Kullanılmayan Cephanelerin Dönüşümü

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve agnostiklive tarafından 24 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kullanmadığın cephaneler belli oranta takas yapılarak kullandığın cephaneye dönüşsün mü ?

1. * Evet dönüşsün kullanmadığım cephane benim ne işime yarar

oy sayısı 18
    94,7%
  2. Hayır dönüşmesin böyle iyi.

oy sayısı 1
    5,3%
  1. Çoğu oyuncu gemisini fulledi ve daha da ilerletmeye devam ediyor, bu süreçte kapı yapıyor vs lazer miktarını arttırıyor. Güncelleşen oyun neticesiyle daha yüksek vuruşta darbede npc ler oluşturuluyor. Arka planda biriken milyonlarca X2,X3,SAB gibi mermiler kullanılamıyor yetersiz kaldığından.

Örneğin : 10 milyon x2 = 1 milyon x3 e dönüşse ya da
    10 milyon x3 = 1 milyon x4 e

SAB mermisi içinde geçerli, diğer cephaneler kullanılıyor genel olarak onlar tüketiliyor ama bu cephaneler anlamsızca hangarda yer kaplıyor. Önerim belli oranda bu takasın yapılabilmesi.

Olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.​

KayıpRuh1453 bunu beğendi.
  2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuz an itibari ile Index bölümüne eklenmiştir. Diğer arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece raporlarımıza eklenecektir.

İyi Forumlar.

3. Mantıklı bir düşünce ama katılmıyorum, çok abartı 10 milyon x2 ye karşılk 1 milyondan fazla x3 elde etmek gerek x2 de gökten düşmüyor, ben kapılarımı x2 ile yapıyorum sahsen, oto kullanmadığım için x3 çok sıkıntılı, yaşayan bilir, 11 yılldır oynuyorum, öylede devasa bir elitim yok, senin önerin oto kullananlar için faydalı..

Mineral bunu beğendi.
  4. kardeşim senin olmayabilir ben düzenli olarak hades yapıyorum kasılıyorum haliyle x2 x3 sab birikiyor, benim gelişmem için daha güçlü lazerlere ihtiyacım var neden boştan yere duran cephanelerimi dönüştüremeyim ki ? orada duruyor 80 milyon sab mermisi nereye atayım ben bunu ??

5. Mineral

Mineral User

Bende epey elit roket var bol sıfırlı ama size katılıyor ve rekabet õnceliklinoyunda oyuncular arasındaki farkı çok açacak yeniliklerin doğru sonuç doğuracağïni dūşūnmuyorum.

agnostiklive bunu beğendi.
  6. Ben olumlu olarak buluyorum bu konuyu, güzel bir yere değinmişsiniz. Bazen cephane sıkıntısı yaşadığımız için bu sebepten ötürü kapı yaparken veya savaşırken zorlanan oyuncular olmakta bu sebepten destekliyorum güzel konu üstte tutalım.

agnostiklive bunu beğendi.
  7. oyunu aktif oynuyorum o yüzden sürekli kasılma ihtiyacı oluyor şuan olmuş 80 milyon SAB mermisi 150 milyon x2 felan ben bunu gidip mindfire keserken kullanamam ki ya da savaşırken, destek için teşekkürler :)

8. Zeroday hesabımdan +1 vermiştim ana hesabım açıldığı için bu hesaptanda +1 veriyorum.

Kusura bakmayın bu durumdan açılabileceğini düşünmüyordum.

Şiddetle olmasını istediğim bir yenilik.

9. teşekkürler destek için. Mantıklı bir gelişme olacağını düşünüyorum

Sayfayı Paylaş