Kupon Ödül Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve smoonrise tarafından 10 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. smoonrise

smoonrise User

Merhaba Cesur Pilotlar,

Geçen hafta sonu boyunca yaşanan sorunlardan dolayı bir kez daha özür dileriz. Çoğunuzun parasını ödediğiniz aboneliklerinizi kaybettiğinizin farkındayız ve hepiniz için ek bir bonus kodu vermeye karar verdik.

İşte bonus kodu:

Kupon kodu: DOFREEZE

İçerik:

1 haftalık indirim
    1000 x Ekstra Enerji
    30 x Ganimet Anahtarı
    10 x Atlama Kuponu
    5 saat xBB-01

Kod 14 Nisan 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Keyif alacağınızı umuyoruz ve sabrınız için "teşekkür ederiz" demek istiyoruz!

DarkOrbit Ekibiniz

Yukarıdaki '' 1 Haftalık indirim '' bildiğimiz %25 indirim değil mi ? kuponu kullandım ama gelmedi sadece diğer kod ile gelen vip indirimi olan %5 var , supporta yazmak mı lazım yoksa genel kod sorunu mu yada bu indirim başka birşey mi ?

2. noktakoyam

noktakoyam User

çıkış giriş yap, ya da kodu tekrar gir

3. smoonrise

smoonrise User

Kodu yeniden girince kabul etmiyor , gün içerisinde birden fazla giriş ıkış yaptım işlerm vardı ara ara oyuna girdim etkinliği yaptım ama sonuç aynı indirim gözükmüyor bende , sen kodu kullandın mı sende %25 indirim var mı ? gözüküyor mu ?

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bende sorun yok. Dükkan kısmına gidip Venom'a baktım. 250.000 uridium gözüküyordu. Kodu girdim tekrar dükkandan baktım %25 indirim gözüküyordu. VIP veren kodu da girdim. Dükkana tekrar gittim baktım %25 + %5 = %30 indirim vardı. :)

5. smoonrise

smoonrise User

Düzeldi supporta yazdım 2 gün sonra kontrol ettim dükkanda indirim olması gerektiği gibi savaş bileti aldım az biraz geliştime yaptım yani olduğu kadar işte imkanlar dahilinde kullandık telefi ödüllerini :D;)

Sorunum çözüldü , uygunsa başka bir gelişme yok konuyu mod kilitleyebilir .