Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. çoh hojjdur emma benennnah. şaka bi yana. 500 galaksi için teşekkürler kolay gelsin

2. 5 kapı parcası turuncu korsan kutusundan cıkıyo 20 den fazla actım full cephane verdi

3. eray

eray User

onun yerine kutu toplayın 50-60 gg enerjisi veriyor rahatlıkla çıkarırsınız.Belki son parçalar için yararlı olabilir ancak bu kadar ekstra enerji çıkarken gereksiz bence :) ben en başta etkinlik kutusu sanıp topladım :(
    Bu arada etkinlik kutular sayesinde muhteşem olmuş.Do nun ilk kez bu kadar cömert olduğunu görüyorum ve umarım her yıl yapılır

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  4. Bende sizin gibi düşündüm ve o yüzden o kadar kutu açtım :)
    Suan 3k küsür gg var zaten :)

5. eray

eray User

ben 5 tane kapı açtım :) kapıları sonra yaparım diye tamamlayıp kapıyı yerleştirip sonra yaparım diye tekrar tamamlıyorum :)

6. Aliens

Aliens User

Ben mevcut tüm galaksi kapılarını açtım. Tek hadesimin bir tane eksik.

7. Şu kutudan çıkan enerjiyi sabit 100 yapsanız iyi olurdu.

8. Aliens

Aliens User

Böyle iyi. Bana 112 gg geliyor. :D

9. Bende protokol arge yok.

10. Aliens

Aliens User

Benim çar Full. Herşeyden var. :D

11. Geliştirmelerde tamamsa kapı ne işine yarasın.

12. Aliens

Aliens User

Olsun. Sıralama var. Rütbem gemime göre iğrenç. Ayrıca 6 havocum yok.

13. Hem gemide her şey var diyon hemde 6 havoc yok diyon. :D:D

14. etkinlik kutuları etkinlik bitene kadar her gün duracakmı?

15. Merhaba ,

Bu konuda net bir şey söyleyemeyiz çünkü sürekli mi kalacak yoksa bazı zamanlar haritalardan kalkacak mı bu konuda bilgi yok maalesef.

İyi forumlar.

16. Tom_Cat

Tom_Cat User

etkinlikte kutulardan çıkan ggler tam isabet olmuş.yönetimi kutlarım.böylece çoğu kişi elit cephane sıkıntısı çekmeyecek,(en azından 3-4 ay)havoc ve hercules umudu daha da artmış olacak.olumsuz yanı kapılardan 10-15 sn geç atlanıyor,gemi yetenekleri ve ema bazen geç çalışıyor.bug eskisinden daha fazla.

17. Aliens

Aliens User

Tek eksik o yani. Anla işte. :) Havocu vermeyince ne yapayım? :)

18. Obezinho

Obezinho User

Kapıya henüz girmedim ama etkinlik güzel, katlayıcı olmadan da kutulardan çok iyi gg geliyor ayrıca ema vermesi de çok iyi olmuş. Bu etkinliğin rütbe puanlarına yansıması nasıl olacak onu merak ediyorum :)

19. Kuiper kapısında kesilen NPC'lerin rütbe puanı vermesi görüşündeyim.

20. Aliens

Aliens User

Ben ce
    Ben cevap vereyim; Acemi uzay pilotu olacağız. :) Aslında ben olur muyum bilemem. :D 21 kapı açık. :D Yığınlada gg var. :D :p