Kuyuya Taş Atan Deli kimdir:D

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve KUYUYA-TAŞ-ATAN-DELİ tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yanlış konuya buradan devam edelim :D istersen :D KUYUYA TAŞ ATAN DELİLER ←← TIKLA

[​IMG] SENDE BÖYLEMİ DİYOSUN :d

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2016
  2. Hayır :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2016
    *55terminatör55* bunu beğendi.
  3. Kuyunun dibini gördük ya. Ne soruydu bu öyle. :) sanki cevabı buldum ama B şıkkı :D

4. E şıkkı 40. 40 tane 40 :D oda 40 üzeri kırk yapar :p

5. HaFİFteN-ArıZaLı,
    şuana kadar sadece bir kişi buldu

Silence™DSSMN™Danger,
    olabilir ama hesaplaman dogru ama sonuc yanlıs :D

Silence™DSSMN™Danger bunu beğendi.
  6. C şıkkı ?

*55terminatör55* bunu beğendi.
  7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

A) :D hakkatten deli problemleri olsa bide nolurdu bu milletin hali.havuz isci yeterince bezdirdi milleti zate:)

8. Merhaba ,

Forumda tamamen büyük harf kullanmamaya dikkat ediniz. Ayrıca forum içi bile olsa link paylaşmamaya özen gösteriniz.

İyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. Merhaba,
    Support yekililerinden Alkılıç ı şikayet etmek istyorum nereye sıkayet edebilirim (lütfen supporta yazın demeyın ) bıktım adam hep aynı kopyala yapstr yapıyo derdımı anlatıyorum adam akılı okumuyo bıle ya bıktım bıktım ne bııcm görev aşkı bu ctrl c ctrlv görev tamam !!!!!! oyunu sıddetle kınıyorum !! oyunu brakmıstım askerlıgım bıttı gelıyorum hsaplarımı acmak ıcın "KULLLANIICI ADINI UNUTM " kulanııcı adını unutum lınkını tıklyorum maili yazıp gonder dıyorum mailinize gönderildi dıyor amaile baktıgımda gelmemıs oluyor daha önce de basıma geldı eskı support yetkılısı BULKUR admın sağ olsn mailiniz karalısteye alınmış bigpoint sıstemınde dedı karalısteden cıkardım tekrar deneyın dedı ama gel gelelım bu alkılıca anlatalım anlamıyor...! KULLANICI ADIMI UNUTM DEDIGİM HALDE bana bp/spport lınkını verıyor her seferınde aynı cevp adam lınkı hıc tıklamamıs bellı bpde kulanıcıadımı ıstyo onu bılmyorum yaw
    yazarken bıle sınırlendım arkadaş yapacagınız oyunda göreve getirdiginiz adamda müşteri hizmetleriniz de resmen defolun oynamayın oyunu dıyo b bu satırları yazarken argo kelime kullanmamak ıcın emın olun çok zorlanıyorum AH ALKILIC AH BULKURUN PARMAGI BILE OLAMIYORSUN :d ALKILIC ADMINI NEREYE SIKAYET EDEBİLİRİM ? (supporta dıyene çok pis kfrederım )

10. Merhaba ,

İlk olarak daha önceden sizi bir görevli arkadaşımız büyük harf konusundan dolayı uyarmıştı ve ayrıca daha sonradan bende uyardım. Şimdi bu konudaki 3. uyarıyı yapayım.

Büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için sanal alemde pek hoş karşılanmaz ve farklı tepkilere neden olabilir. Bu nedenle forumda tamamen büyük harf kullanmamaya dikkat ediniz.

Bahsettiğiniz konuya gelirsek Support görevlileride belli bir takım kurallar içinde görev yapıyor. Eğer yapabilecekleri bir şey yoksa ve yönlendirebilecekleri yer varsa oraya yönlendirirler. Şayet ben yinede bildireceğim diyorsanız Buradaki iletişim bilgilerini inceleyebilir size uygun olan üzerinden bildirebilirsiniz. Türkçe olarak anlayacaklar mı orasını bilemiyorum.

İyi forumlar.

11. smod um 2. ve 3. uyarı tamamen yersiz aynı soruyu 2 farklı yerde paylasmıstım hem özel konumda hemde soru olaraksohpette
    3. ıse sıkayetımde kı buyuk harf ıse dıkat cekmesı örnegın KULLANICI ADINI UNUTTUM ; NEREYE SIKAYET EDEBİLİRİM amaç vurgulamak dıkat cekmek o konuya cevap almak :D eskı oyuncular ıstenmıyor yada bana öyle hıssetiriyorSUNuz smodum

12. Merhaba ,

Gerekmemiş olsa uyarı yapılmazdı. Ayrıca normal yazılsa da ilgilenen zaten ilgilenir.

Forumda tamamen büyük harf kullanımı uygun değil ve yasaktır.

İyi forumlar.

13. merhaba bu ımzam kurallara uygun mu değilse nasıl ayarlıyabilirim (gif ayarlanıyormu bılmyorum)

14. Merhaba ,

Forum imza kurallarına göre genişlik 500 ve yükseklik 200 pikseli aşmaması gerekiyor. Boyutları uygun olmadığı için imza'yı kaldırdık.

İyi forumlar.

15. arkadaşım niye forumdan bıle ban yedi amacınız ne sayın oyun yetkilileri ?

16. Merhaba ,

Support ile olan yazışmaları resim olarak eklemesi ve ayrıca uygun olmayan üslup kullanımından dolayı ceza almış olarak gözüküyor.

İyi forumlar.

17. Merhaba saat şuan gece 02:12 aylar sonra suport ıle bır derdımı paylastım ve 2dk ıcınde hemen sorunu çözdü sayın Kuyucu admin:D tebrık ve teşekür olarak supporta mesajattım o mesajı burada paylasmak ıstıyorum ki o görevini kopyala yapstr olarakyapanlara ıbret olsun die 2dk ne yaw buakda rhızmı olur bı an tum sıkıntımı unutm uleyn bu darkorbit suppportumu dıye sasırdm :D(modum emın olun sizi kastetMİYORum)fotografı ıbretı alem olsn dıe tum sosyal paylasım sıtelerıne atmayı düşünüyorum belkı ibret alınır

18. Merhaba ,

Sorununuzun çözüme kavuşmasına sevindim. Support imkanlar dahilinde en kısa zamanda cevap vermeye çalışıyor zaten. Bazen çok aşırı yoğunluk oluyor gecikmeli cevap verilebiliyor.

Support ile olan yazışmaları forumda paylaşmak uygun değildir. Bu nedenle paylaşmanız daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

19. merhaba ben geldim :D

20. forumda halen hata almaktayım bunu yazabılmek ıcın 12 defa kopyala yapstr yaptm her seferınde hata alyorm ınsalah busefer olr kıyamet lutfen ılgılen