Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. benim görüşüm kapı 200k uriyi versin ama tek fark şu olmalı gg ile açılsın uri ile değil.bu sayede kimse bu kapıyı uri ticaret hanesine çeviremez gider pasa pasa palasını kutusunu toplar gg biriktirir kapısını yapar urisini alır bu uğraşa verilir uri

TropaDeElite55 ve PαşαM bunu beğendi.
  2. resetten önce kuiper kapısından herkez ödül alıyordu reset sonrasına kaldım birşey vermedi bu nasıl iş herkez ödül aldı :D

3. Her yapılısta tasarım veya uri vermeli ama tasarım varsa uri miktarı dusurulsun 150.000 gibi makul bir rakam olabilir

4. Adamlar gelen gg ile kapıdan milyon kastı şimdide hiç bir şey çıkmıyor.

5. YILDIRAN27

YILDIRAN27 User

Tasarımların hepsi bende var uriyide şansa veriyor ne gereği kaldıki o zaman kuıper kapısının kapı sonu ödülü çok az bari 200 bin uriyi kapı sonu ödülü olarak kesin verin bi amacı olmsun kapının ki yapalım.

PαşαM bunu beğendi.
  6. PUSAT eksikti onu alalım dedik veya 200 k uridiumu hiç bişi almadım o kadar uğraştım açmak için ve hiç bişi almadım lütfen ödüllerimizi verin.

7. iyi hoş kapı olmuş ama yine şansa bırakmışlar kapıyı o kadar emek şansla (şansızlık) gideçek 5 defa kapıyı yapıpta sıfır çeken kişi ne yapacak

8. arkdaslar boşuna kendınızı sıkıntıya sokmayın sankı ılk defa dartan kazık yıyoruz.malı goturen 1 gunde goturu bızde anaca bu saatten sonra çıımızı tutarız napalım

9. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Hocam sizlerin kutu içeriğini düşürmeniz gerçekten çok saçma millet o kadar katlayıcı çekti neymiş illegal yollarla gg kastığınız için oyunu dengeledik dengeledinizde bu hesap kurunun yanında yaşta yandı gibi bişey o zaman illegal kasanları banlayın dün elimle 2 saatte 1200 gg kastım emeğime yazık degilmi gidin illegalcileri banlayın o zaman ben niye bundan zarar görüyorum.

10. pokemonTr6

pokemonTr6 User

Kutu içeriğinin düşürülmesi konusunda haklılar etkinlik bitene kadar 200 300 k gg kasılır binlerce ema kasılır sonra bunlarla milyonlarca uridium. Sen düşün. Ama kuiper kapısına gelen yeni düzenleme geröekten çok haksız ve çok saçma olmuş. önceki vadedilen 5 tasarım çıkacak ta eğer onlar bizde varsa şansımıza bağlı olarak ya çıkar ya çıkmaz başka herhangi bi tasarım alacaz da (bastion olabilir spectrum, ageis veteran, şimşek olabilir...) bi de eğer bunlar da varsa anca o zaman uri alacaz. Babayı alırız anca. Tasarımları full olduğu halde 10 kere yapıp ta hala 15 k uri alan adam gördüm. Şans değil bu ne bu. ucb-100 bile çıkmıyor zaten.
    Bence kapı eski haline dönmeli ve sadece bu 5 tasarım %25 ihtimalle çıkmalı. Eğer bunlardan biri çıkarsa onun yerine uri verilmeli.

11. ivedigee

ivedigee User

Sonradan yapılan degişiklikler haksızlıga sebep olmasa daha iyi olacaktı. En azından sonradan yaptıgınız güncellemede epsilon kapısı gibi yapabilirdiniz ilk yapıldıgında ek ödülün verilme ihtimali %100 olup digerlerinde belli derecede düşürülebilirdi ve bu kadar haksızlık olmazdı. Geregi yapılsın

12. Merhaba ,

Arkadaşlar tek tek uyarmak hem zaman alacak hem gereksiz kalabalık yapacak düşüncesi ile genel bir hatırlatma yapayım.

- Konuda olumlu yada olumsuz fark etmez fakat mesajlarınızı genel forum kurallarına uygun yazmaya dikkat edelim.
    - Ayrıca oyunu bizler yapmıyoruz yada etkinleri planlayıp oyuna getiren v.s. biz değiliz.
    - Bizler forumun düzeni , forumda yapılabilecek yardımları yapmak ve ayrıca merkeze iletilmesi gerekenleri iletmek.

Bu nedenle mesajlarınızı hem forum kuralları hem saygı kuralları çerçevesinde yazmanı rica ediyorum.

İyi forumlar.

13. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Kardeş bunun neresi haklı bak ben dün kendi elimle 2 saatte 1100 gg kastım ama ben kasana kadar millet 2. 3. Kapısına giriyor bugunde 300gg kastım 1 alpha bi beta açabildim 1400 gg ile madem kutu içerigini dusuruyorlar bu kadar düşürmeyecekler 30-35 gg çıkıyorsa 15-20ye düşürecekler

14. ya millet neler neler kasmış biz avcumuzu yaladık gibi birşey oldu :D

15. _DODGE_

_DODGE_ User

Öncellikle şunu belirtmek isterim:

Kutu içeriklerinin düşürülmesinin asıl sebebi oyun yönetiminin HİLECİLERE KARŞI beceriksizliğinin sonucudur.

Milyarlarca satır kod olabilir oyunda ama sen bir oyun çıkardıysan ve bu oyundan para kazanıyorsan işini düzgün yapmak zorundasin.

5 senedir hile bir türlü bitirilemedi modlar diyor sistem gelecek sistem gelecek nerde peki . Hileler neden hala bann yemiyor ?
    Kendi beceriksizliğinizi yediremeyip eliyle oynayanlardan hıncınızı çıkarıyorsunuz millet isyan edince bann ile tehdit veya kaileye almamaya gidiyor iş.

Merak ediyorum saf mısınız yoksa saf rolü mü yapıyorsunuz ? Madem hilecilerin olduğunu biliyorsunuz neden başta bu miktarda yapmadınız ?

2. Olarak kuiper kapısı bence tamamen saçma bir kapı. Sırf tasarım olayı bence çok saçma yani adam zaten kapı için 200.000-250.000 basıyor artık bala tasarım veya uri geliyor.

Ki urinin gelmesininde pek bir anlamı yok şans denen saçma sistem ile bu kapıda milli piyangoya döndü.

16. pokemonTr6

pokemonTr6 User

Bunu yapanlarda katlayıcı+kutu argesi+kurtarma protokolü ve pet var. Bunlar bende de var ve 20 dk da 1000 gg topladım. Sende bunlar var mı. Ayrıca sadece o kutuları aldım ben, pet diğer kutuları da beraber aldı. Bu yüzden biraz daha fazla topladık. Çok topladım ama istemedim böyle bişey olmasını. Öğrendiğim anda oyuna girdim ve bi deneme yaptım ne sıklıkla çıkıyor diye. hadi 100 kutuda 1 2 kere çıksa şansa neyse. Ama bi süre sonra 2 saatte 5 6 k gg oldu ve supporta mesaj attım hemen dün. Oranların düzeltilmesi ile ilgili. Dedim ben 100 11 gg alıyorum tek seferde pet ile. bu düşürülmeli en azından 15 20 falan olabilir diye.

17. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Haklısın tamamda bugün çoğu kisi isine gitti okula gitti ama yine kutu toplamaya devam etti nedenini hepimiz biliyoruz bende pet yok anca kendi elimle toplayabiliyorum bende okula gittim eve bi geldim kutulardan çıkan ggler düşürülmüş neymiş illegalmiş madem illegal kullananları banlayın gereğini yapın benim burdaki suçum ne emeğimle kutu toplamakmı

18. belki haftaya gene kutuları düzeltirler millete katlayıcı çektirtmek için tekrar yaparlar bellimi olur :D

TropaDeElite55 bunu beğendi.
  19. Bence yerinde bir hamle oldu herkes milyonlarca uri kastı halada nankörlük yapılıyor

FALLEN●ANGEL ve pokemonTr6 bunu beğendi.
  20. pokemonTr6

pokemonTr6 User

Ben de elimle topluyorum. hatta bu yeni kutular gelince sadece o kutuları topluyorum diğerleri ile vakit kaybetmemek için. Ama burda emeğe saygısızlık falan yok kutulardan 15 20 bile olsa o kadar gg çıkması bile çok güzel bişey. Haftaya etkinlik bitince ararsınız bu zamanı bile. Gidin en azından ema kasmış olusunuz. Tek yakındığım şey kuiper ın yeni şans ödül oranları çok çok saçma olmuş tamamen uri ve gg israfı bir kapı. 10 kere yapıyor adam yine çıkmıyo bişey üstelik bütün tasaımları ful olduğu halde. Bi adam tasarım veya uri için yapsa zaten o kadar uriye gider tasarımı alır yada o kadar uri harcar kapıyı açmak için. Çok gereksiz. Gg ile bassan başka kapı yaparım 4 zeta yaparım 200 k uri üzerine x4 geliyor bu kapıda 4 ü bırak 10 kere de yapsan fıs ne tasarım ne x4 geliyor artık.

Çok haklısın. Millet düşünemiyor. Böyle olunca 2 hafta 3 hafta sonrasını, herkes full destek full havoc herkül rsbler emalar x4 ler oyun oynayamazsınız herkes baskına çıkar herşey bollaştı diye.