Öneri KUTU ARGESI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Cılqın★TurK tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oncelikle meraba sayın fm ve diğer arkadaşlar sorum şu, ben Pvp de kutu toplarken daha fazla içerik almak istiyorum ve kutu argesi yapmak ardından savaş argesi yapmak istiyorum. Ama yazılı olarak istemiyorum yani kutu argesi de kısmet 1 kısmet 2 ve bağlayıcı işin 2 ye verilen arge nin fotosunu istiyorum yani kaç arge de ulaşılabilinir bunun fotosu nu istiyorum smdi den tskler

2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Arkadaşlarımızdan fikir almak istediğiniz konuları Yeni Başlıyanlar bölümüne açmalısınız.

Konunuzu şimdilik taşıyorum.

Kutu toplarken daha çok içerik almak için şu şekilde bir dizilim yapabilirsiniz.

Gemi Gövdesi I = 2 arge
    Depocu = 2 arge
    Kalkan enerjisi = 5 arge
    Kelle avcısı I =2 arge
    Yanıltma manevrası = 2 arge
    Gemi Gövdesi = 3 arge
    Kısmet I = 2 arge
    Bağlayıcı ışın I = 2 arge
    Kalkan sıklığı = 5 arge
    Ayarcı = 3 arge
    Kelle avıcısı II = 3 arge
    Yanıltma manevrası II = 3 arge
    Kısmet II = 3 arge

İsteğe göre kalkan enerjisine 3 arge verilebilir ve oradan kalan 2 argeyi Bağlayıcı ışın II ye 2 tane daha arge dağıtılabilir.

Keyifli Forumlar.

3. rehber fm tesekkurler ama burada sız bana baglayıcı ısın 1 e vermemı soyluyorsunuz o kargo kutularındakılerı artırıyor ben sadece avantaj kutusndakılerı artırsın ıstıyorum ama yanı baglayıcı ışın2, kısmet 1 ,ve kısmet 2 ye ulasan yolun fotografını ıstıyorum mumkunse

4. Kac argeniz var ?34 ise %32 arttiran,19-30 arasi ise %24 arrttiran bir kutu argesi soyleyebilirim.

5. argem yok 29 argeyım 34 olacagım . gunluk dosya ındrıım gununde arge yapacagım. sız ıkısınıde soylersenız sevınırım tsekkurler

6. 19 arge (%24 arttıran kutu argesi)
    Gemi Gövdesi 1 =2arge
    Depocu=2arge
    Kısmet 1 =2arge
    Gemi Gövdesi 2 =3arge
    Kalkan Sıklığı =5arge
    Bağlayıcı Işın 2 =5arge

34arge(%32 arttıran kutu argesi)
    Gemi Gövdesi 1 =2arge
    Depocu=2arge
    Kısmet 1 =2arge
    Gemi Gövdesi 2 =3arge
    Kalkan Sıklığı =5arge
    Bağlayıcı Işın 2 =5arge
    Kalkan Enerjisi =2arge
    Yanıltma Manevrası 1 =2arge
    Kelle Avcısı 1 =2arge
    Yanıltma Manevrası 2 =3arge
    Kelle Avcısı 2 =3arge
    Kısmet 2 =3arge

7. [​IMG]
    Kalın sıkan gemide kutu argesi.

8. eyw kardeşim

9. Merhaba,

Tatmin edici cevapları aldığınıza inanıyorsanız konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar

10. konu kılıtlenebılır hepınıze teşekkür ederım

11. Merhaba,

Konu oyuncu isteği üzerine kilitlendi.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.