Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. meraba arkadaşlar son bölümü geçemedim kasıyor hepsi birden saldırıyor nasıl yapabilirim bütün yaratıklar peşimde
    bi kolayı varmı acaba

2. İlk once kamile 3 kamiye patlıyorlar tam ortalarında kami patlarsa can basan lardan uzaktayken yap tabi

3. Çık Avcı Dız Öle Gir

4. cengizcc

cengizcc User

kutuları eskı halıne getırın yada katlayıcı paramı hesabıma gerı yollayın musterı olan benım ve benım gıbıler sayesınde sız bu yazılımları sunucuları serverlerı kurup para kazanıyosunuz tıcarı bır zeka yapılabılır ama bu barız dolandırıcılık

[jeT_lİ] ve HAWKEYE-TR1 bunu beğendi.
  5. Kutu İçeriğinin Düşürülmesi Çok Kötü Olmuştur. Botcular Var Diyorsunuz da onların olduğunu öncedende biliyordunuz.

cengizcc bunu beğendi.
  6. RedHack67

RedHack67 User

#35 gg yi geri isteriz

cengizcc bunu beğendi.
  7. Katlayıcıya verdiğim parayı geri almak istiyorum ne yapmam lazım? Etkinlik için çekmiştim böyle iş mi olur. 56-70 gg şimdi 10-12 olmuş.

cengizcc bunu beğendi.
  8. resetten sonra yaptım kapı boş verdi 15 k uri ödülüyle teselli buldum :(((

cengizcc bunu beğendi.
  9. eray

eray User

yani bende böyle birşey olduğunu düşünüyorum.Sonuçta kutuları koyan onlar oranını bilen onlar.Ayrıca bot var diye düşürüldü denmesini de komik buluyorum.Bu bizim sorunumuz değil.Botçular kim ise bulup banlayın.Her zaman hep aynı laflar hileciler var/botçular çok kasıyor.O zaman neden banlamıyorsunuz?

[jeT_lİ], TheDarkMen_2 ve cengizcc bunu beğendi.
  10. Luciferr

Luciferr User

Resetten 5 dk sonra kapıyı bitirdim hiç bir şey vermedi ne uridium nede tasarım !

cengizcc bunu beğendi.
  11. cengizcc

cengizcc User

aynen katılıyorum bende gerı ıstıyorum saçmalık

uzucu her yerden darbe

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2015
    TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  12. BANA PARAMI VERİN!!! Toplasak 8 saat kullandım SMS'e gideni sizde kalsın 3.5 TL verin.

13. cengizcc

cengizcc User

bızı buraya kalabalık olmasın dıye yonlendırdıler okumuyolar bile boşa konuşuyoruz

14. Kutular tamamen kaldırılsaydı daha az tepki olurdu herkese katlayıcıları aldırttınız.kutuları değiştirdiniz yaptığınız büyük AYIP

cengizcc bunu beğendi.
  15. Obezinho

Obezinho User

Yabancı forumdaki açıklamada diyor ki kutuların fazla ödül verdiğini fark ettik ve kapının her seferinde 200k ödül verdiğini fark ettik bunu düzelttik diyor. Bunlar test serverda zaten belliydi neden o zaman değiştirilmedi de etkinlik başladıktan insanlar katlayıcılara para harcadıktan sonra değiştirildi? Test serverın amacı zaten bu tür düzeltmelerin yapılması değil mi?

cengizcc bunu beğendi.
  16. Katlayıcı çektim 10 dk yararlanamadan kutu içeriğini düşürdünüz ....

tzk5 bunu beğendi.
  17. bnm gördüğüm 3 ayrı cm. arkadaşlardan duyduğumda 2 CM daha. 5 CM nin , katlayıcı alın demesi. bu silahh zoruyla değil ama bi nevi teşvik. ve aldıktan yarım saat sonra kutuların düşmesi. buda dolandırıcılık değil ama bi nevi adeletsizlik.

18. paramızı geri istiyoruz !

19. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Arkadaşlar eleştirilerinizi yapabirlirsiniz gerekli yerlere iletilir fakat uslup'lu bir şekilde yapınız,

Hakaret eden üyelere gereken cezalar verilecektir,

Keyifli forumlar.

20. tzk5

tzk5 User

aynısı banada oldu