Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Saat kacta kac saatligine acılacak?

2.  
  3. Daha açılmasına 1,5 saat varken aktif yazmakta güzel. Server sunucu saatiyle 15:00 yani TR saatiyle 16:00 da aktif olacak arkadaşlar.

4. Zeta yapamayan bu kapı ile kendini geliştirebilir. Ardından Zeta'ya girebilir ...

Güzel kapı olmuş :) Her ne kadar test2'ye giremesem de :|

5. Test aktif.

Giriş bonusu ingilizce bende yanlış svye girdim sandım.

6. Hocam keşke Aylık Giriş Bonusunu Oyuna Geçirseydiniz -_-

Bide test serverda herkese kamikaze 3 verilse kapının test olayı daha çabuk olur.

Prophecy bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

Bu kapının son etabını nasıl yaptınız ya? Bunu gerçekten yapabileceğimizi mi düşünüyorsunuz?

8. Lapseki

Lapseki User

bu kapının ödül oranı var mı, yoksa her kapıda tasarım veya 200k uri alınıyor mu? net bilgisi olan varmı. Test sw açıldı hala net bir bilgi yok, bu nedir arkadaş sanki devlet sırrı

WolfWar bunu beğendi.
  9. Geçen sefer çok uğraştırdı bir daha test eder miyim belli olmaz gidip havoc fullerim :D

10. Optimus312

Optimus312 User

2.terror tüneli kapısı vakası yazık bide 2 milyon tp ödülü )))

WolfWar bunu beğendi.
  11. Elite - Veteran - Venom tasarımı , bunların hepsi sende varsa 200K uri veriyor kapı ... ne sandın ? Beta streuner'ların geleceğini mi ? :)

12. Aliens

Aliens User

Aslında şimdi düşündümde müthiş bir kapı! Benim bitirdiğim gemim kedi gemimin 4 te 21'i bile değil ki 2 saat sürdü. Besleme kamikaze hiçbirşey yok. Ben bu kapıyı 30 dkda yaparım. Ve bende onun vereceği tasarımların hepsi ve fazlası var. Bir An önce gelsinde yapayım.
    Edit:200 k Uridium kesin veriyor.

13. Mavi Kırmızı anahtar bol ama açacak kutu yok. Az yani.

14. WolfWar

WolfWar User

Kesin verdiği konusunda yanlışub var öyle birşey demiyor. Bu kapıda sanırım kronosta olduğu gibi çalışıyor. Şansın varsa Satürn ü alırsın.

15. Kuiper kapısı için bir şeyler yapayım dedim :D Bir demo müzik hazırladım. Beğenilirse belki full sürüm yaparım oyuna koyarlar :D

GREED ve WolfWar bunu beğendi.
  16. WolfWar

WolfWar User

Şunları almayın kazıklanıyorsunuz diye kaç kez dedim. Bunun yerine yeşil alıp helix lf4 de açın maviyle aynı anlama gelir zaten !

17. 2.500er mavi ve kırmızı anahtar alınır mı :)

WolfWar bunu beğendi.
  18. Aliens

Aliens User

Hayır. Her tasarımın çıkma şansı %20. Muhakkak alıyorsun. Kusura bakma ama o kapıyı tam görmedin. Boş çıkma gibi bir şey söz konusu değil. Ödül oranı %100'dür.

Müziği çok beğendim. Kesinlikle bu müziği koymalılar. Kapılarda ki ucuz müzikten daha hoş.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Kasım 2015
    WolfWar bunu beğendi.
  19. WolfWar

WolfWar User

Sorguladığımdan falan değilde resmi bir kanıt varmı. Kusura bakmayın fakat ben kanıt görmeden zor inanırım ?

20. Aliens

Aliens User

Denedim ve gördüm. Ayrıca İyi okursanız şans demiyor. Bu tasarımlardan birini alma şansı diyor. Yani tasarım ki o bende Uridium oluyor, birini alıyorsunuz ama mutlaka birini alıyorsunuz. Ayrıca o kadar merak ediyorsanız deneyip kendiniz görün.