Kutlama Kupon Kodu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ tarafından 19 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kupon Kodunu Hak Ediyor muyuz ?

1. Elbette verilmeli. Çok fazla haksızlığa uğradık. Ayrıca Mutlu Oluruz. :D

76,9%
  2. Efendimiz bize kupon kodu verecekse hiç küfür etmem artık. Kıymetlimisss

7,7%
  3. Gerek yok. Her şey yolunda gidiyor.

15,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

Sevgili yoldaşlar... :)

Bildiğiniz üzre sevgili adminlerin admini ARTEMİS Artemis. ablamız bizler için çalışıyor...
    Foruma gelip yorum yapması bile gerekmezken o geliyor göz atıyor, cevap veriyor, yetmiyor dahada cevap veriyor...

Forumdaki bazı yönetici arkadaşlara garezim yok değil :D Bir çoğumuzun var...

Ama hepimiz aynı gemideyiz o gemide DARKORBİT TÜRKİYE

Sunucu birleştirilmesini aylarca bekleyen kalbi temiz, pırlanta gibi arkadaşlarımız büyük sabır gösterdi... Onlara umut verildi...

Bunlar inkar edilemez...

Sunucu birleştirme işlemleri gerçekleştiği zaman aylardır bekleyen bu bir çok arkadaşımız

Uri kasamadı,

Kapı yapamadı,

Oyuna giremedi,

Baskın yapamadı,

Destekleri boşa gitti,

verdiği paranın karşılığını alamadı...

Lütfen...

Bunun bir karşılığı olmalı... Telafisi olmalı...

Almanya merkez vermez... Cimri... Duygusuz...

Ama BİZİM ADMİNİMİZ...

ARTEMİS "VAR"

Bu oyunu üst düzey bir şekilde yönetmenizi sağlayan bu müthiş iradeniz den hepimizi mutlu edecek bir ödül... istiyoruz adminlerin admini efendimiz ARTEMİS

Eğer haddimi aştıysam affınıza sığınıyorum efendimisss.

Son düzenlenen: 19 Eylül 2018

2. peygambeliğini de sen ilan ettir de tam olsun. hadsizleşme bi yerin kılı olabilmek için. artemis oyunculara düşkün müdür değil midir kişinin şahşı görüşüne kalmış bişey bu ki benim görüşüm artemisin görevi zaten bu.

_Seyyah_ bunu beğendi.
  3. *ECHQ***

*ECHQ*** User

BP nin oyuncuları bir dilenci etmediği kalmıştı oda oluverdi..)) Hiç düşündünüz mü seprom u neden serbest bırakmıyorlar?¿ Oyuncular % 60 daha fazla hasar verip iki gram daha fazla uri kasabilirler diye düşündüklerinden olsa gerek (ki haklı sebeplerim var) bunu düşünen bir oyun oyunculara ne vaad edebilir ki. Bence şahsiyeti sakınmak gerek..Gerisini boşverin....

4. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Utandırdın beni :) Güzel görüşün için teşekkür ederim.

Diğer 2 arkadaşımız için de şöyle bir yorum yapabilirim, insanların birilerini seviyor olması her zaman birileri ile iyi geçinme çabası ya da dalkavukluk etme olmayabilir. Biz insnalar birbirimizi tanımak için konuşuruz, konuştukça birbirimizi tanırız. Hatalarımızla, güzelliklerimizle karşımızdakini öyle kabul ederiz. Evet benim görevim bu ama inanın bana bu görev öyle dışarıdan göründüğü kadar kolay değil, bir sürü yükümlüğüğü ve sorumluluğu var. Eğer bu işi gerçekten sevmiyorsanız, ciddi anlamda dayanamazsınız.

Göreve geldiğim andan itibaren elimden gelenin hep en iyisini sizler için yapmaya çalıştım ancak benim de yetkimin sınırlı olduğu konular oldu, en büyük problemi zaten hepimiz biliyoruz dillendirmeye gerek yok, ah bir izin verseler de gerekeni yapsam diye yıllardır tetikte bekliyorum ;)

Velhasıl kelam, Sunucu birleşimlerini ben de büyük bir umut ile bekliyordum ancak Hamburg'da ki yazılımcı sıkıntısı maalesef bize hatalar zinciri olarak dönmekte. Bütün sunucuların birleşimleri bittikten sonra tek tek bu nedenle ortaya çıkan hatalar üzerinde yoğunlaşalacağını belirtiyor ekip, ben de onların habercisi olarak bunu size iletmekle yükümlüyüm.

Sizden ricam lütfen birbirinize karşı kalp kırmadan, incitici olmadan yorumlar yapın.

5. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Kendi ifadelerim yukarıda yazılı duruyor. Ben kişinin senin için yazdıklarına bir eleştiride bulunmadım ki dalkavukluk ithamında bulunmuşum gibi değerlendiryorsun....Yaptığım şey direk oyuna oyun yetkililerine bir eleştiridir. Varsa yanıldığım yada haksız olduğum bir taraf eleştirirsin...Konu başlığını açan arkadaşın senin için yazdıklarını dışarıda tutarsan istediğin kişi ye okut yazıyı varacağı yargı farklı olursa banlayabilirsin...Bire sıkılmadan yukarıya anket bırakılmış. Ben daha önce otomatik kasma için yapılan seprom için yapılan anketleri hatırlıyorum da. Neyse...

6. _Seyyah_

_Seyyah_ User

Gerçekten haddini aşmışsın , efendi ALLAH , bizim başka efendimiz yok ! peygamberler bile efendimiz değil , ALLAH'ın elçileri..

*ECHQ*** bunu beğendi.
  7. Zan-zun

Zan-zun User

artemis suan oyuncu magdur durumda ama izliyorum kimsenin de umrunda degil gibi hava var ben bu oyuna 2008 de basladim ama suan 3 ay dir arada girip bakip cikiyorum 56 saat oyun na giremedik ve gunduzleri beli bir zaman oyunuyorsun aksam oyun oynayamiyorsun kisaca oyuncu magdur durum da guclendiricler bosa gidiyor vip bosa gidiyor indirim bosa gidiyor ben bu oyuna para veriyorsam kalite beklerim ama suan inanin paramla rezil oluyorum durum bu merkez suan ilgilenmiyor yada bakmiyorsa server birlesmesi neden meydana geldi oyun da oyuncu kalmadigi icin demi suan tr1 tr5 birlesdi iki gun sonrada kimse kalmasa kapiya kilidi vursun bence

biz sizden bize uri verin demiyoruz ozle de birsey istemiyoruz suan giden busru seyimiz var bunlra para verip aldik biz

merkezde gereken neyse yapsin burda oynayan oyuncular yuzde 90 7 8 9 yilik oyuncular yilladir buraya para veriyorlar

8. -gemi2012-

-gemi2012- User

yapacakları şey basit vip indirim paketi gerçek zamanlı değil oyunda online plduğun sürece işleyecek oyuna giremesekte oynayamasakta hak kaybımız olmamış olur meşhur merkezinize iletirseniz sevinirim

9. Kardeşim bende inançlı biriyim ancak efendi kelimesi şöyle;

Efendi Kelime Kökeni
    ~ OYun avthéntis αυθέντης bey, sahip, mevla, Bizans'ta bir saygı unvanı ~ EYun authéntēs αυθέντης reşit ve mümeyyiz kişi, vekil olmayan, asil < EYun authéntō αυθέντω sorumluluk ve yetki sahibi olmak

Tarihte En Eski Kaynak
    "Rum papazlarına hitaben kullanılan saygı deyimi" [ Danişmend-Name (1360) ]
    "egemen kimse, bey" [ Ahmed b. Kadı-i Manyas, Gülistan Tercümesi (1430) ]
    "okuryazar kişiler için mevla/molla karşılığı kullanılan saygı deyimi" [ (1500 yılından önce) ]
    Önemli Not: Bu kaynak kayıtlara geçmiş ve bu kelimenin kullanıldığı yazılı ilk kaynaktır. Kullanımı daha öncesinde sözlü olarak veya günlük hayatta yaygın olabilir.

Darkkingmaster39 bunu beğendi.
  10. _Seyyah_

_Seyyah_ User

11. -gemi2012-

-gemi2012- User

edip yüksel mi bu adamın dinle ne alakası var kardeşim mevzuyu uzatmayın bence bilmediğiniz netten bulduğunuz şeylerle bu konular konuşulmaz

12. _Seyyah_

_Seyyah_ User

Ben o adamın din ile alakasını yargılıyamam , ben ayetler ile anlattıklarına bakarım , gerisi teferruat..

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Konu, amacının çok dışına çıktığı için kapatılmıştır. Umarım bundan sonra kuralları ve buranın bir oyun forumu olduğunu hatırlarsınız. Dini sohbetlerinizi başka yerde yapmanız dileklerimle.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.