Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gülme komşuna gelir başına demişler. Benimde bağlantı gitti tamda kapıya girdim.

2. bütün herkes bu kapıyı yaparak 200bin uri alır aşırı sacma olmus sürekli 200 k uri kasacak ,millet bende kasacam saten tasararımlar ful , olan yine yeni baslayanlara olcak bence geliştirilmeli sadece 1 kere yaptığında bunları versin sonra normal ödellere dönsün

Son düzenlenen: 6 Ekim 2015
  3. Hele bi yapalım nasılmış ondan sonra yorumlarız.

4. kapıdan atlayınca oyun buga giriyo arkadaşlar hangar deişin oyuna anca öle girersiniz kapıya girebilen varsa yardım etsin

5. Kapı bozuk bugünlük testi unutun yarın girecez.

6. kursat_822

kursat_822 User

kapıya gırmıyo

7. Keşke uri gelsede deneyebilsek kapıyı, sonra her şeye kötü yorum yaptı oluyoruz. Yine fiyasko :)

8. test serverde niye uridium gelmiyor acaba

9. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Arkadaşlar öncelikle test sunucusu yoğunluktan dolayı zaman zaman gözükmüyor. Sayfayı yenileyip tetikte kalırsanız girebilirsiniz.

Kapıya gelince , Kapı henüz test aşamasında. Bu nedenle kesin bilgiler veremiyoruz.

Elimize ulaşan bilgiler bu yönde , Son halinde elbet bir takım değişiklikler olur.

Kapının verdiği tasarımlara gelince , Muhtemelen Yine şansınıza bağlı olacaktır. İlk kapıda kesin verme olayı olabilir ama her girdiğinizde birini kesin vereceğini pek sanmıyorum

Zira verdiği tasarımın sizde olması durumunda 200.000 Uridium vereceğini hesaba katarsak , Kesin vermesi biraz saçma olur.

Herkes oyunu bırakıp , bu kapıyı yaparak , Uridium kasmaya başlar.

Keyifli Forumlar

10. İlk bölüm kolaydı 2. bölüme geçtim ve arkada dolaşan npc canımı sıktı başta o kesiliyormuydu bilmiyorum ama hiç denemedim sonradan aklıma geldi :D Şimdi 3e geçecem ama işim var sv kapanır heralde.

11. Aliens

Aliens User

Nedek bende sunucu yok?

12. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

"Arkadaşlar öncelikle test sunucusu yoğunluktan dolayı zaman zaman gözükmüyor. Sayfayı yenileyip tetikte kalırsanız girebilirsiniz."

Ek olarak , Sunucu Hala Aktif mi bilmiyorum

Keyifli Forumlar

13. Aliens

Aliens User

Test sunucuya girdim ancak oyun sayfası açılmıyor, devalı bağlantı kopuyor. Siz böyle devam edit. Neyi test edeceğim ben?

14. CtDl...

CtDl... User

edemeyecegız

15. kursat_822

kursat_822 User

baglantı neden kopuyor sureklı

16. Aliens

Aliens User

Zaten bir işleri tam olsa dişimi kıracağım, gerçekten.

17. bence test server çok saçma hiç yoktan full her şeyi verseler bi deneye bilsek havocu hercülü lf4 ü verseler bi şey anlardık ama ben bi şey anlayamadım adamlar 50 arge olmuş o 50 arge yapacak uriyi onu geçtim o sepromu nerdne buldular

18. ÇORBACI

ÇORBACI User

Test serveri açıyorsunuz millet oraya yükleniyor biz kendi oyunumuza giremiyoruz 15 dakikadır bağlanmıyot tr1 serverine.

19. Aliens

Aliens User

test sunucu bir hesaptır. yani her aktif olduğunda önce ne yaptıysanız gelir. ondan full arge olmuşlardır.

20. test kattım sonra bir daha açılmadı neden