Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Yook daha paylaşmadım konuları ayarlıyorum hepsi aynı anda aktif olacak

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  2. Adminim evin adresi verseydiniz şafak baskınıyla aldıydık şimdiye kodları valla :D

3. Aynen gerçi taksi. Parasına urudium çekerim daha iyi

4. Sabırsızlıkla bekliyoruz :)

5. Hesap yaptımda bunu kaçırırsam o bile kurtarmaz

6. 2150 anahtardan olurum kaçırırsam

7. Sen tr demi oynuyorsun

8. Evet TR6. 2 hafta oldu başlayalı

9. Tr5 te başlasaydın keşke bende 1 ay oldu ama tek tuk girdiğim için twitch i bile kaçırdım

10. TR6 daha sıcak geldi nedense

11. Ben tr5 in eskisiyim ama ilerde açarım tr 6 da bi hesap şunu bi fulliyim bide laptop alırsam bunu kutuda gezdirirken diğerini kasarım

Kodların durumu be bu arada gökmen adminim seni unuttuk sanma

Mobilde düzenleme yok adminim o yüzden alt alta yazıyorum sayfayı yenileme manyağı oldum burda internet paketim bitiriyodum az kalsın wifiye bağlı değilmişim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Eylül 2015
  12. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Arkadaşlar 1. konu tamam akşam için yayınlayacağım konuyu hazırlamayı düşünüyorum malum bugün geliştirme indirimi var :D

13. Adminim saat 6 dan bu yana bunu bekliyorum :(

Birisini yayınlasanız :(

14. Paylaştın mı 1. Konuyu

Paylaşmadınız mı gündüz o kapış kapış gider ki pff

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Eylül 2015
  15. Bugün sırf 10 saat bekledim.. saat 4 ve halen ayaktayım görüyorsunuz.. Ne için? %30 indirim için.. Niye? Ganimeh anahtarına indirim var diye.. Şimdi yerinde mışıl mışıl uyumuş kişi öğle saatinde kalkıp kodu alacak.. Peki ben? Uykusuzluğumla mı kalacağım? Lütfen ama akşam dediniz bakın saat 4 oldu, sabah oluyor ......... :( :(

16. Fallen angel bizim hatamız bekledik yarın 7 de kalkıp alırdık kodu nede olsa yarın doluşur millet halleder kodları biz gorduk gunumuzu

17. Sizin için 2 kod vermek zor olmasa gerek adminim.. ama bizim için şu an toplam %75 indirim demek.. Yani bizim eğlencemiz kodu beklemek değil, onu kullanabilmek.. 10 saattir bekleyişimiz boşa mıydı?

18. Kod gelicek diye indirim paketi çektim bide

19. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Fallen mesajımı aldın mı? :D B.C.Şimşek ile beraber sizleri etkinliğe beklerim akşam ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.