Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Adminlerden bir ricam olacak. Bütün yorumları baştan okumaları :S

2. kapıyı çok rahat bitirdim 2lf4 olan bir gemiyle hiç bir sorun görmedim bu kapıyı çok gelişmemiş gemiler dahi rahatlıkla yapabilir bence ödülleride çok iyi özelikle tp şeref kasan gelişmiş gemiler için fazla birşey vermesede yeni oyuncular için hem eksik tasarımlarını tamamlamak için hemde uri kasmak için güzel bir kapı YENİLİK her zaman güzeldir

.*GöKMeN*. bunu beğendi.
  3. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Sizlerin her yazdığı mesajı bölüm farketmeksizin okuyoruz arkadaşlar

İyi Forumlar

metinali1973 bunu beğendi.
  4. Optimus312

Optimus312 User

bölümü yaptık kuiperin 100 gg nasıl alacaz

5. kapı son bölüm hariç kolay ve güzel son bölümdeki sıkıntı tüm yaratılklar aynı anda gelmesi oyunu kasıyor..birde hızları farklı oluşu sıkıntı.
    Kuiper Galaksi Kapısı başarıyla tamamlandı.
    5 yeşil ganimet anahtarı aldın.
    2.415.000 Tecrübe Puanı kazandın.
    Sana 165000 Şeref Puanı eklendi.
    215.000 Uridium kazandın.

6. MetalWrath

MetalWrath User

son 2 gündür açılan test sunucusunda. Kuiper kapısını 2 defa tamamladım. Hergangi bir sorun (bug) ile karşılaşmadım. Kapıda son bölüm haricinde çok aşırı zorlanılacağını düşünmüyorum. Test sunucusunda 8 irisli+ full lf3 lü gemiyle tamamladım yani normal serverlardaki oyuncular çok fazla zorlanmayacak bence.

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

teror kadar zor olamaz neticede.sorun nerde acaba baslatilamadi gitti herkes bekliyor heyecanla:)

8. Hocam kuiper SSS. Sinde kapı gg ile acılacak yazıyordu kapıya uride basabiliyoruz bu bir sorunmu acaba suana kadar 2 tane actım gece yapıcam duruma gore yapcam bug'sa yapmam banlanırım filan hic gerek yok :)

9. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Diğer Kapılara Uridium ile parça mı alıyordunuz ? Onlara Uridium Karşılığı Ekstra Enerji almıyormuydunuz ? :)

Kuiper ' de aynı hesap. Kim Uridium ile kapı açılamaz dedi ki size ? Kapı Ekstra Enerji ile açılacak denildi.

Ekstra Enerjiyi , Ya Uridium ile alarak , Ya Avantaj Kutularından toplayarak , Ya Pala toplayarak , Ya Görev yaparak elde edebilirsiniz.

Orası size kalmış

İyi Forumlar

Son düzenlenen: 19 Kasım 2015
  10. Kapıyı bitirip ve bize geri bildirimde bulunan oyuncularımıza bazı ödüllerimiz olacaktır.
    En az bir defa kapının bir bölümünü yada kapıyı bitirse 100 gg ve 5 Yeşil Ganimet Anahtarı
    Can hakkı yitirmeden kapıyı tamamlayan oyuncularımıza 350 gg
    yazıyor bu sadece test serveri içinmi geçerli yoksa normal serverlerde de alabiliyormuyuz modum

11. تأثير

تأثير User

Üslubunuza dikkat edin daha önce supporta sizi üslubunuzdan dolayı bildirdim gereği yapılacak denildi ama hala aynı şekilde devam ediyor gibi. Forumda görevliyseniz cevabınıza bu kadar yorum katmanız gereksiz. Resmi ve dolambaçlı olmayan bir cevap vermeniz yeterli.

12. Ben kapı sadece gg ile yapılacak diye duydum ve gordum.
    Duzgun bir sekilde sordum duzgun cevap beklerdim acıkcası aşşagılayıcı bir tavırla değil.

13. Optimus312

Optimus312 User

uridium ile açılıyor kapı

14. kutular 1 hafta sürücek dime :)

15. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Kuiper Kapısı Başlangıç Etkinliği SSS

"19 Kasım öğleden sonra başlayacak ve 25 kasım tarihinde bitecektir."

Kapı kalıcı olacak ancak Etkinlik kutuları 25 Kasımda kalkacaktır.

İyi Forumlar

Merhaba

Konuyu saptırmamak için size kendi konumda cevap yazdım , Dilerseniz okuyabilirsiniz

İyi Forumlar

16. R0MJKE

R0MJKE User

Bu kısmı 2015 Darkorbit en İÇTENLİKLE TEMİZLİKLE DÜRÜSTÇE yazılmış yorum olarak tarihe geçiyorum Rehber bey/hanım

"Darkorbitin en sevdiğim yanı, bu oyuna para VERENDE VERMEYENDE "AYNI" tutuluyor." , "Ayrımcılık yok" ve "Yaptığınız yorumlar ve istekler oyunun gelişmesi yönünde etkili oluyor." ... Bu 3 yorum gerçekten 7 tam yıl + 4aylık oyunculuk hayatımda tüm gördüğüm adminlerin özeti .

Kuiper kapısına gelince gene basit full lf3 gemi bile güle oynaya yapar :) Kapının ödülleri iyi fakat gg parçası 100 oldugu için gene eşit gidiyor öteki kapılarla tercih sıralamasında(kappamı kuipermi gibi) ama full olduktan sonra bu kapıdan başkasını yapmaya gerek yok hakkından fazlasını vermiş oluyor :) Kapı içindeki streuner turret özelliği çok güzeldi ilk defa bir kapıda sağ tıktan başka birşey yapıyoruz turret kesiyoruz lowdaki gibi

17. kapıyı bitirdim.beğendim.3d ye bağlıcak beni bu kapı.çünkü 3d de harita garfikleri yani derinlik güzel is veriyor.çok zor bir kapı değil.ödüllerde süper.1600 gg ye yakın açtım kapıyı.kamisiz x2 x3 sepromlu 1,5-2 satte falan biter.kapı biitiğinde toplam 235 bin civeı uri elinize geçebilir.roket atan streunerkeler falan süper.patlamalar süper.bi son bölüm epey zorlayabiliyor kamisi olmayanı.

yalnız bi sorum var: forumlarda streuner çöplerinden 5 parça çıktığı söylenmişti.bunun doğruluğu varmı? ben rastlamadımda.hangi streunerden çıkıyor.

18. gayet güzel yalnız npc ler çok basit olmuş ödüller biraz daha artırlmalı şeref ve tp puanları çok çok düşük diğe yönden emeğe saygı ve bu yenlk ten dolayı teşkkür ediyoruz

19. Aliens

Aliens User

Allah DO dan razı olsun. Böyle bir etkinlik yok!!! Sadece iki satte 1 delta 2 zeta 2 kappa 2 kaiper 400 ema kastım. MUHTEŞEM!!! Gerçekten DO yu tebrik ediyorum. İlk terör tüneli sonrada kuiperle gönlümü fethetti... Fazla söze gerek yok; çok oyuncu indexli bir etkinlik.

20. kapı yapımı biraz olsada zor gibi duruyor. ama ödüle gelince ne kadar zor olsada yapılması gereken bir kapı