Öneri Kullanıcı adı değiştirme hakkı gelmeli !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ____™MΣЯT♥BΣΫ™ tarafından 3 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

1 Haklık Kullanıcı Adı değiştirme izni gelmelimi ?

1. Gelmeli

90,7%
  2. Gelmemeli

9,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. direk +1 verdim bu konuda bende rahatsızım kafalarına göre yaptılar öyle kaldıydı ..

2. +1 benle 30 oldu :)

3. haklısınız dostum bu durmda oyuna para vermek açıkçası akıl karı değil oyunda ful + ful gemilerden başka kimse yok onlarında nasıl ful+ful olduklarını herkes biliyor buradan açıklamaya gerek yok sanırım.

4. +32 ye -2 Bu konuyu oyun yetkililerini bildirmenizi rica ediyorum forum yetkilileri.

5. __40__

__40__ User

İsterseniz 100 evet alin ama kimse bu konuyu takmaz darkorbitin yöneticileri kendi bildikleri şeyi yapiyorlar.

6. çalınan hesabımı giriş isminden tanıyorum olumsuz .

7. dostum senin nick şekilli değilki zaten :)

8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Buraya açılan konular,aldığı oyları nispetinde değerlendirmeye alınıyor.

Daha önce bu bölüme açılmış ve sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmiş bir çok özellik bulunmaktadır.

Açılan konuların eksik yönlerini yazarsanız,o yönde eklemeler yapılabir.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Eylül 2016
  9. __40__

__40__ User

Peki siz bilirsiniz .....

10. !Faust!

!Faust! User

Bunu daha önceden düşünmüştüm ama takmazlar diye konu açmak istemedim.Çok gerekli bir şey gerçekten.Benim ki şekilli değil ama şekilli niki olanlar için çok gerekli hatta darkorbit bunu yapmak zorunda.

11. Çarını başkasına vermezsen çalınmaz.

12. Aynen katılıyorum

13. Multi oyuncu yasak diye biliyorum darkorbitde gemilerinizi başkalarına vermeyin.

spLaTT^^ bunu beğendi.
  14. spLaTT^^

spLaTT^^ User

iviitt emrecim sana gatılıyom sonuna gadar foruma ayırdığın zamanın yarısınıda oyuna ayır demektende gendimi alamıyom :D::D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.