Lag Sorunu Ve Bot

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Se7en tarafından 2 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. boş yapma bence oyununa bak komik mi

2. kimsin boş yapma diyorsun işsiz. senin düzeyine inmiyecem. oyun nickini yaz havai fişek diye seni patlatacam bundan sonra. dahada inemeyecem seviyene

3. boş yapıyorsun hala oyununa bak

4. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

burdan sayi̇n yetkililer bakin sayin di̇yorum 1 haftadi̇r adam gi̇bi̇ toplasan 1 ve ya 2 saat oyun oynadim daha dogrusu oyniya bi̇ldi̇m su 1 haftadi̇r nezaman gi̇rsem lag lag lag yeter da bunedi̇r ya bukadar millet yazi̇yor ti̇cket atiyor oyundan yaziyor konular aci̇li̇yor gel gör ki̇ oyun hala ayni degi̇sen bi̇şe yok ancak yetkili ler üst bi̇ri̇mlere i̇letti̇k i̇lgi̇leniyor di̇yorlar bu bi̇ yalan bukadar oyuncu var ve oyun oyniyamiyor kimse bi̇şe yapmiyor kusura bakmayin yetkili olan arkadaslar para gelsi̇n de nasi̇l geli̇rse gelsi̇n pesi̇nde gali̇ba bukadar i̇nsani kale almiyorsaniz kusura bakmayin bi̇zde salak degi̇li̇z 1 saat abartmiyorum su tr serverlarina 1 saat adam gi̇rmesi̇n dark orbi̇t di̇ye bi̇se kalmaz si̇rketmi̇s ceo mus falan fi̇lan kafayi̇ yerler hem en cok kari türki̇yeden yapacaniz hemde oyuna bakmicaniz oghhh ne güzel ama haklisiniz bi̇zi̇m i̇nsanimiz salak oldugu i̇ci̇n yapacak bi̇se yok yapma deni̇leni̇ yapmayi̇ seven bi̇r mi̇lleti̇z o yüzden her seyi̇de hak edi̇yoruz 'burdan yetkililere sonkez söylüyorum cebi̇mi̇zdeki̇ helal para yi̇ almaya geli̇nce aliyorsaniz bi̇zede bu oyunu oynama hakkini vereceksi̇ni̇z vermesseni̇z sonuclarada si̇z katlanirsiniz demeyi̇nki̇ bi̇ze bi̇se olmaz batmayi̇z etmeyi̇z hi̇c belli̇ olmaz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2020
  5. Sorunsuz bir pazar istiyorum .

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Lütfen kullanmış olduğunuz üsluba dikkat ediniz ve tartışma ortamı yaratmaktan çekininiz. Aksi takdirde cezai işlem uygulamak durumunda kalacağım.

Merhaba,

Mesajınız tarafımca düzenlenmiştir. Forum kuralları gereğince mesajın tamamı büyük harf kullanılarak yazılmamalıdır. Bu hususta sizi uyarmak zorundayım. Ülke Takımları herhangi bir ücret almamaktadır öncelikle bunu açıklamak isterim. Forumun amacı oyunculara yardımcı olmaktır, sizler için buradayız. Oyunda bulunan sorunu raporlama görevimizi yerine getirmiş olup, Merkez Ekibin sorunu çözmesini beklemekteyiz.
    Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.