Lag çözüm bulun artık

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve *DangDang* tarafından 23 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *DangDang*

*DangDang* User

Şu oyundaki laga artık bir çözüm bulun 4 defa bir yaratığa patlanırmı ya kaçamıyoruz sıkamıyoruz bağlantı koptu hatası alıyoruz saat 22:00 dedimi derdimiz başlıyor

2. DUMAN.6

DUMAN.6 User

meraba dün geceden beri tüm tarayıcılarımda donma var yaratıga 2 saniye sonra tıklıyo bl haritalarında taşlara takılıyo ve kapılarda yaratıklar haritanın bi ucundan vuruyo tek bendemi var yoksa genel bi hatamı

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Lag sorunu ile ilgili şikayetlerinizi burada belirtildiği şekilde support'a bildirmenizi rica edeceğim, bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi forumlar.

4. HSWCloud

HSWCloud User

Bu lag yüzünden 2 defa kapıda patladım son bölümde.. tekrar tekrar telafi edilecek mi peki ?

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Telafi olup olmayacağı hakkında bilgi sahibi değilim maalesef, bu konu merkez ekibin inisiyatifinde olduğundan herhangi bir telafi olursa duyurusu yapılır. Duyuru yapılmadığı sürece herhangi bir telafi söz konusu olmayacaktır.

İyi forumlar.

6. *DangDang*

*DangDang* User

İyi de modum ben her seferinde video çekip göndermek zorundamıyım ki gönderdimde hani hiç bir çözüm sunmadılar inanmıyorlarmı yoksa işinimi iyi yapmıyorlar bilmiyorum ama varmı yokmu bilmeleri için girsinler oyuna baksınlar her haritada lag var chata baksınlar 20 oyuncudan 18 i kesinlikle lag oldugunu belirtiyor

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Forum Takımı ve Teknik Ekip farklı yapılar olduğundan açıkçası bu çalışmanın kapsamını tam olarak ben de sizler gibi bilmiyorum, fakat sizlerden fazla olarak bildiğim bir şey var o da bu videoların sadece sizler tarafından değil tüm ekip tarafından çekiliyor olmasıdır. Bu problemin bir an çözüme kavuşması adına sizlerden video çekerek sürece destek olmanız talep edilmektedir, evet bir problem var durumun farkındayız ve emin olun bu problem için çalışmalar devam etmektedir. En kısa sürede çözüme kavuşturulacağı beklenmektedir, bu zaman zarfında göstereceğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederim.

İyi forumlar.