Kutu katlayıcı problemi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ReninReloaded tarafından 29 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 2 haftalık kutu katlayıcı aldım. Amacım teror etkinliği kapısı ödüllerini katlayabılmekti. 1 haftalık işledi ama 2. hafta kutu katlayıcı desteği ortada yok. Abonelikler kısmında bitiş tarihi 02.11.2023 yazarken oyunda gözükmüyor. Cuma gününden beri boyle. Bir taraftan etkinlik ilerliyor ama para verdiğim ve vaad edilen ödülleri alamıyorum. Diğer konu 3 gunluk eksik var 02.11.2023 değil 05.11.2023 gibi bir tarıhte bitmeli.

Şimdi benim eksik aldığım ödüller verilecek mi?
    eksik kalan kutu katlayıcı tamamlanacak mı? ( hoş tamamlansa da etkinlik kutuları eklenen tarıhte olmayacak)

Daha da önemlisi cumadan beri supporta yazdığım konuya cevap verecek mi?

(sanmıyorum)

B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  2. aynı sorun bende de mevcut

ReninReloaded bunu beğendi.
  3. Bu x2 katlayıcı hakkında adam akıllı bir acıklama yokmu bu kadar ilgisiz olunurmu yaww sayın adminler boşuna katlayıcı alıyoruz msj bakıyorum kaç gun oldu

4. Benim süre dolduktan sonra tekrar 1 hafta geri saymaya başladı muhtemelen geri sayım aylık yerine haftalık gösteriyor yazılımsal bir hata olabilir

5. yalımsal değil öyle düzenleme getirildi aylık paketler artık 8 er günlük periyotlarla gösterilecek 8 gün bitecek diğer 8 gün güncellenecek.

Merhaba Uzay Pilotları,

13 Eylül 2023 tarihinde yapılan güncelleme ile Doubler Advantage Package içeriğinde değişiklik yapılmıştır.

Ödeme sonrası oyuncularımız paketin sadece 8 günlük kısmını oyun içinde göreceklerdir. Bu zaman sona erdiğinde diğer 8 günlük süre eklenecektir. Böylece oyuncularımız 8 günlük dilimler şeklinde toplamda bir aylık booster' i kullanabileceklerdir.

Son düzenlenen: 3 Kasım 2023
  6. Problem 8 günlük dilimler olması değil. 8 günden sonra ki sürede hicbir şekilde olmaması. Bu yüzden tekrar satın aldım. Yani var olan katlayici üstüne bir daha aldım. Arada 3 gün ödül katlanmadı. Bilip bilmeden ezbere yorum yapmayın.

7. bende aynı sorundan sıkayetcıyım aynı durumu bende yasadım suporta yazdım cevap verme onuda gectım gerı bıldırım bıle gelemdı oyun sanırsam kendı halınde gıtdıgı yere kadar gıdıyor.

ReninReloaded bunu beğendi.