kutu argesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÇALÆÆ tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÇALÆÆ

ÇALÆÆ User

kısmet2 ye en kısa yoldan kaç arge ile giderim ??

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Daha öncede bu konuda mesajlarınız vardır sanırım kutu argesini yapan çok kimse yok bende açıkça söylemek gerekirse tam arge hesaplamasını bilmiyorum ve daha önceki açılan konuda size yapmanız gereken dağıtım bu konuda verilmiş konuyu yeni başlayanlara taşıyorum eğerki yapanlar var ise size yardımcı olunacaktır

Konuya birkez daha bakabilirsiniz.

3. ÇALÆÆ

ÇALÆÆ User

konu kapalı biri yardım etsin ya çok mu zor bu arge siz bilmiyormusunuz modum

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arge dağıtımı o konuda görsel olarak verilmiş KARANLIK modumuzun attığı linkte vardır ama dizilim olarak nasıldır bilmiyorum ve ne kadar arge gerekir ama daha önce ben 19 argelik bir gemide deneyerek sadece kısmet 1 olanı yapabilmiştim normal toplamalarda verdiği sadece 1-2 uri fazlasıydı eğerki sizde bu kutu toplama argesine yönelecekseniz en fazla vereceği tahmini olarak 5-7 uri arasıdır ve eğerki katlayıcı alırsanız bu toplam 2 katına çıkarak misal 150 uri çıktığında 300 arge ile ilave edildiğinde 310 ve eğerki şirketiniz kutu içeriklerine dahil olacak bir ödül alırsa en fazla 315uri olacaktır tahmini bir açıklamadır ama bu şekilde olacaktır diye düşünüyorum.

5. ÇALÆÆ

ÇALÆÆ User

modum kısmet1 i2/2 yaptım gerisini getiremiyorum nerden devam edeyim bilmiyorum şuan basılmayan 23 arge kaldı yeter mi bilmiyorum deneyip görmek istiyorum aslında ama yanlış yaparsamda 32 bin sıfırlama ücreti istiyor bana net kesin bi yol lazım yapan arkadaşlar varsa yardımcı olsalar iyi olur

6. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

bence hiç ugraşma kutu argesine. 10 saate 100 yaparsan yine aynı yaparsın. önceden saate 10 yaparken kutu argesinde ilk saate 15 ile başlarsın sürekli azalır. sözde oyunda soguma yok ama var. 10 saate yine aynı rakam olur.

7. ÇALÆÆ

ÇALÆÆ User

nasıl yaparım en az kaç argeye yaparım onu söylemeniz yeterli

8. toplamda kaç argen var

9. ÇALÆÆ

ÇALÆÆ User

10. tmm ben bi bakayım kaç argede oluyomuş

11. ÇALÆÆ

ÇALÆÆ User

bi araştır sana zahmet ben bulamadım birşey

12. gemi gövdesi 1 e 2 arge
    depocu 2 arge
    kalkan enerjisi 2 arge
    yanıltma manevrası 2 arge
    kelle avcısı 1 2 arge
    gemi gövdesi 2 3 arge
    kısmet 1 2 arge
    kalkan sıklığı 5 arge
    bağlayıcı ışın 3 arge
    kelle avcısı 2 3 arge
    yanıltma manevrası 2 3 arge
    kısmet 2 3 arge

toplamda 32 argeye ihtiyacın var

eğer katlayıcı alıp kutu topluycaksan bağlayıcı ışına full ver kısmet çok uğraştırır

13. ÇALÆÆ

ÇALÆÆ User

bağlayıcı ışın uriyi arttırmıyor malesef birde bu yazdıgının doğru olduguna eminmisin

14. bağlayıcı 2 veriyor diye biliyorum ayrıca kendiniz hesaplayın 3 dakikalık iş bile değil çok mu zor ?

15. yakup333

yakup333 User

kardeş google dark orbit arge dağılımı yaz çıkarrrrrr

16. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

gemi gövdesi I : 2
    depocu: 2
    kalkan enerjisi: 5
    kısmet: 2
    yanıltma manevrası: 2
    gemi gövdesi II: 3
    kelle avcısı: 2
    kalkan sıklıgı: 5
    yanıltma manevrası II: 3
    ayarcı: 3
    kelle avcısı II: 3
    kısmet I: 3

toplamda: 35 arge. ayarcı da tam olsun saglam olsun dersen 5 yaparsın 37 arge eder toplamda. birde baglayıcı ışın II var 5 arge onuda yapa bilirsin bunların üstüne ek olarak. kısmet uri miktarını arttırır baglayıcı ışın kutu içerigini kredi uri gg felan.

17. bağlayıcı uridiumu artırıyor ben öle yapıyorum

18. katlayıcı + arge full %42 : 426 uri almak mümkün

19. Nefes

Nefes User

Merhaba

Çok güzelmiş açıklamamı tamamladığınız için teşekürler.

-AlacaKaranlık51- bunu beğendi.
  20. Kardeş kaç kişi mesaj yazmış hala emin değilsin :D İstersen kendin hesapla ama çoğu kişi cevap yazmış sen hala doğru mu diye soruyorsun ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.