Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kaansakal

kaansakal User

Kapının kendisi gerçekten hoş kolay yapılabilir ancak bazı problemler var
    -->Kapıyı yapıyorum 215bin uridium alıyorum oysa kapı max 120bine açılıyor(%30)(birçok yapan kişi ödülü alıyor,şans çok yüksek)(eğer oyunu zaten bu yöne çekmeye çalıyorsanız problem yok ama her halükarda kazananın fulller olacağı düşüncesindeyim.
    -->Oyundaki kutucular silinmemişken etkinlik kapsamında getirilen bir kutudan 90 hatta 100 gg çıkmasına izin vermek akıl karı iş değil.
    Sonuç:Şans oranı düşürülmeli,etkinlik kutularına yapacak sanırım bir şey yok :)

2. eray

eray User

ama kutucular var diye de olan hep bize oluyor.Bende istemem botçuların olmasını ama maalesef ki var...
    Epsilon yaparken dikkat etmiştim 1500-2000 civarı rp etkiliyordu.Az önce 1-1 e bakayım dedim her taraf kapı :D kutular kalkınca yaparız inşallah :D

3. Kuiper bahane, avantaj kutuları şahane.

4. Aliens

Aliens User

Bana epsilon 4-5 k civarı ekliyor. Kronoeun da açık mı? Ama cidden 1-1 portal doldu. :) 12 portal var. :) bir o kadar da içeride atanmayı bekleyen portal var. Bir okadarınıda inşaa edecek gg ve Uridium var. :)

5. eray

eray User

Kronos açık değil maalesef önceki x2 kronos gününde açılacaktı aksilik çıkmıştı,kapıyı 2 kez yapmaktansa beklerim demiştim ama artık bir önemi yok :D
    ben gemi değiştirmiştim haklısın 2k da gemi farkı var pusatla goli nin.
    25 ine kadar böyle olursa havoc hercül lf4 herşey fülllenicek galiba

6. sen bu kadar ggyi nasıl yapıyorsun bizimlede paylaşırmısın taktik ney yani ?

7. eray

eray User

sadece katlayıcıyla 50-70 civarı gg enerjisi geliyor.Arkadaşta galiba arge+kurtarma protokolü de var.O zaman daha da yükselir.Aslında taktik filan yok pet+gemiyle 20.30 dan beri kutu topluyorum ve 1 alpha,1 beta,1 delta,1 epsilon,1.5 zeta,1 kappa,1 lambda,2 de kuiper kapısı açtım.

8. katlayıcı varmı peki sende ?

9. eray

eray User

evet.Katlayıcı olmazsa da 30 civarı geliyor.Ama arge ve protokol yok

10. Aliens

Aliens User

Taktik yok. Bana bir kutudan 113 gg geliyor. 400 üzeri pvp dışında bu kadar Uridium geliyor. Sizce de birikmesi normal değil mi?

11. bukadar fazla birikmenin normal olmadığı görüşündeyim kendi kendini ele veriyorsun resmen...saat 16 gibi çıktığını düşünürsek...bu kutuların sende saat 12 ye gelmeden 12 tane kapı açtığını söylüyorsun ve bi okadarda var diyorsun..Robot bile okadar yapmaz ;)

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  12. son dalgayı her zaman ki gibi abartmışlar cadılar bayramı kapısına dönmüş bitirmesi çok ama çok zor son dalgada bıraktım vakit harcamaya gerek yok kutu toplamaya devam kutu candır

13. eray

eray User

[​IMG] bir tek gamma yok o da 81/82 de tıkandı zorlamadım.Alpha beta zeta kappa lambda kuiper ise yedekli bir biçimde atlamaya hazırlar.

14. Aliens

Aliens User

Oyuncuyu itham ile suçlayamazsınız. Varsa kanıtınız supporta verin. Bura da kendi aklınca çamur atmakla olmuyor o işler. Ayrıca hepsini açtım demiyorum, belli bir kısmı zaten açıktı ve elimde de gg vardı.

15. Kapıyı 3-4 defa bitirenler her seferinde uridium aldığını bildiriyor. Var mı aramızda bitiren arkadaşlar? Aydınlatın bizi bi :)

16. Aliens

Aliens User

Gördünüz mü? :) Ben sana demiştim. :)

17. Öyle ama bu etkinliğe mahsusta olabilir chatte diyenler yalan da olabilir :) Aramızdan birisi 3-4 defa yapmadan bilemeyiz :)

18. تأثير

تأثير User

Forum yetkililerinin gereğini yapmasını istiyorum. Forum kurallarınca açıkca bu davranışın yasak olduğu belirtilmiştir.

19. Biraz karışmak olacak ama olayı aydınlatmak gerekirse.

Ben 19:00'da başlatıp 23:00'da kutuyu bitirdim ve 4 saatte 10k gg geldi bugünde 1.5 saat kutu topladım 13k gg oldu yani nerdeyse 9 zeta ediyor. Sadece katlayıcım var.

Arkadaşta gece 2.40'ta yazmış ki etkinlik başladığından beri topluyorsa 20 kapı normal. Arge ve protokolüde olduğunu düşünürsek bunda şüphelenecek bir şey yok.

20. Merhabalar;
    Arkadaşlar Lütfen burada tartışmayalım görüşlerinizi bildirecekseniz yazın tartışacaksanız konuyu burada işgal etmeyin.

İyi forumlar.