Öneri Kullanıcı adı değiştirme hakkı gelmeli !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ____™MΣЯT♥BΣΫ™ tarafından 3 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

1 Haklık Kullanıcı Adı değiştirme izni gelmelimi ?

1. Gelmeli

90,7%
  2. Gelmemeli

9,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle merhabalar,
    Birçoğumuzun kullanıcı adı şekilli ve bunu düzeltmek istiyoruz darkorbit kullanıcı adlarını sabitlemeden önce bize haber vermediği için öyle kaldılar bence 1 hakımızın olması gerek her oyunda öyle 1 hak verilmesi gerek diye düşünüyorum. yada darkorbit bize haber versin 1 gün boyunca isim değiştirme olsun yılda bir olsun böyle ikisinden biri olsun lütfen kullanıcı adımı hiç semviyorum. İyi günler...

anakin5555 bunu beğendi.
  2. kesinlikle katılıyorum kullanıcı adı sıkıntı en azından 1 sefer kullanıcı adı değiştirebilme hakkı tanınmalıdır..
    şekil A da görüldüğü gibi benim kullanıcı adım :)

3. Benim nick şekilli olduğu için bunu bi yerden kopyalamazsam oyuna giremiyorum. Kesinlikle olmalı.

4. aynen şekilli nick sürekli biyerlerden kopyalamak gerekiyor değiştirme şansı verilmeli

5. 13 evet 0 hayır aldık bunu yetkililere bildirmenizi isterim forum yetkilileri destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

6. spLaTT^^

spLaTT^^ User

benimle 14 olduk :D:D +1

7. +1 ben 15 ihtiyar :D

8. La kim gelmemeli dedi :D :D +18 e -1 :D

9. Bu fikri konu olarak buraya açan arkadaşa teşekkürler de merak ediyorum fikirlerimizi dikkate alan afedersiniz sallayan varmıdır akıntıya karşı kürek çekiyormuşuz gibime geliyor o gelmesin diyen arkadaşada teesüflerimi bildiriyorum ayıp etmiş gerçekten

10. Kimse dememiş diye demiştir oda sorsan matah bişey yaptım zannediyordur.

11. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Arkadaşlar buraya açılan bütün konular,gerekli yerlere iletiliyor.

Yorum yaparken lütfen kırıcı olmamaya özen gösterelim.

Herkes düşüncesini açıklamada serbesttir.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  12. Tabikide modum herkes fikrini özgürce yazabilsin diye var bu forum. Yorumuma kırılan birileri varsada ayrıca özür diliyorum maksadım kimseyi kırmak değildir.

13. Ben değiştirmem ama isteyenler olacaktır muhakkak. Tek sorun hesap çalınma dan korunması olacak. Ama ben yine de olumlu bakıyorum. Evet gelsin benden :)

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

+ 1 vermistim ,aslinda benimkide kendiliginden kalmis boyleyken nik,zor oluyor ama degisince de kim kimdir biraz zorluk olacak forumda,niklerle ozdes olduk bir cogumuz.:)

15. forum konusunda hak vermemk mümkün değil ama oyuna girişte genelde sıkıntı olduğuda ortada flash belleğe kopyalamış halde yanımda taşıyorum herhangi bir sebepten flash bellek yanımda değilse oyuna giriş mümkün olmuyor malesef

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  16. Nick forumla aynıysa buradan kopyala yada hotmail hesabına taslak olarak kaydet. Bilmem artık bir şekilde internette bi yere kaydet :)

17. nick forum ile aynı değil zaten o yüzden flash belleğe kaydettim kullanıcı adını :D

18. 20082014

20082014 User

guzel bir fikir bence gelmeli ama zor adamlar gorev hatisinin icinden cikmadi .D
    dun arkadas gemiye uri cekmis bir ton firca attim degermi degmez bunlara baksana oyunda adam kalmdi yazik cok yazik aciyorum ya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.