Kullanıcı adı değişimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CumburLop tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CumburLop

CumburLop User

Oyuna yeni başlarken kullanıcı adımızın oyunda kullanılan nick olduğunu sanıyordum onun için biraz şekilli yaptım kullanıcı adımı.Korkum şu nicki kopyaladığım site olurda kapanırsa kullanıcı adımı yazamam.

Sorum ise kullanıcı nasıl değiştiriliyor(oyunda kullandığımız nicki demiyorum hesaba girerkenki kullanıcı adı)?

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Giriş Yaptığınız Kullanıcı Nicki Değiştirilmiyor Tavsiyem Giriş Yaptığınız Nicki Güvenilir Biyere Daha Kaydetmeniz.

İyi Forumlar...

3. CumburLop

CumburLop User

Bilgisayarıma not defterime kaydolmuyor özel harfler ????? işaretleriyle gösteriliyor :( :( :(

4. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Zengin Metin Belgesine Kaydetmeyi Deneyiniz.

İyi Forumlar...

5. CumburLop

CumburLop User

Kullanıcı adımı vermemde bir sakınca varmıdır olmuyorda

6. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Kullanıcı Adınızı Vermeyiniz Birşey Yapamam Malesef.

İyi Forumlar...

7. Merhaba ,

Ekleme yapayım yararı olabilir.

Yeni Metin Belgesi yapın masaüstüne ve açıp oyuna girişteki şekilli isminizi kopyalayıp yapıştırın. Kayıt ederken farklı kaydet'i seçin ve aşağıdaki Kodlama kısmından UTF-8 'i seçip kayıt edin. Özel karakterler sorun çıkartmayacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.