Öneri Labor-CPU Jeneratör-Geliştirici-CPU Hammadde şeçimi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve fire123457 tarafından 1 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Labor-CPU ve Jeneratör-CPU hammadde şeçimi gelmeli mi?

1. Evet, eklenmeli.

100,0%
  2. Hayır, eklenmemeli.

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Ayrı bir CPU olarak gelmeli.

oy sayısı 0
    0,0%
  1. fire123457

fire123457 User

Labor-CPU ve Jeneratör-CPU'da hangi ekipmana hangi hammaddeleri koymak istediğimizi şeçebilmeliyiz. Ben mesela lazerlere seprom, roketlere prometid koymak istesem o ya sadece seprom ya da birine seprom diğerine promerium koyabiliyor bunu bence şeçebilmeliyiz aynısı jeneratörler içinde geçerli olmalı. Hangarda envantereden Cephane-CPU ve Roket-CPU da olduğu gibi kullana basıp şeçebilirsek çok hoş olur. Ya da ayrı bir CPU olarak gelirse oyuncular için çok yararlı olacağını düşünüyorum. Aşağı anket açacağım eklenmesinin mantıklı olacağını düşünenler lütfen eklensin şeçeneğini şeçsin.

Luminous bunu beğendi.
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına açtığınız için teşekkürler. Konunuzu İndekse eklemiş bulunuyorum. Destek gördüğü sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

3. fire123457

fire123457 User

Oy kullanan ve kullanmayan arkadaşlarımızda bu konunun geliştirilmesi üzerine yorum yaparsa çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş