Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, bende şuan kutu toplamanın daha cazip olduğu görüşündeyim. Karnaval etkinliğinin gelmesi ile birlikte avantaj kutularından katlayıcı paket ile güzel gg kasılabilir. Kaçırmayın derim :) İyi Günler..

2. 6 kapıdır üridium(200k) çıkmıyor.Çıkma ihtimalini çok düşürmüşler ne yaptıysam çıkmadı :(

3. Lapseki

Lapseki User

kapı güzel ama ödülü berbat

4. selamin aleyküm indirim kuponu lazım nerden bulabiliriz veya nezema dağıtılır bu tür bilgileri nerde bula bilirim acaba????

5. %30 indirim + 1 hafta vip kodu için Twitch yayınını takip edip adminin söylediklerini yapman gerekir. Her cuma akşam 20:00'da yayın başlar 21:00 gibi biter.

Yukarıdaki işlemleri yapınca geri kalanını yayında admin söylüyor chate " !raffle " yazın diye. Üyelerin link vermesi yasak olduğu için mecburen kaldırdım.

6. Aliens

Aliens User

Bence harika. 2 kapı yaptım 470 k civarı uridiumu aldım. :D:D:D Milyon uridium olacak neredeyse. :D

7. Ne iyi diyebilirim ne de kötü. Ödülü gayet iyi orta seviyeli oyuncular için iyi bir kapı. Ama en üst seviyedeki oyuncu için biraz saçma sadece 200 bin uridium gibi cezbedici bir özelliği var ancak fazla uğraşmaya da değmez çünkü açarken bir o kadar uri gidiyor :) 4/2 yaptım bıraktım :)

8. Aliens

Aliens User

Vallahi çok hoş. 4 kez ard arda aldım. :D:D:D Ve toplasan masrafını 300 bini geçmez. Ama aldığım ise 956 bin gibi muazzam bir rakam çıkıyor. ;) Ki ben fullüm.

9. O zaman taktiği var? 7,8 kapıdır alamıyorum ben.

10. Aliens

Aliens User

Taktik yok. Ben aşırı şanslıyım. Resim albümüne bakarsan bunu anlarsın. ;) 40 bine kuiperi açıyorum 239 bini alıyorum. ;)

11. Normal yapıyorsun kapıyı öyle mi :)Ne şans ama bi o şans bize gülmedi.
    Bak şimdi bir umutla yine kuiper açıp yapıcam sonuç yine hüsran olucak.

Son düzenlenen: 28 Şubat 2016
  12. Aliens

Aliens User

Ya gerçekten şanslıyım. :D Dün 30 küsür hades yaptık klanca 15 ten fazla aldık. :D Sayamadım yani. :D

13. Valla ne diyim :D Sen devam et o zaman :p

14. az önce yaptım kuiperi kaptım 215 k uriyi :)) 3 te 2 yaptım

15. Anlaşılan bi bana vermiyor üriyi isyanlardayım :mad:

16. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Tamamen şans diyorum.Bende 3 oldu yapıyorum 15,000 uridium veriyor.

Arada başka kapı yapıp şansı değiştirmek lazım.

Keyifli Forumlar.

17. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

Modum bu aralar o ilk başta 30-40 sonradan 6-7 gg veren kutular tekrar mı gelicek bi bilginiz varsa lütfen söylermisiniz?

18. sanmıyorum 30-40 gg veren kutuların gelceğini onlar sistem hatası dendi geçiiştirildi :D

19. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

zaten gelirse bencede 6-7 civarı gg verirde gelmez bence de arakdaş gelcek dedi ama bi sorayım dedim :)

20. Boş ve gereksiz şu oyunda gama kapısından daha güzel oyuna faydalı katma değeri olan kapı yok bence.

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.