kupon

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »ĐΛИĢΞЯ™«[MeMo] tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kupon kullandım hediye gelmedii ??

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

kulandığınız kupon onaylandımı veya gecersizmi dedi tam olarak anlatırmısınız

keyıflı forumlar

3. kuponu kabul etti yeşil yandı yani :D sonra hangar ve tasarım gelmedi

4. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

seyir defterinize bakınız .

iyi oyunlar

5. coder545

coder545 User

ben de kullandim seyir defterinde kupon kodu kullanildi diyor ama ne eklendigini bulamadim siz icerigini biliyormusunuz

6. buzmavi

buzmavi User

Gelen mail içeriğinde zaten yollanan hediye hakkında açıklama var resimli olarakta gösteriliyor Maile dikkatle bakınız.

7. ben şimdi kupon kodu girdim, Kupon kodu kullanıldı diyor ama o kadar.
    ne oldu ki şimdi?

8. ILIKEDARKORBIT kodundan bahsediyorsanız eğer pilot profili / başarılar / ünvanlar bölümüne bakın "lord of likes" ünvanı geliyor eğer bu değilse hiç takmayın bu mesajı sadece yardımcı olmaya çalıştım :)

İyi forumlar.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  9. evet aynen bu. sadece ünvan mı aldık yani şimdi.

10. Merhaba ;

Evet, ILIKEDDARKORBİT kodu sadece ünvan vermektedir. Herhangi başka bir getirisi yoktur.

Keyifli Forumlar.

11. yusufersin

yusufersin User

önceden verilmiş bi kodu neden şimdi facebookta ki sayfanızda ''300 k olmamızın şerefine sizle bi kod paylaşıyoruz'' diyerek milleti kandıyosunuz yapmayın Allahaşkına yaa yakıştıramıyorum bunu bu şekilde paylaşanlara..

12. SogukAtes

SogukAtes User

bu kuponlara nasil sahip oluyoruz?

13. saolsun darkorbit ne ünvan vermiş ama kullan kullan bitmez sanki cok gereyi varya oda deyilde sanki hediye ettikleri bir işe yarıyor orada kıredi milyonderi yazsa ne olacak all star yazsa ne olacak varmı bunun önemi?

14. Merhaba ,

Arkadaşlar oyun hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresine belli kriterlere göre hediye kod yollanıyor.

Hediye Kodlar Hakkında

İlgili konuyu incelerseniz genel olarak hangi durumlarda yollanmaz yada yollanır az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

ILIKEDDARKORBİT kodu sadece ünvan vermektedir. Pilot Profili > Başarılar > Ünvanlar kısmında Lord Of Likes ünvan başlığı veriyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.