Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. eray

eray User

Aynen sonuçta o kadar test edildi.Yapacaklarsa en baştan doğru düzgün yapılsaydı,acemice 1 gün sonra "yanlış yapmışız yaaa" demeselerdi.Yani bencede ortada büyük bir haksızlık var.Mesela benim şu anda bütün kapılarım 2 şer kez açık üstüne de 2k gg var ama bu diğer oyuncular için haksızlık.Keşke bu tip acemice iş yapılmasaydı.

2. kapıyı yaptım kolay değil ama zor da değil. sanki çok fazla uğraşılmamış da kapı olsun diye yapışmış gibi. hedef alınamayan npc yok. uzun sürüyor npc leri bitirmediğin takdirde tamir olmaları güzel bir yenilik olmuş. ama ödülleri değiştirmeniz hiç hoş olmamış. etkinlikte ki gg sayısının azaltılmasıda cabası olmuş

3. ben bu oyuna artık tek kuruş yatırmam

4. adminim bence herkesin çarını 2 gün öncesine geri alın sonuçta seyir defterleri ortada şöyle düşünün millet sabahtan akşama binlerce gg toplamış her kapıyı defalarca yapmış milyonlarca urisi olmuş biz sadece son 5 dk yetiştik ondan sonra resetlendi zaten şimdi kutulardan acaba 5 gg çıkarmı diye ümitle bekliyoruz aşırı derecede büyük haksızlık oldu burada

5. ubr 100 ve sar 02 sayıları artsın.50-60 civar versin doya doya kullanalım.

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Kuiper kapısı hakkındaki değişiklik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

7. ELFİDA___

ELFİDA___ User

günaydın yok böyle bişey önceden Kuiper Kapısı Ödüllerinde belirtilen Tasarımlara , Oyuncu Sahip ise 200.000 Uridium geri dönüş ödülü olarak verilecek. dendi sonrada şans dendi kusura bakmasın yetkililer ama şans oyunlarına türkçe de kumarda deniliyor . dün çoğusu ihya oldu . bu adaletmi şimdi . bu gün şans oldu . bunu bildiriseniz sevinirim . RickDekard ve Kris Kelvin bu yetkililere iletirmisiniz . saygılar adminim:(

8. :D :D geçmiş olsun.canın çok yanmıştır sanırım. :D.

9. ELFİDA___

ELFİDA___ User

baba sultan yazıyı düzeltirmisin kahvede değilsin .

10. vallahi ne diyeyim bu iki etkinlik iyi geldi.cadılar ve kuiper.baktım %30 kodu tutturamıyom,%40 indirimle 2000 e yakın anahtar aldım (kaç lf4 çıkar bilinmez belki 5 belki 10 belki 20 belki daha fazla).peti geliştirdim iyice.hatta tak çıkar yapmayayım fazla diye fazla fazla aldım en yisinden.arge yaptım indirimle.diroit düzenlerimi fulledim :D.belki geliştirmede yapmışımdır hatırlamıyom.69 bin kadar olmasada şükür denecek kadar gg topladım(14 bine yakın dahada tıpluyom).çünkü palada1 zeta yapmak için çürüdüm.ona bakarsak şükür diyorum.ema toplanıyor.hiç bu kadar emam olmamıştı.yani epey kardayım.daha fazla karda elde edebilirdim bu doğru.uygun olmadım.BUNA ŞÜKÜR.

Son düzenlenen: 21 Kasım 2015
  11. Anlaşılan kuiper ödül vermiyor. Yapmaya hiç gerek yok kapının kaldırılmasını öneriyorum.

12. ELFİDA___

ELFİDA___ User

yapan olmaz artık kandırıldık resmenn....

13. SORRYAGA

SORRYAGA User

1-Etkinlik güzel fakat kapıdan yana şansım yok sadece 15k uri verdi.Sayenizde biraz gg toplayabildim.Bunlar için teşekkür ederim.
    2-Kapıda ilk yapılışında tasarım çıkma olayı olsaydı hem uri hem de yeni başlayanlar için tasarım sahibi olma şansı olurdu.
    3-Kapıda son bölümde ilk kez oynayan biri olarak tam kavrayamadığım için vaveler üst üste bindi ve yaratıkları kesmek bayağı zorlaştı.Son bölümde ilk önce 40-46 bu bitince de 47-54 vaveleri gelebilir ya da siz ayarlarsınız...
    4-Kapıya şans sistemi getirdiğiniz ve kronosa bir etkisi olmayacağı için pek tutulacağını sanmıyorum.
    5-Keşke etkinlik kutularına 30 lu gg ler yerine ilk seferde 5-6 gg koysaydınız bu kadar olay olmasaydı.
    6-Sakın bu yapılanlar oyun açığıydı ya da hatasıydı diye kendinizi savunmayın.Kutu oyuna eklenirken içeriğini bilinmeden konulmaz.Bildiğiniz strateji yapılmış ve çoğu oyuncu da bu stratejiye yenik düşüp mağdur oldu...

14. ELFİDA___

ELFİDA___ User

zaten full olmayanlar yapamaz onlarıda düşünseymişler ya . ye kürküm ye misali olmuş :(:(

15. Son güncellemeden sonra kuiper kapısından üridium alanınız oldu mu

16. İstiklal

İstiklal User

17. pvp yede koysanız bonus kutularını kızgın oyuncular biraz yumuşasa,gönlünü alsanız.

18. bence son aşama 39_54 arası çoook zor ben zor yaptım şahsen benden güçsüz arkadaşlar nasıl yapacak bilemem

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

anlamiyorum mantiginizi katlayici cektiniz 3.5 tl darkorbitemi cektiniz kendinize cektiniz x kat icerik almak icin.once bu mantikla dusunun sonra yorum yapin.hediyeler yeterince iyiidi milyon urilik kar oldu herkese .tesekkur ediniz.insanlari yaptigina pisman etmeyiniz ki nice boyle hediyeleriniz olsun.

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  20. Pusat aldım, 215 K uri Kuiper kapısından, 1000 ema topladım, ubr kaç topladım bilemiyorum, sağ sol derken 2 günde sadece 500 bin uridium kastım, dün bi zeta dan havoc aldım, şimdi ema ve sar ubr için yine topluyorum. 3.5 tl ile bunları normal zamanda alamam bile. Ha 20k da gg var. Etkinlik tam yerinde oldu bence. 60-70 bin gg kasıp şikayet edenleri anlamıyorum.

ÈrroR_™ bunu beğendi.