Destek Kullanamadığımız Payment Ürünleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 18 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Darkorbit yazılım ekibi olmadığı için 14 gün sürecek etkinliği 7 gün daha uzatılmasını istiyoruz.

14 günün büyük ihtimalle 7 günü düzgün diğer 7 günü giriş problemleri olacaktır.

Bu sebepten ötürü 1 gün olmasına rağmen oyunda yine sıkıntılar başladı.

Bir de oyuna el atmayın siz elinizi atınca daha çok berbatlaşıyor.

2. Uzatılmalı. 7 gün daha değil ama en azından 3-4 gün

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili durumu raporluyorum fazlasıyla oy almış bulunmaktadır.

İyi Forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  4. Malum yaşanan aksaklıklardan dolayı oyuna giremiyoruz sıkıntı yaşıyoruz. almış oldugumuz oyun içi süreli avantaj paketlerinin de süresi geciyor. Bu kullanamadıgımız süreler iade edilecek mi?
    şimdiden teşekkürler

CCSpectrum bunu beğendi.
  5. Saat 19:00 da geliştirme indirimi vardı fakat saat 8 :30 civarı oyuna giriş yapabildikki hatta ben dahada geç baglandım bu indirim saatini bugune veya başka yakın bir zamana umarım ertelemişsinizdir.
    @.Paradoks.

6. aimable

aimable User

Geliştirsen ne olacak kullanamıyoruz ki, sen 6 ay içinde geliştir, 10-12 aya anca ilk atış yaparsın, oyuna girebilen yok

7. CCSpectrum

CCSpectrum User

Konuya destek veriyorum ve açıklama bekliyoruz. Teşekkürler

8. epochdas

epochdas User

dün iki ebedi kapım oyun hata verip donduğu için gitti.Karşılığında sen hile yapmışındır kesin diyen bi admin buldum.Ben bir soğuk su içtim üstüne,size de aynısını tavsiye ederim.Kod telafi bekliyosanız 3 wiz 5 cc mermisi benden size hediye kod:LAGORBİT

SOSYOPAT bunu beğendi.
  9. PPuuffyy

PPuuffyy User

Rüyanda görürsün telafileri kaç yıldır oynuyorum 1 kere görmedim telafi niyetine oyun içi süreli paketleri arttırdıklarını

10. BozoTaha

BozoTaha User

Forumla ilgilenen yok konu açmak birşeyi değiştirmiyor bence :D

11. dogru söylüyorsun diyebilecegim hiçbirşey yok telafi olarakta 50 tane gg verirler konu kapanır.

12. 7 gün dedim ama bu sayı artacak bu gidişle :D :D :D

Etkinlik çıkalı 2 gün oldu giriş yok :D

En azından 1/5 serveri için.

13. uzatmak bir yana bence etkinliği düzeltip yeniden yani sıfırdan başlatsınlar
    bu nasıl oldu onuda anlamadım geçen yıl oynadığımız etkinliği bu sene oynayamıyoruz

14. Doğru söylüyor bende ona göre indirim çekmiştim ama ne oyuna girebiliyoruz nede geliştirme saatinden faydalanabiliyoruz.

Hem geliştirme indirimi gelmesi lazım hemde o saatte kimin geliştirme indirimi varsa dahil olması gerekiyor.

15. Ben de bu konudan yakındığım için supporta bir mail attım, nazikçe bunun kendi sorunları olmadığını, yapabilecek hiçbir şeylerinin olmadığını söyleyip, bu ticketin kapandığını ilettiler. Çok anlayışlı, ilgili ve gelişmiş bir yönetim ekibi olması ne güzel (!) :)

16. oben

oben User

tabi canım ertelemişlerdir oyun elden gitmiş tasasına düştüğünüz işe bakın.sen dua etki oyuna giremedin belkide işinden dolayı giremedin şimdi bahane uyduruyon zira indirim saatinde erişim vardı ve yapanlara indirim işlemedi onlarda ayrı mağdur oldular bence şanslısın.

17. Arkadaşlar biliyorsunuz uzun zamandır teknik sorun giriş problemleri laglar yüzünden oyuna giremiyoruz.

Bizden kaynaklı olmadığını herkes biliyor.

Almış olduğumuz VİP katlayıcı indirim gibi payment süreleri boşa gitmektedir.

2020 yılında oyun sorunlarından kaynaklı giremediğimiz günlerin hepsini 2021 yansıtılarak eklenmesini istiyoruz.

Bu konuda anket açıyorum lütfen ankete katılmayı ve destek vermeyi unutmayın.

18. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bu türden bir telafiyi, etkinliği yalnızca merkez ekip oyuna ekleyebilir. Bizler lag, donma, oyuna girememe gibi sorunlarda raporlama yaparken raporlarımıza pek tabii telafi ödülü gelmesi gerektiğini de ekliyoruz. Yapabileceğimiz tek şey bu isteğinizi raporlara eklemek, ötesi yok.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

19. Sende geri dönüş yapsaydın evet çerezleri sildim düzeldi ;)

Madem dalga geçmiş bizimle sende öyle cevap verseydin ama ticket kapatmıştır çoktan :D

20. Verirler bi' teselli ödülü; 2x wız roketi, 5k UCB-100, 25GG, vay be büyük ödüller :)