Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Botçular da istifade edecek diye oyuna etkinlik gelmesin o zaman :D

şimdi 1-2 gg alıyorsan botçu 5 gg alıyor.
    etkinlikten sanki sadece botçular istifade edecek gibi konuşuyorsunuz.

WolfWar bunu beğendi.
  2. Maqa67

Maqa67 User

Kapı Güzel Olmuş, keşke Çabuk Gelse. :)

3. işte sıkıntı burda arkadaşım;maddeler halinde sıraladım ne demek istedğimi halen soruyorsun anlamadım diye;

Diyorum ki oyun yetkililerine ;lütfen yorum yapan arkadaşların ne derecede oyuna katkı sunduklarına bakın;

4. Ayrımcılık yok. Oyuna yeni başlayan testi bilmez bu konuyu görmez.

En son mesajımda da belirttim her mesaj dikkate alınacak diye bir şey yok. Kapının iyi veya kötü yanlarını açık ve sade bir dille açıklamak gerekiyor.

5. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Forumda açılan konulara herkes yorum yapabilir.Bunda bir sınırlama yok.

Darkorbitin en sevdiğim yanı,bu oyuna para verende vermeyende aynı tutuluyor.

Birinci sırada oynıyanın konusu dikkate alınacak,geri sıradakilerin konuları dikkate alınmıyacak diye bir şey yok.

Ayrımcılık yok,tabikide sizin gibi bu oyuna zaman ayırıp bazı eksik yönleri bize iletenleri dikkate alıyoruz.

Yaptığınız yorumlar ve istekler oyunun gelişmesi yönünde etkili oluyor.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Kasım 2015
    oomer1985 ve FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

İmzanızdaki resim hiçte konuya uymamış.

Resminizi en kısa zamanda düzenlemelisiniz.Bekliyorum.

Keyifli Forumlar.

7. MAYINCI

MAYINCI User

Test serverini test ettim ve bahsedilen etkinliğe özel kutular gelmemiş .

Bot kullananlar yaşadı diyenler sistem ne diye var ? Elle toplayanlara nolcak o zaman ? adam azmeder toplar kapı açar siz niye böyle davranıyorsunuz bot kullananlar zaten banlanacak diye bir kural var oyunda

8. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kac saat online toplayabilirsinki...cok fazla gg icerikleri o yuzden duzenlenmesini istedik.

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  9. -PARS-

-PARS- Guest

Sizin yorumlarınızı okuyor ve geri dönütler topluyorum. Gözlerim üzerinizde :)

10. Adminim bugün kapıya girdiğimden beri sorun çıkmadı. Şimdilik iyi gidiyor.

Npcler çok yavaş vuruyor ama oda bizde kalsın :D

11. Kapı hala Gelmedi 19.11.2015 saat: 15:24

12. qwerty2

qwerty2 User

Son bölümdeyim test serverda gemi iyi değil ondan burda bırakıyorum şuana kadar bir sıkıntı göremedim.

13. Kapıda her şey normalde bir terslik var. Sonraki bölüme veya hangara geçiş kapıları diğer galaksi kapılarına göre ters olmuş. Yani Sonraki bölüme geçiş için olan solda hangar için olan sağda olmalıydı.

Kapı hakkında görüşüm;
    -Son bölüm hariç çok kolaydı.
    -Son bölüm abartılı olmuş zor bitti. (Gemi 6 LF4 yeni değil)
    -Npcnin roket atıp dalga halinde patlaması da hoş olmuş.

Ek: PARS adminim size söylediğim sorun düzeltildi galiba şimdi sorun yaşamadım ama bu sorun bende olurken başkasında olmamıştı yani sonradan yine ortaya çıkar mı bilemem. Benim pcden kaynaklı olduğunu sanmam çünkü ilk testte (kapı ilk kez denendiği zaman) bende sorun yoktu çoğu kişide bu sorun vardı.

14. Aliens

Aliens User

Durun, bende bir kapıyı deneyeyim.

15. kapı biraz daha kolaylaştırılıp 200 bin uri yerine 100 bin gibi olabilir kapıda son bölüme kadar geldikten sonra zaten sıkılıyo insan bence biraz daha kolaylaştırılmalıdır.

16. Tam Test Sunucusuna giriş yaptım ve sunucu kapandı. Sadece 2 saatliğine mi açılıyor bu sunucu?

17. arkadaşlar nasıl gireceğim kuiper kapsınıa ?

18. kapı güzel ama son bölümde gemim kayboldu. sayfayı yeniledim bu sefer gemi geldi yaratıklara işaretleyemiyorum ctrl bastım tıklamama gerek olmadan kendi ateş etti gemi

19. Aliens

Aliens User

Test kapandı. :( Daha giremedim bile. :(

20. Kapinin ilk bolumunu bitirdim. Herhangi bir sorunla karsilasmadim. Kapi yapilacak gibi cok zor durmuyor.