Kuiper Kapısı Sizce Nasıl?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Heyvan gibi uri kasılır bu kapıda :) uri kesin veriyo galiba
    Kuiper Galaksi Kapısı başarıyla tamamlandı.
    P.E.T.'inin ulaştığı seviye: 4
    5 yeşil ganimet anahtarı aldın.
    2.200.000 Tecrübe Puanı kazandın.
    Sana 198000 Şeref Puanı eklendi.
    215.000 Uridium kazandın.

2. Aliens

Aliens User

Dedim ya, kapı Için resmen ağzımın suyu aktı... Alpha beta gamma 2şer açık. Epsilon ve diğerleride.Sırf bu kapıyı dönmek için onlaeı yapıp bu kapıyı döneceğim. Tüm tasarımlar var zaten. Milyon uri olur bunla.

3. Ancak SSS konusunda şu yazıyor: Kapıyı açmak için esktra enerji gerekli..

Yani uridium ile açılmayacağı belirtiliyor :)

Yoksa oyun ayrı yerlere gider :)

WolfWar bunu beğendi.
  4. Aliens

Aliens User

Orada denilen şu; kapı normal kapılar gibi açılacak denmiş. Yani Kronos gibi kapı yaparak açılmayacak diyor. Ki öyle olsun. Yine sorun değil. 7 k gg var.

5. Kırmızı mavi kutu açtım 2 havoc verdi 4 oldu testte kapıyla uğraşamam :)

WolfWar bunu beğendi.
  6. başlangıçta 1000.000 küsür gg verdi yaklaşık 1500-1700 arası açıldı kapı canı azalan yaratıklar köşelere kaçmadı patlayana kadar beni takip etti bu şekilde olursa güzel. yaratıklar iyi uri veriyor ayrıca seeker roketler de heyecan katmış :D

7. Kırmızı Mavi kutular berbattı. 3 havoc 1 lf4 bulabildim. Kuipere girmedim önceden test etmiştim berbat yine.

8. Optimus312

Optimus312 User

uber sibelon sevdası nerden çıktı bari uber tallon koysaydınızda elite değse

9. son bölümler uğraştırıyor gerçekten uber sibo olmamış be... gerçekten.

10. Aliens

Aliens User

Bence kapı çok eğlenceli ve güzel olmuş. Yeni versiyonu güzel. Emin olun uber Kristallon konsaydı Son dalga da kapı gerçekten çok zorlaşırdı. Ben benim gemimin tırnağı etmeyecek gemide 1:43 dakikada baştan sona bitirdim. Ki O sürenin içinde 3 defa konfigürasyon değiştirdim. Ve birçok şey yaptım.

11. golazeni

golazeni User

ya arkadaş sende siyasi partiler gibi hiç bi şeyi beğenmiyon galiba iyi ki 200 ka üri veriyor öp de başina koy
    yosa milleti oyundan soğutmaya mı çalışıyon

12. şimdiden 1500 gg biriktirdim bu kapı için haftaya kadar bakalım ne olacak kesin veriyosa 5 kapıdan sonra (daha hiç tasarımım yok ) on numara uri kasılır

13. yine oynu kötüye götüren bir uygulama herkes 215 k uri alcak tasarımı olmayan sıfırdan 5 tasarım fullicek daha sonrasında 215 k uri alacaklar yine oyunda oyuncu bulamicaz coğu oto kutuda coğu acık bulduğu lowda artık coğuda 215 k veren bir kapıda acaba neyi amaclıyor dark orbit ne zaman yeni baslayanları dikkate alcaklar bende sevmedim bu kapıyı ama güçsüz duruma gecmemek için herkes gibi sadece bu kapıyı yapacam bitince hemen acacam ve yine uri böyle böyle gider oyuna olumlu bi yenilik gelmiyor botcular duruyor ve bu gg kapısıda botculara destektir adamların gemisinde yüz binlerce gg var saten hakkımızda hayırlı olsun ama iyiye gitmiyoruz bunu bilesiniz...

oyunu savas oyunundan cok biriyselleştirmeye calısıyolar klan savası dostluk düşmanlık herşeyi bitiriyosunuz yav 215 k uri ne demek bari 50 k 75 k 100 k gibi birşey olsa

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2015
  14. kardeşim bi de şu açıdan bak bu kapıyla oyuncular daha çabuk fullenecek oyuncular fullendiğinde dediğin gibi savaş oyunu olduğu için daha eğlenceli olacakben şahsen full olsam kutu da toplamam bu kapıyada sadece rsb ema falan alacağım zaman girerim yani full oyuncu çoğalacak oyunda tabi senin amacın kasılan ezikleri kesmekse o başka

15. kardeşim kasılan ezikler bu kapıyı yapamaz yapsa bile kapıyı acamaz bizim serverde ilk 10 7/24 kutuda kutudan gg ve urilerse sürekli %50 tp sp desteği alıp kapı yapıyorlar bir sürü ifsa fotom var you tubede ve ben eziklerin gelişmesini istiyorum düzgün anla beni kardeşim kolay gelsin

16. kardeşim ezik dediğim mesela benim gemiye ezik gözüyle bakıyorum 28 arge 8 iris 1 lf4 3 havoç geliştirme yok şu anda serverda ezik sayılıyorum zaten ilk başlayanlar alfadan başka kapıyı zor yapar sanada kolay gelsin

17. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Lütfen alt alta mesaj yazmamaya özen gösterelim.Güzel bir görüntü oluşturmadığından dolayı yasaktır.

İyi forumlar

18. Aliens

Aliens User

Sizin derdiniz ne? Kapı sadece fullere mi geliyor? Benim bir arkadaşım var. Benim çeyreğim gücünde. Sırf uğraşarak GAMMA yaptı. Sizde açın yapın. Niye her gelen şeye laf ediyorsunuz? Eğer 215 Uridium istemeyen varsa fazlalığını bana verebilir. Ne güzel, kesin Uridium verecek. Daha ne bekliyorsunuz? Cidden sizi anlayamıyorum. Başta ilk testte kapıyı beğenmemiştim.(hatalarını. Ödülünü değil.) Ama yenilenmiş versiyonu Son derece güzel ve orta seviye gemide yapabilir. Az memnun olun. Ben DO ekibini tebrik ediyorum. Son derece güzel ve hoş yenilik. Terör tüneli Kapısı gibi. O cephane deposuydu bu Uridium.

golazeni bunu beğendi.
  19. darkorbit kolay kolay bedava uri vermez kesin alıcakmış gibi seviniyosunuz sonra hayal kırıklıgına ugramayın ŞANS diyosa o uri cıkmaz okadar...

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Gelince görürüz arkadaşım. Sen yapmadın kapıyı heralde. Ben bu kapıyı iki kez yaptım ikiside ödülü verdi.