Geri bildirim Lag Donma Kasma

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 2 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Orbit yönetimi oyunun hayatını kurtarabilecek mi?

Anketin kapanma tarihi 2 Haziran 2020.
  1. Evet

5,7%
  2. Hayır

45,7%
  3. Belki düzelebilir ama şu bir gerçek hasta oyun her gün ölüp ölüp dirilecek

48,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyun yine eski haline döndü.Herkes oyundan şikayetçi.

Hatırlayan var mı bilmiyorum geçenlerde oyun tamamen bunalıma girmiş hastaneye kaldırıldı ve uzun zaman sedye üstünde yoğun bakım ünitesinde bağlı olarak kalmıştır.

Hastane yetkilileri ufak miktarda ödeme yapmaları karşılığında gerekli müdahaleyi yapacaklarını açıklamasına rağmen aylarca ödeme yapıp yapmayacaklarını düşünen orbit yönetimi sonunda o parayı vererek oyunu yoğun bakım ünitesinden çıkarmış tekrar sağlığına kavuşmuştur.

Yıl 2020 oyun yine sağlığını kaybeder ve hastaneye götürülür.Oyun o kadar umutsuz ki orbit yönetiminden ilaç alsalar hayata döneceğini bildiği hale hayata küsmüş ve karamsarlığa olmaya başlamıştır.Ne yemek yiyor ne su içebiliyor.

Bu durumu gören hastane yetkilileri koskocaman orbit yönetimi nasıl olur da göz göre göre oyunun hayata göz yumması izin veriyor der.Artık hastane çalışanları bile isyan etmeye başlamış.Fakat orbit yönetimi kulaklarını tıkamaya devam ediyor.Bakalım nereye kadar tıkayacak.

Mümkün mertebece kısa tuttum ve sizlere soruyorum.Sizce orbit yönetimi oyunun masraflarını karşılayıp hayata döndürmeyi başarabilecek mi yoksa uzun bir süre yoğun bakımda kalmasını izleyecek mi?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2020
  2. emperyan

emperyan User

Güzel demişsin en son olayda bende patladım zaten , şöyle baktığımda corona muhabbetini bahane olarak sunmaya başlamışlar. Corona bir tek darokorbit ekibine mi vurdu bilmiyorum. Büyük ilgisizlik var bir oyun ismi vermek istemiyorum ama bilim kurgu tarzı adamlar sürekli olarak bir ilgi halinde sürekli olarak geliştirme halinde hani demek istediğim arkadaşında demek istediği gerekli "ÖZEN","İLGİ","ALAKA" YOK. Biraz oyunculara saygı lütfen burda para veren oyuncularda var. İlgisizlik oyuncu kaybına yol açınca etkinliklerde kar etmez haberin olsun darkorbit...

goliat0 bunu beğendi.
  3. Nasıl N/A fişini çektiler aynı şekilde çekerler DarkOrbit'in fişini o_O

4. Bende onu düşünmeye başladım.

Acaba bu yüzden mi ilgilenmiyorlar.

5. Fişini çekecek olsalar sürekli etkinlik getirmeye çalışmazlardı bence

6. Ama şöyle bir şeyde var.

Hasta hayatını kaybedeceğini bildiği zaman en mutlu olacak şeyleri yapar.

Edebi kapısı da bu yüzden gelmiş olabilir mi :confused.:

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  7. Bilemiyorum unity'e geçiş olayı filan var , her şey çok daha güzel olacak diyen bir grup var , bekleyip göreceğiz ne olacağını

polatalemdar311 bunu beğendi.
  8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Teknik ekip şu anda konu üzerinde çalışıyor, En kısa sürece çözülecektir. Her ne kadar siz çalışmadığına inansanız da bunun en güzel örneklerinden biri A.B.G. kapılarına getirilen güncellemedir. Bu sayede oyunda olacak lagları azaltmaya çalışmaktadırlar.

İyi Forumlar.

9. Peki ABG getirdi güncelleme evet tr1/5 sonuç aynı bence değişen bir şey yok ;)

Akşamları oyuna giremiyorsun kasma donma lag var.

ABG gelen güncelleme ile ne değişti öğrenebilir miyim? :D (Sorunlar anlamında)

NuRi_aLÇo bunu beğendi.
  10. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

kesin calısıyorlardır oyüzden oyun oynanmıyor gecin bu ıslerı ıcraat gosterin bir tek neden tr serveri lagdan gecilmıyorrr oyun oynanmıyorr

11. Buna niye sansür atılmış ki bahsettiğim oyun BigPoint oyunuydu. Bunu bilmeyeni nasıl mod yapmışlar ilginç. :confused.:

Üstelik bu oyun kapandıktan sonra bu oyun adını kullanarak modlar DarkOrbit kodu verdiler.

Düzenbaz bunu beğendi.
  12. Sayın FM ricam bu konunun merkeze iletilmesi artık oyuncuların yönetime olan güveninin ne kadar kaldığının göstergesi olsun.

Eğer iletilmeniz için konunun kilitlenmesi gerekiyorsa o zaman kilitleyebilirsiniz.

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.