Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

kimsede açılmıyor. Yada çoğunlukta. Anlayacağınız berbat bir test!

2. Ana sayfa iyi durumda demekki sv açık ama oyun açılmıyor. Bugün çok aksilik oldu muhtemelen yarın tekrar açarlar.

3. Aliens

Aliens User

Muhtemelen öyle olacaktır.

4. 2. bölümüde bitirmiştim 3e geçecektim olacak iş değil :D

5. kapıyı açtıkta görmek nasip olmadı :)

6. Aliens

Aliens User

Ben daha hiç oyuna giremedim. Canım sıkıldı, arka planda oyalanıyorum. Tüm kapıları 2 kez açtım. Ar-Ge yaptım. Peti fulledim.

7. geliştirmelere ver kendini :D

8. Aliens

Aliens User

Evet ona başlayacağım.

9. Tam olarak ne kacirdik dostlar? Hicte duyuru bir sey yoktu aniden yapilmasi hic adil degil

10. Şimdi girdi 3. bölüm :D

11. Test sunucusuna ilk defa gireceksen hiç bir şey kaçırmadın. Keza yeni giren oyunculara uri bile vermediler. 10k credi 0 uri starfighter ile x1de takıldık, sıkıldık ve çıktık. Daha önceden giriş yapanlar bişeylere bakabildi. Yine saçma bir hareket geldi Bigpointten şaşırmadık :)

12. Aliens

Aliens User

hey :D

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

200 bin uri cok ...suistimale cok acik bir kapi olur.yani full olan adam uri zengini olur gider.yeni baslayana iyi. 2 asama olsun olmayana gemiler iyi ama tasarimlari fulleyene daha az uri gelmeli.tabi birde kapinin nasil kazanilcagi var oda ayri ?

14. olayı tam anlayamadım bana bi açıklar mısın sana zahmet :D yani asıl oynadıgım hesap bu serverden ne kâr edıyo

15. Aliens

Aliens User

Alın kapınızı ... Bunun kadar saçma, bunun kadar israf, bunun kadar iğrenç, bunun kadar görmek dahi istemediğim kapı yok. Lambda yanında yenim ederim gamma kalır. Bu nasıl bir iğrençlik abidesi? Bunu düşünen galiba bağırsaklarını üsütmüş üstünede tuvalette zorlanırken fikir aklına gelmiş sanırım. Yani resmen ıkınaraktan yapılan bir yenilik. Ben kesinlikle sizdende yeniliklerinizdende bu kapıyla tiksindim. SENDEN TİKSİNİYORUM DO! Sonunda 9 yıllık oyuncuyuda öğürtmeyi başardınız. BRAVO!!!

16. Şuan için hiç bir katkısı yok, gelecek cadılar bayramı etkinliğinde gelecek olan kapının test aşaması sadece.

17. tamamdır sagolasın :)

18. PαşαM

PαşαM User

berbat bir kapı. hem hata var. hem çok zor. nano kalkan fulleyerek ve 5 can alarak 12. dalgadayım 13ç streunere tıklanmıyor.harcanan elit verilen uri ve extra enerjiye kesinlikle değmez

19. Tom_Cat

Tom_Cat User

kapı aşırı zor olmuş.VIP oyunculara yönelik bir kapı.argesiz 25-30 k hasar ile 2. bölümde sıkıldım.Yaratık menzilleri çok uzun ve yaklaşılmıyor.kaçarak kesmekte çok zor.Sevmedim tamamen ticari kapı.

20. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Arkadaşlar , Fikirlerinizi belirtirken üslubunuza dikkat ediniz.

Oyuna belirli yenilikler yapılmadan önce , Test Sunucularında oyuncuların test etmesi ve fikirlerini belirtmeleri istenir.

Buradaki tek yenilik , Galaksi Kapısı idi. Aşırı yoğunluktan dolayı bir takım aksaklıklar olabilir. Bunlar biraz doğal karşılanmalıdır.

Sonuçta Test sunucusu kısa bir süreliğine aktif oluyor , Oyuna Test Sunucusunda devam etmeyeceksiniz , bu kadar dert etmenizi anlamış değilim.

Girmeyi başarabilen arkadaşlar , Galaksi Kapısı hakkında düşündüklerini yazabilirse daha güzel olur.

Giremeyen arkadaşlar da , Galaksi Kapısının oyuna eklenmesini bekleyebilir.

Bazı arkadaşlar kapı konusunda çok sert üsluplar kullanmış. Galaksi Kapısı Streuner olduğuna göre oldukça kolay olacaktır.

Ayrıca verdiği ödüllerde bana sorarsanız oldukça güzel. Özellikle Aynı Tasarımın olması durumunda verdiği 200.000 Uridium oldukça göze çarpıyor diye düşünüyorum

Bence fikirlerinizi bu yönde belirtin

Keyifli Forumlar