer. Şaka gibi! 20 defa alsalar 2 bin gg eder. Her saat 1 zeta açacak kadar gg mi? 5 günlük süreçte illegal yol ile toplayanların 150 bini geçeceği düşüncesindeyim. Kutu gelmesin!

Obezinho bunu beğendi.
  13. ....e....

....e.... User

test acıktı dunden berı ama kapandı suan heralde oyundayken attı benı :D

14. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Test serveri şu an kapandı,açıldığında tekrar girebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

15. Arkadaşlar ;

Lütfen yorum yaparken biraz dikkat edelim nolur.Kutular gelmesin bot kullananlar çok toplar diyen arkadaşlar özellikle.

1)-Bot kullananların hesabı zaten kapatılıyor.
    2)-Bot kullanalar zaten oyuncu bile değil çoluk çocuk.
    3)-Ne yazık ki bu tarz yorumlarınızı yetkililer dikkate alabiliyor zaman zaman.(Tabi sizi gerçek oyuncu sanıp dikkate alabilirler)

1[​IMG]navyman#1[​IMG]General[​IMG]76,674,830
    2[​IMG]JonnyC[NFG][​IMG]General[​IMG]75,179,262
    3[​IMG]ΛЌЯЄP_ЄЯZЦЯЦM_ĐΛĐΛŞ[​IMG]General[​IMG]64,364,937

Sayın yetkililer :

Sizden bir ricam var.Yorum yapan arkadaşların sıralmasına ve oyundaki katma değerlerine Lütfen bakın.Hiç bir şekilde ne oyunun gelişmesine ne de oyunun sürüklenmesine katkısı olmayan arkadaşların zaman zaman yorum ve önerileri dikkate alınıyor ya;işte buna çok üzülüyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Kasım 2015
  16. Kardeş bu mesajı biraz açıklar mısın? Yorum yapan derken üstüme alındım ama yazdıklarınla üstte verdiğin tablo karışımı bir şey anlamadım.

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  17. demek istiyorki ben oynadığım serverde 3cü sıradayım generalim.bu yüzden burada yaptığım yorumların 500 yada daha düşük sıralardaki oyuncularla bir tutulmamalı.zira oyuna katkım ortada boşa atıp tutmam ama ayda yılda bir oyuna giren biriside inciğini boncuğunu bilmede laf olsun torba dolsun diye yorum yazar..ama oysa biz potla yapılan kapı haricinde haritalarda görünmeyip ilk sıralarda duran ne generaller gördük..

18. Adminlere veya yetkilelere belirtmek istediğim bir şey var. Test Sunucularını Cumartesi günleri açın. Haftaiçi işi gücü okulu olan bir sürü insan var. Onları da oyuncudan sayın bi zahmet. Açıyorsunuz kapatıyorsunuz sonra test edildi diyorsunuz. Hani kardeşim kaç kişi test etti? Sadece 1 TR serverinde minimum 2.000 aktif oyuncu var desek ve 6 tane server var desek bile (yabancıları saymıyorum bile) en az 5.000 kişinin test ettim demesi lazım. Oyuncuların çoğu test etmeden açıp kapatılmasını doğru bulmuyorum. Sadece daha yoğun bir zamanda açmanızı rica ediyorum. İyi forumlar.

19. Merhabalar;

Mesajlarınızı lütfen ayrı ayrı yazmayın daha sonra yazacağınız şeyleri en son attığınız mesajı düzenleyi seçip eklemeyi oradan yapın.

İyi forumlar.

20. tgs781

tgs781 User

ödülü biraz daha artarsa cazip olur bide ubersibelonitin çıktığı bölümlerde oyun buga giriyor bir tane strunuer kalıyor işaretlenmiyor.