Destek Labirent haritasında sıkışmak

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 23 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu nedir peki :D allahtan npcler vardı beni kesti yoksa orda kalmıstım[​IMG]

2. oben

oben User

ubaya katıl savaş geri atınca ortaya atıyor.

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Onlarda öldürene kadar beklemek işkence gibidir

4. Anlık moodum temsili :D

5. Oraya nasıl sıkışıyorsunuz çok merak ediyorum :D

6. açıkcası synk cıkmıstı onu arıyordum hızlıca portal atlayıp kosuyordum ama kendimi bi anda burada buldum :D
    :D evet hatta bi ara başkaları gelip etrafimdakileri kestiler can fulledim tekar etrafımda bekleyip cıkanları kestiler :D yarım saat orda kaldım denılebilir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2019
  7. Aliens

Aliens User

Haritada engel yapmak yerine her bir parçayı numara koyarak ayrı bir harita haline getirseler bu sorunlar olmazdı. :D Bir arkadaşımın da başına geldi bu sorun. Hem de sabah etkinliğinde. Zavallım 07:30 resetine kadar (21 saat 30 dakika!:eek:) orada kaldı.

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bu sorun raporlandı ve Teknik Ekip en kısa sürede çözümünü gerçekleştirecektir.

Tekrar başınıza geldiğinde UBA ya da R-Zone haritalarına girerek kurtulabileceğiniz gibi Support Ekibi'ne bir bilet oluşturarak sizi x-1 haritanıza atmalarını talep edebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.