Öneri Kullanıcı Adları Değiştirilebilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve seyit-21 tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. seyit-21

seyit-21 User

Merhabalar arkadaşlar.

Bu konuyu açmamın sebebi oyun içi kullanıcı adlarımızın değiştirilebilmesi fakat giriş yaptığımız kullanıcı adlarının bir süredir değiştirilemiyor olmasıdır. Eskiden oyun içi adımız değiştiğinde oyuna giriş yaptığımız kullanıcı adı da değişiyordu. 7 ay önce ticket attım ve bana değişmeyeceğini söylediler. Bu yüzden ara vermiştim oyuna, yine ticket attım fakat ellerinden bir şey gelmeyeceğini söylediler ve forumda konu açmamı söylediler.

Peki neden giriş yaptığım kullanıcı adımın değişmesini istiyorum: Arkadaşlar bildiğiniz üzere android telefonlardan oyuna photon browser gibi tarayıcılardan giriş yapılabiliyor ve açık arttırma gibi işlevler yapılabiliyor. Fakat ben zamanında kullanıcı adımda şekilli karakterler kullandığım için kopyala yaptıştır gibi bir fonksiyon da bulunmadığı için oyuna giremiyorum. Sırf kullanıcı adından dolayı artık oyunu bırakasım geldi. Bi yere kopyalamadan oyuna giriş yapmam imkansız. Şuanda giriş yaptığım kullanıcı adı "61→ΣЖČΣĿĿΣИŤ←61". Bunu nasıl yazayım ? Düzgün bir kullanıcı adımın artık olmasını istiyorum. Mümkünse seyit-21 tercihimdir.

Bigpoint bizlere haber vermeden kullanıcı adlarını değiştirmeyi engellediğinden dolayı bir kereye mahsus olmak üzere kullanıcı adlarımızın değiştirilebilir olmasını istiyorum.

2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Nicklerin değiştirilmemesi konusunda daha önceden forumda bu şekilde duyuru yapılmıştır. Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.
    Forumda bu konunun aynısı mevcuttur. Lütfen desteğinizi buradan yapınız.
    Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.