Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kapının ödülleri berbat.

2. Evet ve grafiklerin cok guzel olması!
    Uri vermiyecegini bile bile bugun iki tane daha yaptım.

3. Hata mata deil kardeşim o bir kılıf darkorbitin stratejik bir hamlesiyle herkese katlayıcı kitlediler ama haklısın kuiper deki düzenleme aşırı mantıksız oldu bilsem uriyle actıgım kapıyı ilk gün yapar ödülü alırdım 2. gün yaptım uri muri gelmedi

(22) bunu beğendi.
  4. (22)

(22) User

Kapıyı açmak için normal zamanda harcadığın uri 200.000. kapıyı tamamlayınca aldığın uri 15.000. bu normal bir oran mı? Bence değil.

5. Bunların hepsi almanların oyunu. Paramı çaldılar geri vermiyorlar.

6. Tabikide normal bir oran degil.
    Ama grafikleri icin bugun 2 defa yaptım ve yaparkende eglendim
    Bu etkinlik harükulâde oimus yapanın eline sağlık. Gg dusmesinden sikayetcisiniz katlayıcı cekmizsiniz filan suan icinde toplamaya devam etseniz verdiginiz 3.5 tl yaklasık olarak etkinlik bitene kadar size 40 tllik bir uridium miktqrı kazancı saglayabilir.
    Bufun katlayıcım bitti ve yeniden cektim gg miktarı suan icindd guzel nor.al kutudan pwpde 5 alıyorum normal mapte etkinlik kutusundan 20 kusur alıyorum tepki oluaturalacak bir durum soz konusu degil ve bu etkinlik basladıgından beri yaklasık olarak gglerin ve yaptıgım kapıların uri miktarı 3 m den fazla
    Hadi tartısalım bunun icin.
    Suanda bırda kapıya sitem edeceginize o bosuna cektiginizi dusundugunuz katlayıcıların suresini bosa harcamayın!

7. Etkinlik kutusundan sadece katlayıcıyla 20 mi alıyon?

8. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Arkadaşlar genel bir uyarı yapacağım

Kapıyı yada Etkinliği eleştirirken , Üslubunuzu çok bozuyorsunuz

Şu konuya Kapıdan Beklentilerinizi , Şikayetlerinizi yazın ki , Bizde buna göre geri bildirim yapalım

Bu kapının sizlerden gelen geri bildirimlere göre değişikliğe uğrayacağını unutmayınız

Şuan için sadece uyarıyorum , Bazı arkadaşlar yorum yazarken ipin ucunu fazla kaçırıyor

Kuralları esnetiyoruz , Kimseyi uyarmıyoruz diye iyice suistimal etmeye başlayanlar var

Böyle devam ederseniz , Konu kilitlenecek ve Üslubu bozuk olan herkes , verilecek cezalardan payını alacak

Lütfen konuyu karşılıklı birbirini suçlama konusuna çevirmeyin.

Oyun hakkında ileri geri , imalı konuşmalarda bulunmayın

Üstü kapalı hakaretler kullanmayın

Sizlerden rica ediyorum , Başka bir uyarı yapılmayacak

İyi Forumlar

9. Modum ben hepsini özetleyim.

İlk günü kapı ve kutular süperdi ses yoktu.
    İkinci günü akşam forumda isyan çıktı.

Kapı ödülleri çok kötü ve kutulardan çıkan gg aşırı düşmüş bari katkısız 10 gg olsaydı.

Bunu merkeze iletirseniz sevinirim.

10. Hayır pet ful protokol ve arge kutu argesi

Bu arada suandan itibaren toplamaya yine devam etseniz etkinlik sonuna kadar 20 k ggden fazla kasabilirsiniz Bununda uridium degeri 2m uridir.

11. (22)

(22) User

Hocam kusura bakma ama avukat pozisyonuna geçmişsin. :)

Etkinlikte bir yanlışlık var demedim. Burada yanlış olan, kapının verdiği uri ve tasarımın şansa bağlanması ve hatta nerdeyse hiç düşmemesi. Etkinlik bittiğinde o gg avantajı ortadan kalkacak ve elimizde 200k'ya açılan ama 15k veren, kimsenin uğramadığı bir kapı kalacak. Sorun bu.

Kutuların gereğinden fazla verdiğini ben de baştan beri söylüyordum zaten. O bir sorundu ve düzeltildi. ama ödüller konusunda hata yapılmış. %100 ihtimalle tasarım veya varsa yerine 150 k ya da 125 k gibi hesaplanarak bir ödül verilebilirdi.

Alfayı 34 parçaya açıyorsun 20k veriyor, bunu 100 parçaya açıyorsun, 15k veriyor. Evet kapının görseli güzel ama bir kez yapacak kadar. Zarar ettirdikten sonra o kapıyı yapmak enayilik olur. Bu benim düşüncem tabi.

12. Yok hocam avukatlıkta filan benim gozum yok yeniden ygsye hazırlanıyorum nasipse mali musavirlik :D
    Bu arada kapı yine %100 ihtimalle tasarom veya uri verse surekli kapı icinde dongu olur adam ceker indirim + vip 70-80 kya acar 125 bile olsa elinde yine guzel bir rakam kalır
    Kapı yapma konusuna gelirsek
    Enayi degilim :D gg kasıyorum hâla :D
    Sadece hercim ve b02 gelistirmem eksik onlarında acelesi yok suan cephane kasıyom zaten :D

(22) bunu beğendi.
  13. Merhaba ,

Kapının standart'ında zaten her yapılışta uridium vermeme olayı vardı. Server'lara eklenince yada gözden kaçan bir ayrıntıdan dolayı kapıyı her yapana 200k uridium veriyordu.

Kapıyı yapınca ;

1- Boş yani hiç bir şey ( tasarım - uridium ) vermeme olasılığı
    2- Tasarım verme olasılığı
    3- Tasarımlara göre olasılıklar

vb. şeyler zaten vardı.

Şu anda kapıyı yapınca eğer tasarım verirse ve tasarım yoksa tasarımı alıyorsunuz. Tasarım varsa yerine 200k uridium geliyor.

İyi forumlar.

14. (22)

(22) User

Etkinlik bitiminde kapıyı açmak zorlaşacağı için verdiği uri miktarının diğer kapılarla kıyaslanarak düzeltilmesi gerektiğini hala düşünüyorum.

Gerçi aynı sorun kappa kapısında da var. Bu da onun bir benzeri olmuş gibi. Yani o ilk andaki albenisini yitirdi, sıradan bir kapı oldu.

15. pusat verir die yaptım eli boş döndüm harcadığım elitlerde cabası zorlanmamak için iyice elitle kestim koca bir sıfır aldım ha tabi 15 k uri verdi unutmayalım neyseki :D aklı olan yapmasın 2 defa yaptım boş resetten sonra ihtimal %0;1 gibi birşey :D uri flan hikaye kapıyı açtırtmaya çalışmak şahane :D bu arada çıkan gg lerle ilgili ilk başta çok botlar kazanıyor dendi sonrasında bir hata olduğnu oranların bu kadar fazla olmaması gerektiği açıklandı benmi yanlış gördüm anlayamadım tam :D

16. WolfWar

WolfWar User

Aynı şekilde bende ve benim gibi binlerce kişide madur ama bir türlü anlatamadık !

17. =SoundMan=

=SoundMan= User

Bu akşam 2 zeta yaptım 1 boş...

2. kapıda 10 havocu buldum :)

Tarihİşlem
    21.11.2015 - 22:56[​IMG]25 yeşil ganimet anahtarı toplandı.
    21.11.2015 - 22:56[​IMG]Zeta Kapısı tamamlandı.
    21.11.2015 - 22:56[​IMG]Alınan nesne: Diroit tasarımı - Havoc
    21.11.2015 - 22:56[​IMG]251856 Şeref Puanı kazandın
    21.11.2015 - 22:56[​IMG]50 günlük dosyası toplandı.

bu kuiper kapısına verilecek emeğe uridyuma yazık 1 kez açtım 200 k urimi aldı

bir dahada açmam asla zetanın gözünü seveyi hem uri hem anahtar hemde dosya ee daha ne olsun

tasarımı bir şekilde alıyoruz ihaleden kredi ile olmadı uri ile ama havocu olmayanlar asla başka kapı yapmasın 10 havoç alana kadar zetaya girsinler

37. kapıda 10 havoç oldu darısı olmayanların başına...

şimdi bu yeni kapı ne veriyor ona bakmak lazım... hiç kocaman bir hiç eee niye yapayım 2. kez bir kere yaptım işim bitti...

bir cazibe getirilmezse hiç kimse yapmayacaktır bu geri dönüş bildirimler için bir bilgi olsun okuyan ve değerlendiren yetkililer buna göre bir sonuç çıkartsınlar...

(22) bunu beğendi.
  18. WolfWar

WolfWar User

Hayırlı olsun.

19. kapının tasarım verme olasılığı %100 olmalı kapıya ztn 200k uri bassak anca açılcak kapı gerçekten zorlayıcı 70 80k dan fazla x3 cephane yiyor hemde sprom besli 60k 60k vurarak hadi bunu geçtim gemisi iyi olmayan arkadaşların kesinlikle girip yapıcağı bi kapı değil full gemim var bende girip yapmam kesinlikle ödülleri çok iyi ama olasılık olduğundan ztn zarar ile yaptığımız kapıyı hiç yapmayacağız boş beleş bi kapı olucak ucb-100 cephanesi vermemesi ztn ayrıyeten bi saçmalık olmuş.

kapı
    30k ucb-100
    tasarım verme olasılığıda %100 olmalı şuan gg verdiğiniz için kapıyı açabiliyoz yoksa ztn bi kapıyı açmak çok zor.

(22) bunu beğendi.
  20. X3 le 60 k vuruyorsun ve kapı boyunca 70-80 k x3 gidiyor vay beeeeeeeee
    Ben 10 dan fazla kuiper yaptım daha o kadar cephanem gitmedi ayrıca 60 kyı x4 goruyorum

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.