Öneri Kutuculara Kötü Haber

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

1. Evet

oy sayısı 20
    36,4%
  2. Hayır

oy sayısı 35
    63,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kutu toplamayı sevmeyen ve gezerken gördüğüm kutu topluluklarına girip 2tane toplayıp sıkılan biriyim bence olsun hatta soğuma 3 saat falan olabilir :)

2. ?? Sen sevmiyosun anladim da biz ne yapalim yani ornek sen cubi kesmeyi seviyosan biz desek cubinin tekrar cikma suresi 3 saat olsun diye guzel olmazdi bence ?

3. bence de güzel bi öneri 2500 kutuyu toplayan 24 saat dinlensin bence ben kutu toplamıyorum bu yuzden

hem ellen toplayan bi insan sanmıyorum bi günde 3 000 kutu bi günde toplar sıkılır insan güzel fikir arkadas

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2015
  4. emeğiyle kasılanları engellemek istemiyorsanız bu kutu toplama sınırı sadece PET'e göre ayarlanabilir. Elle toplayan da PET sınıra ulaştığında gemisiyle toplamaya devam eder.

5. aynen petin bu gün çok yoruldu onun için 3 kristalon ve 15 kristalin kesersen sana yardıma devam edecek.
    gibi olabilir görevler seviyeye göre değişir ve görevlerin 24 saat soğuma süresi olur 24 saat içinde tekrar pete 2500 kutu toplatılırsa yaratık sayısı 2 katına çıkar ve bu göreve işleyen npcler normalden %50 daha az ödül verir

BossAgeof bunu beğendi.
  6. güzel mantıklı bizde pvp deki gemiler kesip sinek vega görevlerini bitiryoruz kalsın bence :D

7. BossAgeof

BossAgeof User

Pette topluyor bende ve 2500 fazla bi rakam değil bence artırıp o rakamı öyle düşünülebilir -1

8. ama azda değil üstelik bu artırılmış hali bundan öncekinde 1.000 kutu yazmıştm süre de 120 dakikaydi

Lütfen güncel tutalım :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Eylül 2015
  9. kardeş ben gunde 4-5 saat kutu topluyorum senin dediign benim oyun suremi 1-2 saat indirmek demek k.b ben katlaycıyı bunun için çekmedim

10. Arkadaşlar geçen gün paylaşılan tasarımcının yazısını okumadınız galiba. Adam diyor ki biz bu oyunda bir şeye çözüm getirmek istiyorsak veya bir yenilik yapmak istiyorsak, oyuna olabildiğince az müdahale ederek bunu yapmaya çalışırız diyor. Siz yıllllaaaaarddırrrr olan kutuları bitirmeye çalışıyorsunuz resmen.

Bundan 3-4 sene önce tüm haritalar tıklım tıklım botçu dolu iken, x-4 te yaratığa tıklayamadan adamlar yaratığı keserken bu kutucular yine vardı. x-1 de adam 2 lvl hesaba bütün hızları dizmiş, vegasını çekmişti, ne düşman derdi vardı ne başka bir şey, pete de gerek yoktu, gemi direk kendi alıyordu. ama o zaman gözünüze bu kutucular batmıyordu, haritalardakiler rahatsız ediyordu sizi. Şimdi haritadakiler yok, bu sefer pvp de herkes kutu botunda alın x4 ünüzü çatır çatır kesin görev yapın :D bütün vega spearhead görevlerini bitiriverin :D o pvpde kutu toplayanların şuan yakalanması çok zor, çünkü tespit edilebilecek bi durumda değiller, ancak şöyle bir sistem gelebilir(ki inşallah gelir)

admin oyuna girer, senin ekranının ortasına bi yazı gönderir, ORDA MISIN diye, eğer sen cevap vermiyorsan ve gemin hala haritada farklı farklı yönlere gidip gelmeye devam ediyorsa, banlarsın. bu kadar basit ama darkorbit bu yapar mı? ı ıh yapmaz

11. Oyun süreni etkileyen bi durumdan bahsetmedim. 90 dakika ara verip yeniden toplayabileceksin. Sen 4-5 saatte max 5.000 kutu yapabilirsin zaten bir gün için yeterince zamanın oluyor dolayısıyla oyun sürenin kısıtlanması vb. bir durum söz konusu değil
    Yani diyorsun ki eskiden de gözyumuyorduk şimdide yumalım boşverin enayiler emek hırsızlığı yapmayalım diye uğraşırken biz önden fullenelim. Pardon da buna benzer konular eskiden de vardı bende yenisini ekledim. Hiçbir şekilde bunlara gözyumamam. Onun haricinde fikir güzel ama yapmamaları herkresin içinde kirli bir şüphe uyandırıyor.

12. Botcular yüzünden elle toplayanlar neden 2500 kutudan sonra toplayamasın ? malasef -1

13. göz yumalım demiyorum. OYUNA KÖKTEN BİR DEĞİŞİKLİK GETİRMEYECEK ŞEKİLDE bir çözüm bulun. uygulasınlar, adamlar büyük değişiklikler yapmak istemiyor git önce şu paylaşılan yazıyı oku sonra tartışırız

14. 2.500 kutu en az 2 saatte toplanabilir. Sonra toplayamasın diye bişey denilmedi zaten bekledikten sonra yeniden toplanılabiliyor. Bana sorarsanız daha iyi alternatifler her zaman olabilir. Darkorbitin bu konuda hiçbir şey yapmaması baştan sona son derece saçmalık zaten. Bunlara dur diyemiyolarsa yavaşlatmaları mümkün olabilir. Arkadaşlar bakın biz elle toplayanlar öyle 8-9 saat boyunca durmadan mı topluyoruz hayır. En fazla 3-4 saat. Ama bu bot, program ya da her ne zıkkımsa işte bunları kullananlar günde atıyorum 6 saat oynuyolarsa 18 saat kutu toplattırıyolar. Sizi engelleyen bi durum hiçbir zaman yok ortada. Biraz da bu açıdan düşünün bence.

15. Arkadaşlar bu botların neden bann yemediğini açıklayayım:

Şimdi arkadaşlar eskiden botlar oyunun sisteminde ki açıklardan yararlanarak ve uye girişi ile yakalanmaktaydı eskiden botlarda üye giriş paneli ıd ve sunucu olayı vardı.

Şimdi kullandıkları yazılımlar ise bunların hiç birini içermiyor çünkü şu an kullandıkları yazılımlar sadece ekrana tıklama yapıyor buda yakalanmamalarına sebep oluyor.

Eğer bir sistem gelirse burada normal elle kutu toplayan arkadaşlarda zarar görebilir.

16. Kardesim bu sey olmamali ve olmayacakta yani bu konu sacma.Kutu toplamayi seviyorum oyunda da kutu toplamadan gelismek imkansiz hal almis peti donattim arge yaptim katlaycii cektim derken gunde 1 zeta aaciyorum ve kendi imkanlarimla yapiyorum yani herhangi bisey kullanmadan sen kalksin diyosun gunde 2 saat mi kutu toplayalim?!?!?!

17. Öyle bir şey demedim. Lütfen yazılanları ve yorumları tekrar okuyun.

Tekrar söylüyroum millet. Günde en fazla kaç saat kutu toplayabilirsiniz elle. Ben size diyim en fazla 6-7 saat. Bu verilen sürede 10.000 kutu toplayamazsınız bunu belirteyim. Bu programı kullanan şahıslar günde 16-17 saat kutu toplattırıyor. Engellenecek olan onlar siz değil. 90 dakika ara verilecek sadece ve bunu çok büyütüyorsunuz. İlaveten 2.500 kutuyu 2 saatte falan toplamak çok zor yine söylüyorum bu açıdan da bakın.

18. Kardesim ben elle topluyorum skldkca peti gezdieiyorum 7-8 saat topluyorum (en fazla)

19. Yani işte botlar ya da programlar kadar toplayamaz kimse onu söylüyorum zaten.

Güncel

20. O SAYI Bİ DÜŞŞE İYİ OLUR BENCE ELLE 2500 TOPLAMAK ZOR İŞ BOTÇULARA İSE ÇOCUK OYUNCAĞI EMEK VERENLER HER OYUNDA OLDUĞU GİBİ ÇÖPE ATIYOR ARTIK BUNUN ÖNÜNE GEÇİLMESİ ZOR TÜRK İNSANININ AKLINA NELER GELMEZKİ :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.