Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bence parça sayısı azaltılmalı ve 200.000uri olayı tamamen kalkmalı. Parça sayısını azalttığımızda gelen npclere bakarsak kolay bir kapı olduğunu söyleyebilirim(Bana göre).Kapıdan gelen uri+tp+şeref arttırılmalı ve %25 şans ile tasarım gelmeli. Normalden farklı bir kapı/ödül sistemi yapılmaya çalışılmış, bana kalırsa oyuncuların daha çok aktif olması sağlanmalı kutu ve paladium toplamak oyunun tadını kaçırmaya başladı. Yeni gelen şeyler envanteri tam olan için sadece zevktir. Yeni başlayan oyuncunun beklentilerinin daha çok arttırılması gerekiyor.

Son düzenlenen: 6 Ekim 2015
  2. kapıda sorun var tek npc kalıyor ve mouse ile seçilemiyor dogal olarak kesemiyoruz bir kaç oyuncudanda bu hatayı duydum bilginize kolay gelsin.

3. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Sevmediğim özellikler kapı ile ilgili!!!
    1) Yeni streunerların roketleri çok uzaktan vuruyor yaratıkları görmeden onlar size ateş ediyor.
    2) 100 parça olması kötü.

4. Ödülü gibi kendiside büyük oldu yani zordu. Aegis + x3 15k vurarak 3.5 saatte son bölüme geldim ordada npc tek başına 70k vurdu ve tıklanmıyordu. Kısaca;

Zor
    Sağlamlar için
    Saçma
    Gereksiz
    Çöpe

5. ELFİDA___

ELFİDA___ User

zordu sevmedim

6. Sonunda testte kapandı kapı sıkıcıydı adma kesmek zevkliydi :D

Kapı hakkında görüşlerim.

1) Kapı çok zordu. (Kendi çarımla aynı güçte çar vardı nerydese öyle yaptım)
    2) Zorluğundan dolayı kapı full dizili oyunculara göre olmuş ve onlarında kapıyı yapacağını sanmam çünkü tasarımları tamdır ve uriyide şansına veriyor.
    3) Arka plan rengi başta güzeldi ama sonradan canımı sıktı siyah bile daha iyi.
    4) Kapıda çok sorun olduğu için 1 canım daha varken kapı patladı ve son bölümü göremediğim için son npclerin zorluğu hakkında yorum yapamıyacam.

Kısaca özetlersek kapı zor ve zoru full adamlar yapar, ödüllerde şansa göre olduğu için fullerde uğraşmaz yani pek ilgi çekici değil.

Kısanın kısası berbat :D

Cadılar bayramı kapısı değil bu demi?

7. Öğlene kadar açıktı kapadılar Oyunu bıraktım normalde baktım açık girip takılırım dedim testte olmadı

8. Bu sanırım, Gökmen admin öyle söylemişti.

9. test yine açılacakmı? ben ilk bölümdeydim yeterince test edemedim.ilk bölümde mpc lerin sonuncusu kaldı sorunvardı sanırım.üzerine tıkladım tıklanmadı.patladım girdim yine aynı.test server yenlenirse açılırsa iyi olur.

10. 1) saçma
    2) gereksiz
    3) kapıda sorun var
    4) ödülleri çok az ve kapı zor açılıyor
    5) çoğu kişinin 1 defa yapıp bırakacağını düşünüyorum

ELFİDA___ bunu beğendi.
  11. Lapseki

Lapseki User

Ödül her kapıda veriliyor mu net bilen varmı

12. Aliens

Aliens User

Strauner kapısıymış! İSTİKLAL kapıyı denemediğin her halinden belli. Girde gör strauner ve kolaymıymış.

13. redking20

redking20 User

ne zaman gelcek kapı

14. Yaratıklara tıklanmıyor. Test server in düzeltilmesi lazım ya da bu tıklama olayına birinin açıklama getirmesi lazım.

15. 100 parçada açılması çok fazla sadece meraktan bir kere yapılır sonra unutulur o kapı...

16. Tasarım olayını şansa bağlı veriyor.
    Bi başarı var onun için yapabilirler.

17. daha ne olacağı net belli olmayan bir kapı olasılıklar üzerinden yorum yapmak doğru değil..kapının yapılışı hakkında söyliyim..kapı aşırı zor değil fakat değişik yaratıklar olmasına rağmen hep aynıları değişik sayılar halinde geliyor..birde benim bırakın kapıyı oyunda bile olmamasını düşündüğüm sibelon yaratığının bu kapıda olması gerçekten ağlamak istedim.ödülleri net bir açıklama olmadığından bişey demek doğru değil..

18. Lapseki

Lapseki User

Tasarım şansa bağlıysa yanından bile geçmem. 15 k uri için kapı mı yapılır. Tasarımların zaten var.işe yaramaz kısaca

19. Kral-87

Kral-87 User

eğer ilk ödül tasarım garanti verirse çok iyi olur valla :rolleyes:

20. Ya ödülleri ben anlamıyom ya da kimse okumuyor.

Ödüller
    15.000 Uridium
    150.000 Şeref
    2.000.000 Tecrübe Puanı
    5 Ganimet Anahtarı
    Ayrıca Aşağıdaki Gemi Tasarımlarından Birini Kazanma Şansı olacak ( Eğer Çıkan Gemi Dizaynı Hesapta zaten var ise , 200.000 Uridium hesaba eklenecek )
    Ageis Elite
    Citadel Elite
    SpearHead Elite
    Goliath Venom
    Vengeance Pusat