Kuyuya Taş Atan Deli kimdir:D

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve KUYUYA-TAŞ-ATAN-DELİ tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ,

Hatanın kaynağı başka bir şey olabilir. Çünkü eğer yasak devam ediyor olsaydı hiç yazamazdınız.

İyi forumlar.

2. yazana kadar defalarca atılıyorum lutfen ılgılenın ya :D

3. Merhaba ,

Şu anda hesabınızda ( Profilinizde ) her hangi bir ceza gözükmüyor. Yaptığım kontrollerde her şey gayet normal durumda.

İyi forumlar.

4. IDHCIBONZA

IDHCIBONZA User

ADMINIM arkadaşım suan forumda bısı yazamıyor benım yazmamı ıstedı pekı ne yapılabilinir bu hesap hakkında forumda bır sure yazı yazana kadar yeınden uyelık ıstenıyor:D

5. Merhaba ,

Bir süre giriş yapmayıp daha sonra deneyebilir. Fakat tekrar belirteyim bizim forumdan yaptığımız kontollerde her hangi bir sorun gözükmüyor.

İyi forumlar.

6. 2 aydır arkadasım geri odeme yapıp hesabını kapatı ve bu hafta hesabını acacak aynı sorun bende de gorunmeye baslandı :D ınsalah onda olusmaz kıyafet admın

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Teknik olarak bir şey diyemem. Bu arada kıyamet olacaktı ve ayrıca artık görevli değilim. :)

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  8. IDHCIBONZA

IDHCIBONZA User

Kusura bakmayın; Kıyafet dediğim için gerçekten üzgünüm ama nasıl yazıldığının farkında bile değilim(kasıtlı değildi)
    Kıyametım oldunuz support ta mı geçtiniz yoksa görevden mı ayrıldınız Umarım seçtiğiniz tercih ne olursa olsun daima hayatınıza olumlu imkanlar çıkarır

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sorun değil hatalı yazma gibi şeyler olabilir. :)

Aslında hiç birisi tamamen soyutlandım. Yetkilerimin alındığı yerde daha nerede görev yapabilirim ki :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. burayı hortlatma zamanı :D

11. Hep beraber:D hade :D geri geldm sadece tslere

12. EFSANE46

EFSANE46 User

öyle diyince şimdi A:D::

13. daha fazla kişi daha fazla hort

14. hortladımı la

15. anakin5555

anakin5555 User

hoşgeldin diyelim benide görmüşsündür oyunda

16. evet gördüm baya bi :D hosbuldk

anakin5555 bunu beğendi.
  17. anakin5555

anakin5555 User

anca baskın yapıyonuz ama :D

18. adaletin gülü :D adaletin pc tamircisi ama kendı pcsını tamır edemıyor

19. anakin5555

anakin5555 User

geçen chatte kuyuya taş atan nikini ilk ben buldum diyordu AS:D

20. Ağa biri benım adımı kulanarak bazı klanlara gidip küfretmiş sonra ajanlık yapmış :D