Bug / Oyun hatasi Lag Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ησямℓι̇ƒєє tarafından 7 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 3 ayda gelmeyen etkinlik kalmadı hala oyun içi bir gelişme yok aynı terane maşallah merkez ekip çalışıyor yahu En Kısa? süre içinde çözerler eminim. ya da oyun oynamak için haftaiçi sabah resetinden sonra öğlene kadar oynamak lazım 12den sonra millet uyanıyor işinden geliyor insanlar haftasonu uzaya çıkma yasağı var zaten malum :)

2. konuyla pek alakası yok mesaj paylaşımı yapamıyorum bu droit düzenlerine falan indirim geliyord bilgisi olan varmı olucakmı öylebirşey olacaksa nerden ögrenebilririm teşekkürler

3. Viraaa

Viraaa User

eskiden geliyordu artik gelmiyor kardesim.

4. DarkOrbit yazılımcıları devlet memuru gibi. Çalışıyor gözüküp el altından solitaire oynuyor :D

IDR0 ve ***BOYKA***47** bunu beğendi.
  5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Çalışmaların örneklerini resmi duyurular ve güncelleme notları konusundan takip edebilirsiniz. Son duyuruyu buradan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. laga çözüm yok laglı oyun oynamaya yönelik çalışmalar :)

7. Minerva

Minerva Guest

Öncelik ve ana olarak yoğunlaştıkları mesele mevcut sunucu sorunları elbette, ancak o kadar kolay ve çabuk çözülebilen bir şey değilmiş ki çözümü gerçekleşene kadar böyle ek yöntemler geliştirilmesi gerekmiş.

Umuyorum ki lag sorununun da sonlandığını göreceğiz.

İyi forumlar.

8. burkimab3

burkimab3 User

şu cevabın dermansızlığına bakar mısınız

her başlıkta olduğu gibi bu başlıkta da gereksiz, yardımcı olmayan ve "başından savma" temalı cevap yazılmış...

gerçekten devlet dairesindeki memurlar gibisiniz

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Size yardımcı olmaya çalışan ve ellerinden gelen her şeyi yapan görevlileri her fırsatta kötülemeye çalışmak yerine biraz anlayış göstermeyi deneyebilirsiniz. Bizler sizin için uğraşıyoruz, bu esnada da böyle yaklaşımların duruma hiçbir faydası olmuyor.

Görüşlerinizi belirtirken lütfen kullanmış olduğunuz üsluba dikkat ediniz.

İyi forumlar.

10. Üzgünüm ama laga çare bulmayı değil virüsün sonlanıp insanların sokağa çıkarak oyuncunun azalmasını bekliyorlar gibi geliyor bana

11. birader lag falan yok adamlar ellerinden geleni yapıyorlar sende biraz onların çaba sarfettiğini düşünsen artık kötüleyip durmayın.!

12. Lag durumunun mevcut olduğunu kendileri bile söylüyor görünen köy kılavuz istemez oyunu kötüleme amacım yok var olan durumu izah ediyorum takdiri de sana kalmış benlik bi durum değil