Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kapıyı 8 irisli bir gemi halledebilir. Ancak pet'i kesinlikle olmalı yoksa son kısımda işi bayağı zor. Tekte 1 saat icerisinde yaptım. Güzel ancak bazı arkadaşlarıma boş gecmiş. Yani ne tasarım nede uri bu yüzden sürekli yapmam Uri icin alfa beta gama ideal bence tabi.

2. (22)

(22) User

sürekli vip katlayıcı çekiyorsa kısır döngü olması mantık dışı değil ki. önemli olan kendi kendine kısır döngü olmaması.

3. ne zamana kadar sürecek bu kapı etkinliği

4. Kornash55

Kornash55 User

İlk günün ardindan yapılan kesilmeler oyunculari baya üzdü.. Umarim güzel bir şekilde telafisi olur

5. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

telafi iste kronos ve % indirimler ,hem bedavadan okadar gg birde cift sayilmasi kronos icin + 1 kapi demek .bence cok guzel oldu dark orbit bukadar bonkor hic olmamisti tesekkurler.

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  6. Kapı kalıcı, Bonus kutuları geçicidir.

7. Sürekli vip+ indirim çeken birisi bi zahmet kısır döngü yapsın bunun dışında vip + indirimde bile bu kapıdan kar edilecek uridyum maksimum 90-100K civarı uridir ki bu alfa kapısının verdiği X4 cephanesini bile ancak karşılamaktadır. Dükkanda satılan X4 dengesindeki Rb-214 mermisinin indirimsiz fiyatı 5 uridyumdur. Yani şöyle diyeyim kuiperi cephaneyle şerefle tp ile işi olmayan henüz fullenmek isteyenlerin uridyuma ihtiyacı olanların yapacağı bir kapı olduğunu düşünüyorum diğer türlü elit isteyen gemilerin bu kapıyla uğraşsalar bile kazandıkları uridyumu geri cephaneye yatırma gibi bi zorunlulukları ortaya çıkar ve bunda da zararlı çıkabilirler.

8. hemşerim 2 kere yaptım 15 bın urı tasarım yok sıkıntı yok hacı vermeyınde tasarımı istemiyorum ama herkez bızım gıbı olmaz bılader cozun şu işde 3 uncuye gırıyım
    ..

9. Kapı böyle olacaksa oda geçici olabilir yani bi sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bi getirisi yokki bi götürüsü olsun öyle değilmi :)

10. banada vermedi

11. Lapseki

Lapseki User

bu hali ile kapıyı yapanlar oynasın, boş yere emek vermişler, yok tasarım şansıymiş, yok uri şansıymış, temelli kumara döndürdünüz oyunu.etkinlikten en çok botçular memnun oldu ve değişiklikten sonra en çok onlar bağırdı,biz normal oynayanlar ise sadece seyrediyoruz.

hiç dikkat ettiniz mi resetten sonra kronos çıktı, zeus çıktı, kapılara basılan gg lerin oranları hiç olmadığı kadar düştü, bir kapının maliyeti %50 arttı.ödül oranları düştü,Sebebi bence gayet basit botçuları yasaklayacak program çalıştıracaklardı ama olmadı, onlarda etkinlik kutularından aldılar hırszlarını, şimdi de kapılarda oranları düşürerek vs. gemilerdeki uri ve ggleri eritmeye çalışıyorlar, böylece oyun etkinlik öncesine dönecek. Bence bu iş 1 ay falan devam eder sonra oyun normale döner

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Kasım 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  12. Tabiki bu kapı yapılmaz. Delta bile kronos parçası veriyor bu ne versin :D Pusat için gg ile yapmak isteyen olabilir.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  13. zengin93

zengin93 User

Bu kapı için harcadığım ile(ekstra enerji - cephane) 3 Alfa kapısı yapsam daha iyi olurdu ! Tasarım konusuna gelince :Adminlerin altını çize çize ''Şansınıza bağlı'' meselesi haksızlık.Standart bir gemi ile bu kapı bitirilmesi pek olası değil.Bana göre hazırlanması için harcanan emeğe yazık olmuş.Bir de şu 3-4-5 günü giriş bonustaki 2 kapı parçası verilememe olayı var .O bile yetiyor hayal kırıklığını arttırmaya.Tam donanımlı gemi bile verseniz bu kapıya bir daha girmeye zahmet etmem.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  14. ELFİDA___

ELFİDA___ User

onu yapana kadar lambada yaparım. önce güzel ödülleri verdiler alan ya yaşadı şimdi şans kapısı oldu saççma kapı

15. tabiki 150 bin uridyum verip kuiperi açıp binbir zorluklarla kapıyı yapıp hiçbirşey alamayıcağına ne x4 mermi ne uri...

45 parçalık 30 bin uriye lambdayı yap

15 bin uri al 10 bin x4 al...Üstelik şeref ve verdiği tp miktarıda aynı :) lambda yapmak tabiki daha faydalı :)

16. S.a admin kapıyı bitirdim ama tasarım vermedi bu tasarımı almak icin ana gemi olması sartmı, yani citadel elite alabilmem icin citadel olması sartmı yoksa olmasada verirmi, cunku hic bisi gelmedi

admın kapıyı bitirdim ne rastgele bi tasarım verdi nede uri ilgilenin lütfen emege saygı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Kasım 2015
  17. -_A~C~S_-

-_A~C~S_- User

Modlar sunu dile getirmek istiyorum... Herkes kapıdan gelicek olan ekstra ödüller gelmedigi icin sikayet ediyor bende dahil etkinligin ilk gününden sonra yapılan resetten sonra biz yaptıgımızda vermedi cünkü yapılan degisiklikden habersizdik ama daha önce yapanlar aldı bunda haksız kazanc olmadımı telafi edilmecekmidir..? Herkese aynı cevabıda vermekten vazgecin artık bu durum ne olucak bi acıklık getirilmesini istiyorum... etkinlik sonuna kadar neden olmadı bu kapının verdigi ödüller biz yaptık yaptıklarımızın ödülllerini alabilecekmiyiz..? bunlara cevap istiyorum ben..!!!

18. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Herkese aynı cevabı vermek zorundayız.Konu ile ilgili yapabileceğimiz tek şey,sizlerden gelen öneri ve görüşleri,oyunun merkezine iletmek.

Kuiper kapısı ile ilgli yapılan son değişiklik Forumda da duyurulmuştur.

Biz yinede sizlerin görüşlerinizi ileteceğiz,bundan emin olmalısınız.

Keyifli Forumlar.

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bence resetten onceki hediyesini alanlar gibi sadece ilk yapanlara telafi gibi verilsin ,,,ama inanin neler duyduk resetten once 10 kapi yapipta haksizca 10 x 200 uri alanlar olmus.Darkorbit bence mecburen onlem aldi boyle ,istismara okkadar acik ki insanoglu sasirip kalıyordur oyun kurucular.

20. (22)

(22) User

Anladığımız kadarıyla ilk gün malı götürenler götürdü, güncellemeden sonra ne tasarım veriyor, ne de uri. Her ne kadar yönetici arkadaşlar "şansınıza kalmış" dese de, bu kadar oyuncunun hepsi mi şanssız? Tamam anladık, kapının tasarım verme ihtimali düşmüş, ama herhalde bayağı bayağı düşmüş. Yüzde sıfıra filan düşmüş !